قوانین

بخش قوانین در سایت Exhadi : ( رعایت تمامی موارد برای کلیه ی کاربران ، 100 % الزامی می باشد. )

 

تعریف و واژگان

1 – کاربر کسی است که بنابه اراده ی خود از سایت Exhadi بازدید می کند و بدون هیچ گونه اجبار بعد ثبت نام و تایید احراز هویت ، از خدمات این سایت استفاده می کند .

2 – ارزهای دیجیتال مورد قبول و پشتیبانی شده ی سایت Exhadi ان هایی است که در سایت Exhadi لیست شده و مورد پذیرش سایت Exhadi برای خرید یا فروش می باشد .

3 – کلا” پرداخت وجه عبارت اند از : انتقال وجه ریالی یا انتقال وجه بصورت معادل ارز دیجیتالی از پرداخت کننده ی وجه به گیرنده ی وجه .

4 – روش پرداخت عبارت اند از : روشی که برای انتقال وجه در سایت Exhadi مجاز شمرده است . پرداخت می تواند توسط ارز دیجیتالی یا انتقال بانکی ریالی بصورت فقط و فقط
توسط کارت های شتابی بانکی تایید شده توسط پشتیبانی سایت و بنام خود کاربر
 انجام شود .

بند های قوانین مهم سایت Exhadi عبارت اند از :

1 – قابل توجه افرادی که ارز های دیجیتال را برای افراد ناشناس در تلگرام و واتساپ و اگهی های کسب درآمد جعلی و … ( که بدون گرفتن مدارک شناسایی از ان ها و بدون تماس گرفتن با انها و …) برایشان خریداری می کنند ، در صورتی که ریال توسط شخص نامعلوم و نمی شناسید در تلگرام و واتساپ و اگهی های کسب درآمد جعلی و … به حساب و کارت بانکی شما واریز شده باشد و از شما درخواست شده باشد که با ان ریال ارزهای دیجیتال برای ان افراد ناشناس از سایت Exhadi خریداری نمائید ، 100 % از این کار خودداری کرده و ارز دیجیتال برای ان ها خریداری نکنید چون در روزهای اتی باعث بسته یا مسدود شدن حساب بانکی یا کارت شتاب شما توسط مراجع قضایی خواهید شد و در صورت مشاهده چنین وضعیتی ، حساب کاربری فرد خاطی در سایت توسط پشتیبانی Exhadi آنی مسدود خواهد شد .

 مراقب تله ریال سرقتی باشید 👇👇👇

2 – به هیچ عنوان از افراد ناشناس در واتساپ و تلگرام  و آگهی های کسب درآمد جعلی ” با عنوان های کار در منزل و کار با موبایل و کار در اینترنتی و کاریابی و استخدام و کسب درآمد و … “ ریال جهت خرید ارز دیجیتال 100 % دریافت نفرمائید و خودداری کنید . روش کار این افراد کلاهبردار به این صورت است که در واتساپ و تلگرام و هر پیام رسان دیگری و یا آگهی های کسب درآمد جعلی و … به شما پیام می دهند و عنوان می کنند محدودیت سقف خرید دارند و از شما میخواهند با پول های واریزی (پول های کثیف و دزدی و مسروقه ) برای آن ها خرید ارزدیجیتال نمائید. تمامی ریال های این اشخاص سرقتی و دزدی و از حساب دیگران به حساب و کارت بانکی شما منتقل می شود و قصد دارند توسط شما پولشویی کنند. در صورت دریافت ریال از این افراد صاحب اصلی حساب که ریالش به حساب شما واریز شده است از شما شکایت خواهد نمود و مشکلات قضایی برای شما رخ خواهد داد و تمامی ریالی های دریافتی را باید بازگشت دهید  و در صورت مشاهده چنین وضعیتی ، حساب کاربری فرد خاطی در سایت توسط پشتیبانی Exhadi آنی مسدود خواهد شد .

3 – طبق دستور پلیس فتا تهران بزرگ تمامی خرید های ارز های دیجیتال که با ریال در سایت Exhadi تبدیل و انجام می شوند – ارز دیجیتال خریداری شده کاربر بعد از طی 72 ساعت کاری ( همان 3 روز کاری ) بعد از ثبت فاکتور برداشت ( بجز روزهای تعطیل ) به حساب ارزی کاربر ارسال و برداشت خواهد شد .

4 – سایت Exhadi به کاربرانی که در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و … به عنوان فروشنده یا واسطه گری معامله های ارزهای دیجیتالی و … می کنند ، هیچ گونه خدماتی ندارد .

5 – سقف خرید روزانه ی هر کاربر بعد از ثبت نام و تایید توسط پشتیبانی سایت Exhadi به مبلغ 5000000 میلیون تومان  الی 15000000 میلیون تومان می باشد – جهت افزایش 

سقف خرید ها ی روزانه ی اکانت کاربری خود باید حتما” فرم  ” تعهد نامه خرید خدمات ارز دیجیتال ” پر کرده و  سپس این فرم پر شده را به ایمیل ما ارسال کنید تا سقف خرید

روزانه ی ریالی اکانت کاربری شما افزایش یابد .

6 – تراکنش هایی که توسط سایت Exhadi در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل برگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز دیجیتالی مربوط به تراکنش انجام شده می باشند . کاربر می پذیرد که اطلاعات لازم در طی سفارشات خرید یا فروش را با دقت وارد کرده و کلیه مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارشات خرید یا فروش با خود وی هست و سایت Exhadi هیچ مسئولیتی در قبال سفارشات خرید یا فروشی که با اطلاعات اشتباهی یا نادرست توسط خود کاربر پر شده را ندارد .

7 – سایت Exhadi هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز دیجیتالی یا بانک پذیرنده را نمی پذیرد .

8 – حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده ی خود کاربر خواهد بود . کاربر می پذیرد که مسئولیت کلیه ی تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده ی خود وی است و حق دادن اطلاعات کاربری خود به شخص ثالث برای استفاده از سایت Exhadi را ندارد . کاربر می پذیرد که مطالب و کدها و تصاویر و بنرها و لوگو های سایت Exhadi مشمول قانون کپی رایت است و کاربر حق استفاده از انها را بدون اجازه کتبی از سایت Exhadi نخواهد داشت در صورت مشاهده حساب کاربری فرد خاطی بسته خواهد شد .

9 – هر گونه پیامد های مالیاتی ناشی تراکنش های کاربر با سایت Exhadi به عهده خود کاربر خواهد بود و سایت Exhadi هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد .

10 – کاربر خود موظف است در هنگام ثبت نام در سایت Exhadi  به جز شماره 16 رقمی کارت شتاب و نام صاحب شماره کارت شتاب ، حتما” قسمت تاریخ انقضا و کد CVV2 را به نحوی
که قابل خواندن نباشد ( با کاغذ یا لنت سیاه و … ) بپوشاند و سایت Exhadi هیچ گونه مسئولیتی را در مورد افشا شدن تاریخ انقضا یا کد CVV2  کارت بانکی کاربر را نمی پذیرد . 

11 – سایت Exhadi از ارائه خدمات به سایت های مرتبط با شرط بندی و قمار ، تبلیغات کلیکی و … معذور می باشد .

12 – سایت Exhadi تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس،حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد و سایت هادی هیچ گونه
خرید یا فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ،ارز ، سکه و …ندارد.

13 – سایت Exhadi حق خود می داند که پرداخت های تومانی مشکوک را تا روشن شدن هویت واقعی و اصلی شخص پرداخت کننده به حالت تعلیق در اورد .

14 – سایت Exhadi حق خود می داند ، در هر زمانی در صورت نیاز از کاربر مدارک بیشتری جهت تایید حساب کاربری درخواست نماید .

15 – کاربر باید زمانی که بخش کادر ادرس کیف پول یا همان شماره کیف پول خود را در فاکتور خرید پر می کند ، باید با دقت خیلی بسیار پر نماید ، در صورت اشتباه دادن ادرس کیف پول خود در فرم خرید توسط خود کاربر ، سایت Exhadi هیچ گونه مسئولیتی در این قبال ندارد . و چناچه سیستم اتوماتیک ارسال ارز دیجیتال سایت Exhadi ان درخواست برداشت ارز دیجیتال را به دلیل اشتباه دادن شماره حساب ارزی توسط خود کاربر در فاکتور خرید قبول نکند و یا تراکنش ارسالی را به حالت ( rejected برگشتی ) بدهد . باید خود کاربر حداکثر تا 2 روز کاری بعد از انجام ان فاکتور خرید داخل کیف پول خود را بررسی نماید و از صحت ارسال ارز دیجیتال برای ان کیف پول خودش مطلع شود و اگر در صورتی که ارز خریداری شده به دلیل اشتباه دادن شماره حساب ارزی توسط خود کاربر در داخل کیف پولش دریافت نکند ، باید ان کاربر حداکثر تا 2 روز کاری بعد از انجام ان فاکتور خرید مشکل رخ داده شده را به بخش پشتیبانی سایت Exhadi از طریق راه های ارتباطی ( تیکت یا چت انلاین یا ایمیل یا تماس تلفنی ) اطلاع دهد و باید سایت Exhadi بعد از مطلع شدن موضوع مشکل رخ داده شده بعد از گزارش ان کاربر ، مبلغ ریالی ان فاکتور خرید را که به دلیل سهل انگاری خود کاربر بوده است را به شماره حساب بانکی ان کاربر برگشت دهد و در صورت عدم اطلاع رسانی مشکل رخ داده شده برای ان فاکتور خرید توسط کاربر بعد از 2 روزکاری ، تمامی عواقب ناشی از این مشکل برعهده خود کاربر خواهد بود و سایت Exhadi هیچ گونه مسئولیتی در این قبال را ندارد .

16 – در هنگام سفارش فروش ارز کریپتو کرانسی ها به سایت Exhadi ، پس از اینکه ارز دیجیتال فروشی به شماره حساب ارزی سایت ارسال می شود ، باید حداقل امکان در شبکه بلاک چین به مقدار 1 عدد کانفرم یا تایید شبکه انجام شود . اگر تا مدت 24 ساعت کاری بعد از ثبت سفارش فروش ، ان تراکنش ارسالی کاربر در شبکه بلاک چین ، به دلایل ( عدم دادن مقدار کافی Fee انتقال یا شلوغ بودن بلاک چین ان ارز دیجیتال مربوطه در ان زمان یا وجود مشکل فنی در کیف پول ارزی کاربر و … ) کانفرم و تایید نشود ، مبلغ ریالی ان فاکتور فروش کاربر بعد از مقدار 1 عدد تایید شبکه و همچنین دریافت کامل ارز دیجیتال ارسالی ، بر اساس نرخ واحد فروش جدید سایت در ان زمان محاسبه خواهد شد و سپس ان مبلغ ریالی محاسبه شده بر اساس نرخ واحد فروش جدید سایت ، به حساب بانکی ان کاربر واریز خواهد شد .

17 – در صورتی که به هر کدام از مشخصات مورد نیاز جهت احراز هویت و ثبت نام در سایت Exhadi را موجود ندارید اعم از : قطع بودن تلفن ثابت ،عدم دسترسی
به مدارک شناسایی ، قبض و … لطفا” سوال نپرسیده و ثبت نام نفرمایید .

18 – قرار دادن یا کرایه دادن یا اجاره دادن حساب کاربری خود به دیگران و افراد ثالث 100% غیر قانونی می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل خود دارنده حساب کاربری در
 سایت Exhadi  مسئول خواهد شد و در صورت مشاهده چنین وضعیتی حساب کاربری انی مسدود خواهد شد و موجب اخراج کاربر از سایت Exhadi می شود .

19 – در صورتی که کاربر در هنگام واریز ریالی به کیف پول تومانی حساب کاربری خود ، بصورت اشتباهی مبلغی را بصورت اضافی به کیف پول تومانی خود بعد از پرداخت موفق از درگاه آنلاین بانکی سایت واریز نماید و سپس همان لحظه درخواست برگشت یا برداشت آن مبلغ اشتباهی واریزی خود را به حساب بانکی خود طی ( درخواست از بخش پشتیبانی سایت Exhadi و یا ثبت فرم درخواست برداشت تومانی ) ثبت نماید بدون اینکه با آن مبلغ واریز اشتباهی از سایت Exhadi ، خرید ارز دیجیتالی انجام بدهد . مقدار 1 درصد بعنوان هزینه های ( مالیات دارایی کشور و کارمزد تراکنش ریالی انتقال بانکی و ضرر و زیان به نفع سایت Exhadi ) از آن مبلغ کلی که بصورت اشتباهی واریز شده است را از کاربر کسر شده و مبلغ باقیمانده بعد از کسر هزینه های ذکر شده در بالا به حساب بانکی کاربر برگشت داده خواهد شد .

20 – در صورت هر گونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی ، مشخص نبودن پول ،پولشویی و .. که قصد فریب سایت Exhadi  دارد سایت Exhadi حق خود
می داند حساب کاربر را مسدود و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد . 

21 – سایت Exhadi تا به حال و مطلقا هیچ گونه همکاری با موسسه یا سایت های ثالث دیگری نداشته و نخواهد داشت و خارج از چهار چوب قوانین قادر به ارائه خدمات نمی باشد .

22 – اجاره دادن اطلاعات هویتی و حساب بانکی در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و… در اختیار دیگران جرم می باشد زیرا افراد ناشناس در تلگرام و … با حساب شما پول های ریالی
دزدی دیگران را جابه جا می کنند و مجبور خواهید شد میلیون ها تومان پول دزدی را از جیب خودتان پس بدهید و بابت دادن این ریال مسروقه دیگران ، خودتان متضزر خواهید شد ،
تبلیغات ،پیام ها و پیشنهادهای سودهای خیالی کلاه برداران را در تلگرام و … نادیده بگیرد و مواظب باشید تا در دام ان ها گرفتار نشوید – چون سایت Exhadi در چنین وضعیتی
هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

23 – سایت Exhadi از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است .

24 – هر گونه درخواست فسخ فاکتور خرید یا فروش توسط خود کاربر به هر دلیلی ، کمتر از 4 روز کاری ( 96 ساعت ) بجز روزهای تعطیل بعد از تاریخ ثبت فاکتور خرید یا فروش
توسط کاربر درخواست و انجام شود ، برگشت وجه ریالی به حساب بانکی کاربر 5 % و یا ارز دیجیتال به کیف پول ارز دیجیتال کاربر ( برای دلار های دیجیتال 10 % و برای کریپتوکرانسی ها 20 % ) بعنوان ضرر و زیان از مبلغ کل سفارش خرید یا فروش به نفع حق الزحمه ی سایت Exhadi کسر شده و سپس مبلغ ریالی یا ارز دیجیتال باقیمانده بعد از کسر ضرر و زیان
درصدی ( 5% یا 10% یا 20 % )به حساب خود کاربر برگشت داده خواهد شد ، به شرط ان که قبل از تاریخ درخواست فسخ ، مقدار ان سفارش خرید یا فروش به حساب بانکی
یا کیف پول ارز دیجیتال کاربر واریز یا ارسال نشده باشد . پس معاملات خرید و فروش در سایت Exhadi بصورت 100 % قطعی می باشد .

25 – اگر کاربر در هنگام فروش ، ارز دیجیتال دیگری را بجز ارز دیجیتالی که برای ان ارز دیجیتال سفارش فروش پر نموده است ، را به صورت اشتباهی به شماره حساب ان ارز دیجیتال
درخواستی سایت ارسال نماید ، در این صورت ارز ارسالی کاربر به شماره حساب ارز دیجیتال درخواستی سایت Exhadi نیامده و ان ارز دیجیتال ارسالی کاربر از بین خواهد رفت.
در این حالت تمامی مسئولیت های ارسال اشتباه کاربر ، بر عهده خود کاربر می باشد و سایت Exhadi در این باره هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

26 – با توجه به اینکه زمانبندی تسویه حساب ریالی سایت برای فروش ارز های دیجیتال کاربر بصورت جدول زمانبندی تسویه حساب ریالی و بصورت علنی در بخش ثبت درخواست تسویه ریالی حساب کاربری ، گذاشته شده و بیان شده است و همچنین کاربر هر لحظه این جدول زمانبندی تسویه حساب ریالی سایت را مشاهده می کند و قبول کرده است ، بعد از ثبت درخواست برداشت ریالی ، کاربر هیچ گونه ادعایی و حق تصمیم گیری در مورد زمانبندی تسویه حساب ریالی سایت برای درخواست های برداشت ریالی خود را ندارد .

27 – توجه داشته باشید فقط از طریق کارت های بانکی ثبت شده می توانید برای خرید استفاده کنید ، در صورت خرید از کارت  ثبت نشده ممکن است بازگشت ریال به کارت مبدا
 بین 24 ساعت و تا 72 ساعت کاری به طول بکشد تا به کارت شتابی که از ان پرداخت شده برگشت بخورد ، 

28 – تیکت ها و پیام های ارسال شده به بخش پشتیبانی آنلاین سایت ، بعد از گذشت حداقل 1 ساعت کاری یا حداکثر 8 ساعت کاری پاسخ داده خواهند شد . امکان دارد به دلیل شلوغی سفارشات کاربران و یا ازدحام ثبت نام کاربران و یا وجود مشکلات فنی و … در سایت پاسخگویی به سوالات کاربران با کمی تاخیر انجام شود . لطفا” تا دریافت پاسخ از طرف بخش پشتیبانی سایت Exhadi شکیبا و صبور باشید . نگران نباشید ، در صورت نیاز حتما به سوال شما از طرف بخش پشتیبانی سایت پاسخ داده خواهد شد . در صورتی که کار شما بصورت عجله ای می باشد ، می توانید با شماره تماس های سایت در ساعات کاری سایت در تماس باشید تا به کار شما کمی سریع تر رسیدگی شود .

29 – سایت Exhadi  از ارائه خدمات به افراد زیر 18 سال تمام معذور می باشد .

30 – به صورت کلی سایت Exhadi ( طبق تضمین و گارانتی 4 روزه ) برای انجام سفارشات خرید یا فروش 4 روز کاری ( 96 ساعت ) بجز روزهای تعطیل بعد از تاریخ
ثبت سفارش با وضعیت ” پرداخت شده ” مهلت دارد تا ان سفارشات را تکمیل نماید ،

31 – به منظور جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی به هیچ وجه مشخصات پرداختی ریالی خود را در اختیار دیگران در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و … قرار ندهید .

32 – توجه مهم ) کاربر گرامی ، با توجه به اینکه پول ریالی که از درگاه آنلاین سایت Exhadi واریز می نمایید ، مثل دستگاه کارت خوان مغازه شهر شما برای آن تراکنش ریالی ، هزینه دارایی و مالیات بر روی سایت Exhadi می افتد ، به دلیل اینکه مالیات و دارایی بر روی آن تراکنش های ریالی کاربر بر روی سایت Exhadi بعد از تراکنش موفق می افتد ، امکان برگشت و برداشت همان لحظه آن تراکنش ریال واریزی به حساب بانکی ریالی کاربر وجود ندارد و در صورتی که کاربر اصرار به برگشت همان مبلغ ریال واریزی به حساب بانکی خود کند باید هزینه مالیات سازمان اداره دارایی که بر روی آن تراکنش ریال واریزی خودش بر روی سایت Exhadi افتاده است را بدهد ، که این هزینه مالیات و دارای به مقدار 2% از مبلغ کل آن تراکنش واریزی ریال کاربر حساب شده و کسر خواهد شد و باقیمانده آن مبلغ ریالی به حساب بانکی کاربر برگشت داده خواهد شد . پس در نتیجه کاربر ریالی که به سایت Exhadi واریز می نماید باید حتما” با آن ریال از سایت Exhadi ارز دیجیتال خریداری کند و سپس آن ارز دیجیتال خریداری شده ی خود را برداشت نماید .

33 – پس از اتمام خرید ارزهای دیجیتال محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از ارز دیجیتال خریداری شده بر عهده کاربر می باشد .

34- تمامی سفارشات فروش به سایت بصورت نوبه ای و بصورت تک تک و با نظم توسط مسئول فروش سایت چک خواهند شد – لطفا” منتظر بمانید تا مسئول فروش سایت به سفارش فروش شما نگاه کرده و ان را بررسی نماید . تمامی سفارشات فروش به سایت در ساعات کاری سایت ، حداقل 10 دقیقه و حداکثر 4 ساعت کاری بررسی خواهند شد .

35 – کاربر می پذیرد که قیمت واحد خرید یا فروش ارز دیجیتال را در هنگام خرید یا فروش در 3 بخش سایت
( 1 – لیست ارزهای دیجیتال در داخل پنل کاربری 2 – فرم خرید یا فروش 3 – پیش فاکتور خرید یا فروش ) بصورت کاملا واضح مشاهده کرده است و ان قیمت های خرید و فروش سایت
را که در ان زمان ، فاکتور خرید یا فروش ثبت کرده است ، کاملا” قبول نموده است و سپس خرید یا فروش در سایت انجام داده است – پس بعد انجام سفارش خرید یا فروش
هیچ گونه ادعای بالا یا پایین بودن قیمت واحد ارز دیجیتال خریداری شده یا فروخته شده از طرف کاربر به هیچ عنوان وجود ندارد .

36 – حق تصمیم گیری در مورد نحوه ی واریز ریال مبالغ فاکتور های فروشی کاربر ، بصورت ( کارت به کارت یا حساب به حساب یا حواله ی پایا یا حواله ساتنا یا تعداد تراکنش های بانکی
واریزی برای کاربر ) بر اساس شرایط ان زمان سایت ، کاملا” در اختیار پرسنل سایت Exhadi می باشد و کاربر هیچ گونه ادعا و حق تصمیم گیری در این مورد را ندارد .

37 – اگر سایت Exhadi بعد از گذشت 4 روز کاری ( 96 ساعت ) بجز روزهای تعطیل از تاریخ ثبت فاکتور خرید یا فروش نتواند مبلغ ریالی یا ارز دیجیتالی را به
حساب بانکی یا کیف پول کاربر واریز یا ارسال کند ، باید ان مقدار مبلغ ریالی یا ارز دیجیتالی ان فاکتور خرید و فروش مربوطه را عینا” و دقیقا” به حساب ان کاربر
بدون کسر کارمزد انتقالی برگشت دهد .

38 – با توجه به اینکه قیمت ارزهای دیجیتال لحظه ای هستش و افت و خیز لحظه ای دارد ( می تواند قیمت ها در یک لحظه بالا و پایین بیاید ) و به بورس قیمت جهانی
 ارزهای دیجیتال ارتباط دارد و در دست سایت Exhadi نیست – سایت Exhadi در قبال افت و خیز های قیمت ارز های دیجیتال بعد از ثبت سفارشات خرید یا فروش هیچ گونه
مسئولیتی ندارد . و مبالغ ارزی و ریالی بر اساس ان مقادیری که در سفارشات خرید یا فروش ثبت شده است ، برای شماره حساب ارزی یا ریالی کاربر ارسال یا واریز خواهد شد .

39 – اطلاعاتی که کاربر در خلال سفارش یا ثبت نام در سایت Exhadi وارد کرده است کاملا محفوظ خواهند ماند و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه ی قضایی
و یا درخواست کتبی پلیس محترم فتای جمهوری اسلامی ایران

40 – کاربر می پذیرد که مالک قانونی وجه ریالی و حساب هایی است که وی در سفارش به هر نحوه ای چه برای پرداخت و چه برای دریافت از ان استفاده کرده است .

41 – کاربران سایت Exhadi می پذیرد که حتما” منبع و مقصد کلیه ارزهای دیجیتالی و ریالی ارئه شده توسط ان ها در تراکنش های خرید یا فروش در سایت Exhadi کاملا قانونی
و مطابق با قوانین بین المللی و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد .

42 – کاربر تضمین می کند که هویتی را که به سایت Exhadi  معرفی کرده 100% مربوط به خود کاربر می باشد .

43 – در صورتی که در سیستم های کیف پول ارزهای دیجیتال سایت که اکثرا” ، کیف پول های خارجی می باشد ، مشکلی در کیف پول با عنوان های ( بلاک شدن ، مسدود شدن ، لیمیت شدن ، عدم ارسال تراکنش برداشت ثبت شده کاربر در لیست تراکنش های برداشتی کیف پول و … ) بصورت غیر عادی و غیر ممکن یا موقتی که به هیچ عنوان در دست بخش پشتیبانی سایت Exhadi نمی باشد ، رخ دهد ، باید کاربر مربوطه که سفارش آن به دلایل بالا دچار مشکل یا عدم ارسال ارز دیجیتال برایش شده است ، مهلت و فرصت حداکثر 3 روز کاری بعد از ثبت سفارش  به بخش پشتیبانی سایت Exhadi بدهد تا بخش پشتیبانی سایت Exhadi این مشکلات کیف پول ارزهای دیجیتال خارجی خود را با ارسال تیکت یا صحبت کردن با بخش پشتیبانی سایت کیف پول خارجی درست اش کند و مشکل را رفع نماید و سپس سفارش آن کاربر مربوطه را تکمیل نماید ، در صورتی که بخش پشتیبانی سایت بعد از طی مهلت و فرصت حداکثر 3 روز کاری بعد از ثبت آن سفارشی که به مشکل برخورد کرده است ، نتواند آن مشکل کیف پول ارزهای دیجیتال خارجی خود را درست اش نماید ، باید آن مبلغ ریالی یا ارزی که قبلا از کاربر برای انجام سفارش مورد نظر گرفته است را بدون کسر کارمزدی و دقیقا” برگشت دهد .

44 – در صورت بروز مشکل در سیستم فنی سایت یا اتمام موجودی ان ارز دیجیتال خریداری شده در سایت ، بخش پشتیبانی سایت می تواند ان سفارش خرید از سایت را کنسل و
مرجوعی کرده و ان مبلغ ریالی فاکتور خرید را به حساب بانکی کاربر برگشت دهد .

45 – خدمات سایت Exhadi همان طور که هستند و در سفارش و تراکنش با نرخ مشخص نشان داده شده اند ، انجام می شوند . مسئولیت هیچ گونه خدمات
لفظی – ضمنی – قانونی – تضمینی – نقل قولی دیگر در ارز های دیجیتال به عهده ی سایت Exhadi به هیچ وجه نخواهد بود . سایت Exhadi جز انجام سفارش
با نرخ معین شده در سفارشات خرید یا فروش هیچ گونه مسئولیت دیگری در قبال کاربر به هیچ نحوه و به هیچ صورت ندارد .

46 – تمامی کاربران ایرانی سایت می پذیرد که کلیه ی فعالیت های وی در سایت Exhadi تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران است و فعالیت های وی در هر صورت و در هر شکل
 نباید قوانین جمهوری اسلامی ایران را نغض کند .

47 – چنانچه کاربر اقدام به خرید با کارت شتابی نماید که مالک ان نیست و اگر این موضوع مشخص گردد حساب کاربری وی به مدت 24 ساعت مسدود خواهد گردید و در صورت
تکرار این عمل مسدودی همیشگی خواهد شد و مبلغ ریالی سفارش خرید از ما به کارت پرداخت کننده عودت خواهد گردید و در صورت محرز شدن هر گونه سوء استفاده
یا کلاهبرداری ، مشخصات هویتی کاربر خاطی به مراجع ذیصلاح ارجاع خواهد شد و در هر حال کاربر باید ارقام کامل کارت شتابی که از ان پرداخت انجام شده است را به
پشتیبانی سایت Exhadi اعلام کند . 

48 – انجام فرایند ثبت نام کاربران با کارت های شتاب هدیه ، به هیچ عنوان تایید نخواهد شد و انجام سفارش و پرداخت به واسطه ی کارت های بانکی هدیه مورد قبول
 سایت Exhadi  نمی باشد و مبلغ ریالی نزد سایت Exhadi  بلوکه خواهد شد .

49 – هر گونه بی احترامی ، توهین ، مسخره کردن ، ضعیف شمردن ، کوچک شمردن ، تهدید ، افترا ، اهانت به پرسنل سایت Exhadi توسط هر کاربری ، باعث اخراج
و بسته شدن حساب کاربری ان کاربر خاطی در سایت Exhadi خواهد شد .

50 – هر گونه پر کردن فاکتور های خرید یا فروش خالی یا الکی و عدم ارسال ارز ( ریال / رمزارز ) معادل به شماره حساب سایت Exhadi توسط هر کاربری و ادعا کردن نادرست ارسال کردن ارز ، که قصد فریب کاری و سوء استفاده کردن از سایت Exhadi را دارند ، در صورت مشاهده چنین وضعیتی ، بخش پشتیبانی سایت به صورت آنی و لحظه ای حساب کاربری فرد خاطی را در سایت Exhadi غیرفعال و مسدود خواهد کرد .

51 – این حق برای سایت Exhadi محفوظ است که هر گونه اطلاعات لازم برای احراز هویت را قبل از تکمیل سفارش از کاربر بخواهد تا از مقاصد پول شویی ، کلاهبرداری و …
احتمالی کاربران خاطی جلوگیری کند . در این حال تا احراز هویت کامل به عمل نیامده است عودت وجه ریالی کاربر امکان پذیر نخواهد بود و چنان چه کاربر نتواند مدارک شناسایی
و هویتی لازم خود را ارائه نماید و یا مدرک وی دارای خدشه باشد ، این حق برای سایت Exhadi محفوظ خواهد بود که سفارش کاربر را انجام ندهد و عودت وجه ریالی ارسالی
 وی را ، موکول به ارسال مدارک کامل از همان کاربر نماید .

52 – تمامی کاربران به دلیل انجام تراکنش های مالی و ریالی ( چه خرید از ما و چه فروش به ما ) ، باید اقدام به احراز هویت کامل حساب کاربری خود نمایند و پس از این که
کاربر اقدام به ارسال مدارک شناسایی و اطلاعات خود برای تکمیل فرایند احراز هویت و انجام سفارش نماید می تواند از خدمات سایت Exhadi استفاده کند و تمامی
ثبت نام های کاربران بصورت اگاهانه و با اختیار کامل خود می باشد و این اقدامات ثبت نامی و احراز هویت ، حریم شخصی هیچ کاربری را نقض نخواهد کرد .

53 – کاربر سایت Exhadi می پذیرد که سایت Exhadi صرفا” مسئول انتقال مقدار مشخص شده در تراکنش و سفارش خرید یا فروش ارزهای دیجیتال می باشد و هیچ گونه
مسئولیت دیگری ندارد .

54 – برای استفاده از خدمات سایت حتما از ای پی ایران استفاده کنید در صورتی که از طریق پروکسی یا هر روش دیگر که ای پی اصلی شما را نشان ندهد ، از ارائه خدمات
خرید و فروش به شما معذوریم .

55 – پرداخت وجه به حساب سایت Exhadi توسط شخص ثالث دیگری طبق قوانین بانک مرکزی ممنوع می باشد ، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش خرید
باید یکسان باشند .

56 – سایت Exhadi  خرید و فروش ارز دیجیتالی از اکانت های نامعتبر خودداری می نماید .

57 – سایت Exhadi یکسان بودن هویت گیرنده و فرستنده را بررسی نمی کند و ممکن است هویت گیرنده با فرستنده یکی باشد یا نباشد و سایت Exhadi هیچ گونه مسئولیتی را
در این قبال نمی پذیرد . سایت Exhadi هیچ گونه مسئولیتی راجع به رابطه ی بین فرستنده با گیرنده را نمی پذیرد و هیچ گونه خدمات میانجیگری و حکمیت بین گیرنده و
فرستنده در یک تراکنش را نمی پذیرد .

58 – تراکنش های خرید یا فروش سایت Exhadi تا این لحظه بدون مالیات و کسر کارمزد اضافی می باشد .

59 – کاربر هنگام خرید به واسطه ی درگاه بانکی از سایت Exhadi  فقط و فقط حق استفاده از کارت بانکی را دارد که به نام خویش بوده و از این بابت کاربر ملزم است قبل
 از انجام سفارش خرید از ما شماره کارت بانکی و. شمار ه حساب شبای بانکی خود را به تایید سایت Exhadi برساند .

60 – تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار سایت Exhadi خواهد بود و سایت Exhadi می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا نکند .

61 – نرخ و قیمت خرید یا فروش ارزهای دیجیتالی مختلف در سایت بصورت لحظه ای و سیستمی تعیین می شوند و در پنل کاربری تمامی مشتریان تایید شده سایت ، قابل
مشاهده خواهند بود .

62 – هر گونه کارمزد – کمسیون و هزینه ی دیگر که سیستم ارز دیجیتالی به کاربر تحمیل نماید ( مانند تتر ، ترون ، پاییر ، بیت کوین و … ) ، فقط و فقط
بر عهده ی خود کاربر خواهد بود و سایت Exhadi هیچ گونه مسئولیتی در قبال این گونه هزینه ها را ندارد .

63 – چنانچه کاربر با کارتی اقدام به خرید نماید که مالک ان است ولی در سایت به تایید نرسانده است باید ان کارت را ثبت کند تا بعد از بررسی و تایید توسط پشتیبان ، سفارش
انجام شود چنانچه تا 30 دقیقه بعد از زمان سفارش این کار را انجام ندهد و در هر حال کاربر باید ارقام کامل کارت را به پشتبانی سایت Exhadi  اعلام کند .

64 – در صورت عدم اعلام نرخ در سایت Exhadi از قبول سفارش جهت خدمات معذور می باشیم .

65 – هر گونه سوء استفاده تجاری برای مقاصد نادرست از برند، لوگو، آرم، نام سایت Exhadi در شبکه های اجتماعی مانند : تلگرام و … کاملا” غیرقانونی بوده و پیگرد قانونی برای فرد خاطی خواهد داشت .

66 – ارزهای دیجیتالی و سایر سیستم های پرداخت خود مسئول صحت معاملات و مسئول وجهه کاربران نزد ان سیستم ها می باشند و سایت Exhadi هیچ مسئولیتی در قبال
صحت کار این سیستم ها به عهده نمی گیرد . چنان چه کاربر هر گونه مشکلی با این سیستم ها داشته باشد باید با خود ان سیستم و تحت قوانین ان سیستم مشکل خود را
حل کند و در این بین هیچ گونه مسئولیتی متوجه سایت Exhadi نخواهد بود . این سیستم ها در حال حاضر ، سیستم پرداخت زیکسی پی – یوتوپیا – ادوکش – پاییر و … شامل
می شوند و ممکن است در اینده تغییراتی داشته باشند . سایت Exhadi هیچ گونه مسئولیتی راجع به مشکلات نقل و انتقال بین کاربر و این سیستم ها را نمی پذیرد و کاربر
بایستی مشکل خود را با خود این سیستم ها حل نماید .

توجه مهم 1 )  با ثبت نام و ثبت سفارش خرید یا فروش در سایت Exhadi  کاربر تایید می کند که تمامی موارد قوانین فوق را مطالعه و 100% پذیرفته است و کاربر مسئول
اجرا و رعایت تمامی تعهدات این قوانین و مقررات وضع شده در سایت Exhadi می باشد .

توجه مهم 2 ) نقض و رعایت نکردن هر یک از موارد بند های قوانین سایت توسط کاربر ، باعث غیر فعال شدن حساب کاربری ان کاربر خاطی در سایت خواهد شد .

توجه مهم 3 ) تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت ، برای سایت Exhadi کاملا” محفوظ می باشد ، هر گونه کپی برداری از مطالب یا طرح سایت پیگرد قانونی دارد .

*** سایت Exhadi  ممکن است بند قوانین های فوق را اصلاح یا تغییر دهد و کاربر موظف است قبل از هر تراکنش خرید یا فروش قوانین فوق را مطالعه نمایید . ***

با تشکر تیم سایت Exhadi