سیویک Civic چیست

سیویک Civic چیست
1399/11/09
| 491

ارز دیجیتال سیویک چیست؟

 

ارز دیجیتال سیویک(civic) یک پروتکل تأیید هویت شخصی است که از فناوری دفتر کل توزیع شده برای مدیریت بهتر هویت های دیجیتالی استفاده می کند. همانند پروژه های بلاکچین با تمرکز بر تأیید کیفیت محصولات مصرفی ، ارز دیجیتال (civic) یک روش تأیید هویت ایمن تر ، ارزان تر و کارآمد را برای افراد و صنایع در سراسر جهان در نظر گرفته است. تصور کنید چند بار مجبور شده اید فرآیند تأیید مشتری خود را بشناسید (KYC). هر زمان که برای یک کار جدید درخواست می کنید ، یک حساب بانکی باز می کنید یا در ICO شرکت می کنید ، باید مدارک هویت خود را ارائه دهید و منتظر تأیید آن شوید. بسته به سرویس ، این کار ممکن است روزها یا هفته ها طول بکشد ، زیرا سازمان ها مجبورند وقت و منابع خود را برای تأیید اعتبار این اطلاعات با سیستم های قدیمی صرف کنند.

 

تیم ارز دیجیتال سیویک:

 

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت وینی لینگهام یک کارآفرین زنجیره ای با بیش از ده سال تجربه تجارت الکترونیکی است. وی که یکی از اعضای بنیاد بیت کوین است ، همچنین یکی از کوسه های کوسه مخزن آفریقای جنوبی است. جاناتان اسمیت ، مدیر عامل و بنیانگذار پروژه ، بیش از 15 سال تجربه در زمینه توسعه ، تجزیه و تحلیل فنی و مدیریت برای نهادهایی مانند Deloitte و RBS دارد.
 ارز دیجیتال سیویک چگونه کار می کند؟

 

شبکه ارز دیجیتال سیویک(civic) سه نهاد متفاوت اما وابسته به هم را در خود جای داده است:

کاربران ، اعتبار سنج ها و ارائه دهندگان خدمات.

کاربران هر کسی است که مایل به استفاده از پروتکل برای ثبت هویت است.

ارز دیجیتال سیویک(civic) با اپلیکیشن Secure Identity این کار را آسان و ایمن می کند.

اعتبارسنج ها مسئول تأیید صحت هویت در دفتر توزیع شده بلاکچین هستند. سپس آنها می توانند این اطلاعات را به سرویس دهندگانی که باید هویت مشتری خود را تأیید کنند ، بفروشند و داده ها را برای CVC رد و بدل کنند. ارز دیجیتال (civic) بر روی بلاکچین Ethereum ساخته شده است و از قراردادهای هوشمند برای نظارت بر تأیید و پرداخت داده ها برای این کار استفاده می کند.
 

بستر هویت امن و اکوسیستم ارز دیجیتال Civic چیست؟

 

همانطور که قبلاً کار را مرور کردیم ، اعتبارسنجان و ارائه دهندگان خدمات نیمی دیگر از شبکه را تشکیل می دهند. در حالی که برنامه Civic کاربران را در قسمت جلویی جای می دهد ، اعتبارسنجان و ارائه دهندگان مسئولیت خدمات عقب هستند.

این خدمات شامل تأیید هویت و تأیید KYC است.

توکن و هویت ارز دیجیتال Civic چیست؟

هنگامی که یک اعتبارسنج اطلاعات هویتی را تأیید کرد ، سایر ارائه دهندگان خدمات می توانند حق دسترسی به این اطلاعات را از طرف کاربر با CVC ، رمز سودمند ارز دیجیتال سیویک(civic) خریداری کنند. معتبران همچنین می توانند با کسب رضایت کاربر ، اطلاعات مربوط به ارز دیجیتال (civic) Marketplace را که اخیراً با مارک هویت شناخته شده است ، به فروش اطلاعات برسانند . هنگامی که یک ارائه دهنده خدمات هزینه اطلاعات هویت را پرداخت می کند ، CVC در یک قرارداد اعتبار سنجی منعقد می شود. و هنگامی که اعتبارسنج اثبات اطلاعات هویتی را ارائه داد ، هم آن و هم کاربر در ازای آن CVC را دریافت می کنند. این سرویس نیز انعطاف پذیر است ، زیرا اعتبار سنجها می توانند اطلاعات مربوط به درخواست ارائه دهنده خدمات را برای تأیید انتخاب و انتخاب کنند.

 

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  سیویک Civic چیست
 

جهت خرید انلاین و اتوماتیک سیویک Civic از سایت Exhadi به عکس خرید در زیر کلیک کنید :جهت فروش انلاین و اتوماتیک سیویک Civic به سایت Exhadi به عکس فروش در زیر کلیک کنید :