نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP20)

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2) | کاربران گرامی ، امکان نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش تمامی ارزهای دیجیتال در روی شبکه بلاک چین BNB Beacon Chain (BEP۲) به سایت صرافی ایکس هادی فراهم شده است !

🔻 مانند ارزهای : 

BITCOIN BEP2 – BTCB

ETH BEP2 – ETH

USDT BEP2 – USDT

CARDANO BEP2 – ADA

LINK BEP2 – LINK

XTZ BEP2 – XTZ

LTC BEP2 – LTC

BCH BEP2 – BCH

XRP BEP2 – XRP

DAI BEP2 – DAI

 و …

✅ نقد کردن به ریال

✅ فروش و تبدیل کردن به ریال

✅ تبدیل به سایر ارزهای دیجیتال

📣 لطفا” جهت نقد کردن و تبدیل به تومان و فروش ارزهای دیجیتال در روی شبکه بلاک چین BNB Beacon Chain (BEP۲) به سایت صرافی ایکس هادی با خود بخش کارشناسان مهندسین فنی پشتیبانی سایت ایکس هادی از طریق شماره های تماس موجود در زیر ، در ارتباط باشید .

شماره های تماس مهندسین فنی سایت Exhadi برای نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارزهای دیجیتال کاربران :

تلفن های موبایل :  09337161985 – 09308720558

———————————————

تلفن ثابت دفتر کاری :  04136676307

———————————————

ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

از اصلی‌ترین ویژگی‌ رمزارزها، بروزرسانی‌های مختلف بلاکچین است که به تعداد کاربران و محبوبیت بیشتر آنها منجر می‌شود. از زمان ظهور بیت کوین تاکنون توسعه‌دهندگان همواره در تلاش‌اند تا وضعیت بلاکچین‌ها را با ایجاد تغییر در شبکه انتقال رمزارز‌ها بهبود ببخشند که در این میان صرافی بایننس بیشترین سهم را در اختیار دارد. یکی از این تغییرات در بلاکچین بایننس، ایجاد استاندارد فنی Bep2 است که برای صدور و پیاده‌سازی توکن‌ها در شبکه جامع BNB Chain استفاده می‌شود. این استاندارد مجموعه قوانینی را تعریف می‌کند که توکن‌ها برای فعالیت در اکوسیستم BNB Beacon Chain باید از آنها پیروی کنند. در این مقاله با این شبکه‌ محبوب حوزه بلاکچین یعنی شبکه بایننس چین (استاندارد bep2) بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

استاندارد bep2 در بلاکچین بایننس چین چیست؟

به جرات می‌توان گفت صرافی بایننس در خصوص ارایه خدمات در حوزه بلاکچین در میان برترین‌ها قرار دارد. به طوریکه نوآوری‌های انجام شده در این صرافی همه روزه شرایط متفاوتی را در حوزه کریپتوکارنسی به‌وجود می‌آورد. در آخرین تلاش‌های این صرافی برای ارایه خدمات بهتر، bep2 معرفی شده است.

bep2 مخفف عبارت Binance Chain Evolution Proposal 2، یکی از استانداردهای بلاکچین است که برای ایجاد و استفاده از توکن‌های جدید در بی‌ان‌بی چین (BNB Chain) استفاده می‌شود. به طور خلاصه هدف آن، ایجاد یک سری قوانین مشخص برای عملکرد توکن‌ها در بستر بلاکچین بایننس است.

 

ویژگی توکن‌های با استاندارد bep 2

زنجیره بایننس دارای ویژگی‌های منحصر به فردی‌ست که آن ‌را از سایر بلاکچین‌ها مجزا می‌کند. در این بخش به برخی از این ویژگی‌های شبکه bep-2 اشاره می‌کنیم:

 • فرمت: توکن‌های bep2 از استاندارد توکن زنجیره بایننس پیروی می‌کنند که فرمت خاصی را برای آدرس‌های توکن و پیام‌های تراکنش مشخص می‌کند.
 • توکن سازی: این توکن‌ها نشان‌دهنده دارایی‌های دیجیتال یا ابزارهای موجود در اکوسیستم زنجیره بایننس هستند. آنها را می‌توان در زنجیره بایننس ایجاد، انتقال و مدیریت کرد.
 • قابلیت انتقال: توکن‌های شبکه bep-2 را می‌توان از یک آدرس به آدرس دیگر در زنجیره بایننس منتقل کرد. تراکنش‌های انتقال نیاز به امضاhttps://wallex.ir/blog/blockchain-standards/ی مناسب دارند و قوانین اجماع BNB Chain را رعایت می‌کنند.
 • پرداخت کارمزد: توکن‌های bep2 را می‌توان برای پرداخت هزینه تراکنش در زنجیره بایننس استفاده کرد. هنگام انتقال دارایی‌های bep-2، ممکن است مقدار کمی از توکن به عنوان کارمزد تراکنش کسر شود.
 • سادگی: برخلاف توکن‌های erc20 اتریوم، توکن‌های استاندارد bep 2 در زنجیره بایننس از عملکرد پیچیده قرارداد هوشمند پشتیبانی نمی‌کنند. آنها توکن‌های ساده‌ای هستند که می‌توانند ارسال، دریافت و در آدرس‌ها نگهداری شوند.
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

توکن‌های پشتیبانی شده در شبکه bep2

 

با توجه به سرعت بالای انتقال و کارمزد مناسب شبکه bep-2، بسیاری از توکن‌های محبوب در این شبکه امکان انجام تراکنش دارند. تقریباً تمامی رمزارز‌های معروف دنیا از جمله بیت کوین، اتریوم و حتی استیبل کوین تتر در این شبکه امکان نقل و انتقال دارند و باعث می‌شوند خرید و فروش ارزهای دیجیتال با کارمزد کمتری انجام شود. این خود سندی بر مورد اعتماد بودن این شبکه در انجام تراکنش‌ها در حوزه کریپتوکارنسی است. از محبوب‌ترین آنها می‌توان به رمزارز کاردانو یا میم کوین شیبا اینو اشاره کرد. کاردانو علاوه بر بلاکچین مستقل خود، از طریق زنجیره بایننس هم قابل انتقال است. محبوب‌ترین توکن استاندارد bep 2، بایننس کوین (BNB) نام دارد که به عنوان کوین بومی صرافی بایننس از آن می‌توان برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در صرافی بایننس استفاده کرد.

مزیت bep2 برای توکن‌ها چیست؟  

امتیازاتی که استاندارد bep 2 دارد به حدی جذاب است که توجه ارز دیجیتال نخست بازار را به خود معطوف کرده است. اخیراً بیت‌ کوین، نسخه مبتنی بر bep2 خود را رونمایی کرده است. علاوه بر بیت‌ کوین، رمز ارزهای دیگری همچون «ترو یو اس دی» نیز به بلاکچین بایننس پیوسته‌اند.

جالب است بدانید که در حال حاضر استاندارد bep 2 توسط ۱۳۳ رمزارز پشتیبانی می‌شود.

از آنجا که برای انتقال توکن‌ها در بلاکچین‌های مختلف به زنجیره بایننس اسمارت چین باید از شبکه bep-2 استفاده کرد؛ بنابراین بسیاری از رمزارزها در تلاش‌اند تا خود را با شبکه bep-2 مطابقت دهند.

یکی دیگر از مزیت‌های bep 2، استفاده از فرایندهای جایگزین بجای الگوریتم اثبات کار است. الگوریتم اثبات کار هزینه و انرژی زیادی را مصرف می‌کند؛ از جمله ارزهای دیجیتالی که از این روش پرهزینه استفاده می‌کنند می‌توان به بیت‌ کوین اشاره کرد. با این‌ وجود، استاندارد bep2 از طریق ترکیب دو الگوریتم DPos و pBFT عمل می‌کند.

تحلیلگران معتقدند که استفاده از روش جایگزینی که bep2 انتخاب کرده مشکلات رایج در بلاکچین‌های اتریوم را بر طرف می‌کند؛ بنابراین در bep-2 برخی مشکلات مقیاس‌پذیری و سرعت کم تراکنش‌ها برطرف شده است.

واریز و برداشت در شبکه bep2

در حقیقت شباهت‌های زیادی بین شبکه bep-2 و erc-20 وجود دارد. یکی از این شباهت‌ها نحوه واریز و برداشت از طریق آن است. برای واریز و برداشت در bep 2 همانند شبکه erc 20 شما باید مقداری رمزارز BNB در کیف پول خود داشته باشید. دارایی بومی این شبکه، BNB است که برای پرداخت کارمزد استفاده می‌شود. شما می‌توانید توکن‌هایی را که توسط زنجیره بایننس پشتیبانی می‌شود را به راحتی از طریق bep2 انتقال دهید.

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

کیف پول‌های مناسب توکن‌های bep2

مهم‌ترین قسمت در بازار ارز‌های دیجیتال، نگهداری از دارایی‌های رمزارز است. برای نگهداری از توکن‌های مبتنی بر bep 2، کافی است که از کیف پول‌های پشتیبانی‌کننده استفاده کنید. سپس می‌توانید این کیف پول را به صرافی یا پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز DEX متصل کرده و به خرید و فروش توکن‌ها اقدام کنید. از جمله کیف پول‌های توکن‌های bep2 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تراست ولت (Trust wallet)
 • لجر (Ledger)
 • ترزور (Trezor)
 • مگنوم ولت (magnum)
 • کوینومی (Coinomi)
 • اتمیک ولت (Atomic Wallet)

تفاوت ERC20 و BEP2

عمده تفاوت این دو شبکه به نوع آدرس‌ها خلاصه می‌شود. آدرس‌های استفاده شده در شبکه ERC20 با پیش کلمه 0X شروع می‌شود اما در شبکه bep-2 با پیش کلمه bnb شروع می‌شود. یکی دیگر از تفاوت‌‌ها این است که برای واریز و برداشت در bep2 شما در کیف پول خود اغلب نیاز به وارد کردن تگ یا memo دارید، در صورتی که برای توکن‌های ERC20 تنها داشتن آدرس کیف پول مقصد کافی است.

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

تفاوت bep2 و bep20

اکنون پس از آشنایی با استانداردهای bep2 و bep20 این سؤال پیش می‌آید که دقیقاً تفاوت استاندارد bep 2 و bep 20 چیست؟ در این بخش به طور کامل به این سؤال پاسخ می‌دهیم. بایننس چین و بایننس اسمارت چین دو زنجیره از شبکه بلاکچین غیر متمرکز بایننس بودند که به‌صورت موازی با هم عمل می‌کردند. اما بعد از آپدیت بزرگ بایننس، این دو شبکه با هم ادغام شده و تحت نام بی‌ان‌بی چین به کار خود ادامه می‌دهند. این دو استاندارد و کارکردشان بعد از به‌روزرسانی تغییری نکرده و مانند گذشته به وظایف تعیین شده خود عمل خواهند کرد. دو تفاوت عمده این دو استاندارد عبارت‌اند از:

 • استاندارد bep 2، به مقررات و مشخصات فنی توکن‌های مبتنی بر بلاکچین بایننس مربوط می‌شود؛ اما استاندارد bep 20، به زنجیره هوشمند بایننس و توکن‌های مبتنی بر آن مربوط است.
 • هر توکنی که بر اساس استاندارد bep 2 ایجاد می‌شود، هیچ‌گونه وابستگی به قراردادهای هوشمند ندارد. این در حالی است که توکن‌های مبتنی بر استاندارد bep 20، بر اساس قراردادهای هوشمند عمل می‌کنند.

یکی از نکات بسیار مهم در انتقال توکن‌های مختلف، نیاز به انتخاب شبکه موردنظر است؛ این یعنی هر کاربری اگر بخواهد توکنی را از یک صرافی یا حساب کاربری خود به صرافی دیگر انتقال دهد، باید استاندارد آن توکن را انتخاب کند. به همین منظور، لازم است که به تفاوت این استانداردها آگاه شوید.

دو شبکه معروف دنیای بلاکچین، بی‌ان‌بی چین و اتریوم هستند. استانداردهای این بلاکچین‌ها به ترتیب عبارت‌اند از استاندارد bep2 و bep20 که برای بی‌ان‌بی چین و استاندارد erc20 که برای اتریوم است.

برای مثال، برای انتقال دارایی ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه bep-2 باید توجه کنید که کیف پول یا صرافی که از آن برای استیک کردن ارز دیجیتال خود استفاده می‌کنید، از استاندارد bep 2 پشتیبانی کند. متأسفانه در برخی موارد، انتخاب اشتباه استاندارد منجر به از دست‌ رفتن دارایی می‌شود.

👍 درخواست نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارز دیجیتال خود در روی شبکه BEP2 را در تماس با مهندسین فنی سایت Exhadi مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان سایت Exhadi ما پاسخ گوی شما باشند .

هزینه نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارزهای دیجیتال روی شبکه Bep2 شما ، بر اساس نوع ارز دیجیتال شما در زمان تماس تلفنی ، برایتان توسط مهندسین فنی سایت Exhadi اعلام خواهد شد .

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

مهندسین فنی سایت Exhadi برای نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارزهای دیجیتال روی شبکه BEP2 شما ، هر روز هفته و حتی ایام تعطیل از ساعت 9 صبح تا ساعت 24 شب فقط با یک تماس تلفنی در خدمت شما مشتریان گرامی خواهد بود .

سوالات متداول خدمات نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارزهای دیجیتال روی شبکه بلاک چین BEP2 شما :

بله – شما کاربر گرامی می توانید با تماس تلفنی با شماره تماس های زیر و یا ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت با مهندسین فنی سایت Exhadi درخواست نقدکردن و تبدیل به ریال و فروش ارز دیجیتال خود روی شبکه BEP2 را داشته باشید .

شماره های تماس مهندسین فنی سایت Exhadi :

۰۹۳۳۷۱۶۱۹۸۵ – ۰۹۰۲۸۷۸۳۴۰۱

———————————————

ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

بله – در وضعیتی که قصد نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش  ارز دیجیتال روی شبکه BEP2 خاصی و ویژه ای در داخل کیف پول ارز دیجیتال خود را دارید ، می توانید با تماس تلفنی با مهندسین فنی سایت Exhadi در ارتباط باشید .

بله – کاربر قبل از تماس تلفنی با مهندسین فنی سایت Exhadi حتما” باید در سایت Exhadi ثبت نام و احراز هویت کامل نمایند و سپس با تماس تلفنی با کارشناسان سایت Exhadi درخواست نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارز دیجیتال خود روی شبکه BEP2 را نمایند .

ثبت نام در سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

بله – کاربر گرامی ، اگر شما قصد نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارز دیجیتال روی شبکه BEP2 خود را دارید که در لیست ارز های دیجیتال در این صفحه وجود ندارد ، می توانید با تماس تلفنی زیر و یا ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت با مهندسین فنی سایت Exhadi در ارتباط باشید .

شماره های تماس مهندسین فنی سایت Exhadi برای مشاوره و درخواست راهنمایی و حل مشکلات ارزهای دیجیتال کاربران :

۰۹۳۳۷۱۶۱۹۸۵ – ۰۹۰۲۸۷۸۳۴۰۱

———————————————

ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

BEP2 ، استانداردی برای بایننس کوین (BNB) و تراکنش‌ها در صرافی ارز دیجیتال بایننس است. این استاندارد برای ایجاد و استفاده از توکن‌های جدید در بی‌ان‌بی چین (BNB Chain) استفاده می‌شود.

آدرس‌ های کیف پول شبکه BEP2 همیشه با عبارت bnb و در مقابل آدرس‌های کیف پول شبکه ERC20 و BEP20 همیشه با 0X آغاز می‌شوند.

BEP2 یک استاندارد توکن‌سازی در زنجیره بایننس و BEP20 یک استاندارد توکن‌سازی در زنجیره هوشمند بایننس با هدف پشتیبانی از قراردادهای هوشمند است.

بله – شما کاربر گرامی در سایت Exhadi می توانید تمامی ارزهای دیجیتال ( بیت کوین – اتریوم – دوج کوین – تتر – بایننس کوین – لایت کوین – دش کوین – پرفکت مانی – پاییر و … ) بصورت آنلاین و کاملا” اتوماتیک خرید و فروش و تبدیل نمایید و حتی از طریق کیف پول داخلی خود سایت Exhadi ارزهای دیجیتال خود را در سایت Exhadi بصورت رایگان نگه داری نمایید .

 

ثبت نام در سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

——————————————————————————

با کیف پول ارز دیجیتال Exhadi می توانید تمامی خدمات دریافت ، ارسال ، خرید ، فروش ، تبدیل تمامی ارز های دیجیتال خود را تجربه کنید .

همین حالا با کلیک به عکس زیر کیف پول ارز دیجیتال خود را در سایت Exhadi بسازید :

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

——————————————————————————

خرید آنلاین و اتوماتیک ارز های دیجیتال زیر از ما به عکس خرید کلیک کنید

بیت کوین  ، تتر ، بایننس کوین ، اتریوم ، لایت کوین ، دوج کوین ، دلار پی یر ، زی کش ، بیت کوین کش ، دلار ادوکش ، روبل یاندکس مانی ، ریپل ، ترون ، نئو ، …)

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

فروش آنلاین و اتوماتیک ارز های دیجیتال زیر به ما به عکس فروش کلیک کنید

بیت کوین  ، تتر ، بایننس کوین ، اتریوم ، لایت کوین ، دوج کوین ، دلار پی یر ، زی کش ، بیت کوین کش ، دلار ادوکش ، روبل یاندکس مانی ، ریپل ، ترون ، نئو ، …)

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)