پرسش های متداول کاربران از سایت Exhadi

سوالات متداول

 

خرید و فروش بیت کوین | خرید بیت کوین | فروش بیت کوین | بهترین سایت خرید بیت کوین | بیت کوین | بیت کوین چیست ؟ | بیت کوین

سوالات متداول | خرید و فروش بیت کوین | خرید بیت کوین | فروش بیت کوین | بهترین سایت خرید بیت کوین | بیت کوین | بیت کوین چیست ؟ | بیت کوین
سوالات متداول | خرید و فروش بیت کوین | خرید بیت کوین | فروش بیت کوین | بهترین سایت خرید بیت کوین | بیت کوین | بیت کوین چیست ؟ | بیت کوین

سوالات متداول | *** قبل از ارسال تیکت به پشتیبانی سایت Exhadi و یا ارتباط از طریق فرم تماس با ما، سوال خود را در این صفحه جستجو کنید :

بله ، بدون احراز هویت از ارائه ی خدمات معذوریم .

جهت اموزش تصویری چگونگی ثبت نام در سایت Exhadi از این ” لینک “ مشاهده نمایید .

برای ایجاد سفارش ابتدا باید در سایت عضو شده باشید (لطفا این مورد را در نظر داشته باشید که با هر شماره تلفن همراه تنها 1 بار می توانید در سایت عضو شوید) ، پس از ثبت نام ، با ورود به ناحیه کاربری و احراز هویت و ثبت شماره کارت و شبای بانکی متعلق به خود،
می توانید در بخش سفارشات ، و زیر منوی سفارش خرید جدید یا فروش جدید مورد نظرتان را ثبت نمایید. برای اطلاع از وضعیت سفارش خود هم می توانید از طریق پنل کاربریبخش “سوابق خرید یا فروش” از وضعیت سفارش خود مطلع شوید .

* با کلیک به این مقالات ( ” راهنمای تصویری انجام سفارش خرید از ما ” یا ” راهنمای تصویری انجام سفارش فروش به ما “ ) ، می توانید اموزش بیشتری را کسب نمایید .

بله – می توانید از این ” لینک “ اموزش دانلود و نصب و نحوه ی استفاده از اپلیکیشن اندروید سایت Exhadi را مشاهده نمایید . و همچنین می توانید با کلیک به عکس زیر ، اپلیکیشن سایت Exhadi را دانلود نمایید.

ارسال عکس سلفی با در دست داشتن کارت شناسایی و کارت بانکی ، تأیید تلفن همراه و تلفن ثابت و سایر موارد خواسته شده در قسمت احراز هویت پنل کاربری سایت Exhadi .

خیر – سایت Exhadi به هیچ وجه و به هیچ عنوان در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام یا واتساپ یا … بخش پشتیبانی ندارد . لطفا” توجه نمایید .

ارسال ارز الکترونیک توسط سایت Exhadi انی یا اتوماتیک و یا زیر 5 دقیقه یا حداکثر 1 ساعت طول می کشد و خرید ارزهای دیجیتال در سایت Exhadi در تمام ساعات شبانه روز بصورت انی و اتوماتیک انجام می شود .

زمان تسویه ی ریالی سایت ایکس هادی Exhadi ، بر اساس جدول زمانبندی تسویه زیر می باشد :

 

حداقل 5 دقیقه الی حداکثر 2 ساعت بعد از ارسال تیکت به سایت Exhadi

بله – جهت اموزش تصویری خرید اتوماتیک دلار پاییر Payeer از سایت Exhadi به این ” لینک “ کلیک نمایید و همچنین جهت اموزش تصویری فروش اتوماتیک دلار پاییر Payeer به سایت Exhadi به این ” لینک “ کلیک نمایید .

خیر ، احراز هویت بدون پاسخدهی به تلفن ثابت ثبت شده در پروفایل کاربری و دریافت کد احراز هویت مقدور نمی باشد .

بلی ، احراز هویت با ارائه اصل پاسپورت و یا اصل شناسنامه طرح جدید و یا کارت پایان خدمت/معاف از خدمت سربازی هوشمند و یا اصل گواهینامه رانندگی اعتبار دار ، نیز امکانپذیر می باشد.

ساعات کاری سایت =>> پشتیبانی آنلاین سایت : از ساعت 9 صبح الی 2 بامداد شب به وقت ایران تماس تلفنی : از ساعت 9 صبح الی 12 شب به وقت ایران تیکت به سایت : هر روز هفته و 24 ساعته

بله – ما 1 الی 1.5 درصد از مبلغ کل ریالی هر سفارش خرید کاربرانی که توسط لینک رفرال شما به سایت ما معرفی شده اند ، را بعنوان پورسانت به شما پرداخت می نماییم – جهت مشاهده مقاله ی آموزشی نحوه ی کسب درآمد و پورسانت گیری از سایت Exhadi ، به این ” لینک “ مراجعه نمایید .

پشتیبانی سایت شماره کارت و مالکیت آن را بررسی خواهد کرد و در صورتیکه مالک کارت خود کاربر نباشد حساب کاربری وی به مدت 24 ساعت مسدود خواهد شد، در صورت تکرار حساب کاربری وی برای همیشه مسدود شده و مشخصات هویتی ایشان به مراجع ذیصلاح ارجاع خوهد شد ، در صورت عودت وجه ریالی به شماره کارت بانکی که از ان پرداخت شده بر اساس صلاح دید پشتیبانی سایت Exhadi خواهد بود .

کلا” در سیستم های مالی به علت حفظ سابقه تراکنش های مالی امکان حذف یا ایجاد تغییر در نام کاربری وجود ندارد، در چنین مواردی کاربر بایستی نسبت به ایجاد نام کاربری جدید با شماره موبایل جدید و انجام مراحل احراز هویت اقدام نماید .

پس از ارسال مدارک مورد نیاز و ثبت شماره های تماس و شبا و کارت بانکی درصورت صحیح بودن موارد و پیروی از توضیحات مندرج در صفحه احراز هویت تا حداکثر یک ساعت الی 4 ساعت کاری با شما تماس گرفته شده و تایید انجام می گردد .

در این صورت تراکنش پرداخت ریالی بصورت اتوماتیک انجام نمی شود و مبلغ کسر شده از حساب ظرف مدت حداقل 24 ساعت الی حداکثر 71 ساعت ( بجز روزهای تعطیل ) به کارت خریدار عودت خواهد گردید ، در صورتی که پس از گذشت این مدت زمان مبلغ عودت نشد با پشتیبانی سایت Exhadi تماس گرفته یا از پنل کاربری خود تیکت بزنید تا شماره کارت و تراکنش کنترل گردیده و نتیجه به شما اعلام شود .

در این صورت با تیکت و تماس با پشتیبانی موضوع را اطلاع داده و وضعیت تائید شماره شبا از حالت تائید خارج می گردد ، کاربر پس از ویرایش شماره کارت و ثبت مجدد منتظر تائید شدن شماره کارت جدید می شود .

خیر – کاربر باید در انجام سفارش خرید از ما نهایت دقت را نموده و در صورتی که قصد عودت ارز را داشته باشد باید از طریق ثبت سفارش فروش به ما و با قیمت مندرج در سایت Exhadi اقدام به فروش آن بنماید.

خیر – فعالیت سایت Exhadi تنها فعلا ” در قالب دامنه org است و کانال های ارتباطی و شبکه های اجتماعی مورد استفاده سایت Exhadi همان است که در صفحه اصلی سایت و در صفحه ی تماس با ما وجود دارند .

خیر – ضمن ابراز احترام و تشکر از کاربرانی که سایت Exhadi را انتخاب می نمایند اعلام می شود که در تمامی درخواست های احراز هویت ، آن چنان چه در قوانین سایت Exhadi نیز به صراحت ذکر شده است شرط سن 18 سال تمام کنترل و سپس تائید می گردد .

این مقدار توان پرداخت سایت Exhadi در سفارشات فروش به ما را نمایش می دهد که سیستم مبالغ معادل بیشتر از آن را نخواهد پذیرفت .

* داشتن بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه پرداخت های تمام ارزهای دیجیتال و سیستم های مالی بین المللی آنلاین 

* سایت Exhadi تایید شده توسط چندین بانک بین المللی ارز الکترونیک مانند :  پاییر ( پرسنال اکانت ) ، ادوکش ( پرسنال اکانت )  و … می باشد .

* دارای ضریب اعتبار مالی خیلی بالا در سیستم پرداخت های بین المللی پاییر و …

* سایت Exhadi متصل به چندین درگاه آنلاین بانکی ایرانی بانک ملت ، ملی ، سامان و … می باشد .

* تضمین و گارانتی برگشت وجه ریالی یا ارز دیجیتالی ، جهت خرید یا فروش ارز دیجیتال ، در صورت عدم خدمات رسانی تا 4 روز کاری ( 96 ساعت )

* سایت Exhadi متصل به قدرتمندترین ssl پروتکل امنیتی ( https )

* دارای بیش از 17000 هزار کاربر و مشتری تایید شده و فعال در سایت Exhadi

* دارای آدرس دفتر کاری سایت در بخش تماس با ما 

* دارای تلفن ثابت دفتر و شماره های همراه سایت در بخش تماس با ما 

* امکان خرید یا فروش حضوری با هماهنگی قبلی

* دارای حداقل خرید هایی با مقادیر کم ، برای حداقل تست سرعت و دقت و اعتماد در تراکنش ها برای کاربران گرامی

* دارای رنکینگ در جستجوی سایت های گوگل ، یاهو ، بینگ و همچنین رتبه ی خیلی کم در سایت جهانی رتبه بندی السکا

* ساپورت تمامی ارز های دیجیتال بصورت کاملا” انلاین و اتوماتیک

پشتیبانی 24 ساعته و همیشه آنلاین سایت Exhadi در تمامی مراحل سفارشات خرید یا فروش

* پاسخگویی سریع به تیکت ها و پیام های ارسالی به سایت Exhadi توسط کارشناسان ما

* پاسخ گویی به تمامی سوالات ارز های دیجیتال شما بصورت تماس تلفنی در ساعات کاری سایت Exhadi برای شما کاربران گرامی

و با یکبار امتحان می توانید راستی آزمایی نمایید .

خیر – این کار خلاف قوانین است و در صورت استفاده از کارت دیگران سیستم سایت Exhadi 
سفارش شما تکمیل نخواهد کرد و بعد طی مراحل قانونی مبلغ ریالی به کارت مبدأ برگشت داده می شود .

براساس شبکه بلاک چین ارزهای دیجیتال ، در هنگام برداشت از کیف پول حساب کاربری در سایت Exhadi به شماره حساب  کیف پول های شخصی ارز دیجیتال خود ، کارمزد انتقال ( Fee ) گرفته می شود ، اگر ارز دیجیتالی کارمزد خاصی نیز داشته باشد ، در فرم برداشت آن ارز نشان داده خواهد شد .

شماره شبا را باید بدون خط فاصله و بدون خط تیره و …. وارد کنید مانند IR1070200000000000000000521

چرا احراز هویت کاربران لازم است؟

براساس مقررات جهانی KYC (شناخت مشتری ) و مقررات داخلی کشور ایران ، احراز هویت کاربران برای پیشگیری از هرگونه سوء‌استفاده احتمالی و جلوگیری از موارد زیر 100 % الزامی می باشد :

الف) جلوگیری از پولشویی

افرادی که مبالغ زیادی پول را از راه‌های غیرقانونی بدست می‌آورند سعی می‌کنند از طریق خرید و فروش ارزهای دیجیتال سراغ پولشویی رفته و بدون آنکه تحت پیگرد قانونی قرار بگیرند دارایی غیرقانونی خود را وارد سیستم بانکی کشور کنند. این افراد گاهی با اجاره کردن حساب بانکی فرد دیگری و انجام تراکنش‌های غیرقانونی خود از طریق حساب بانکی او این کار را انجام می‌دهند که در این صورت شخصی که حساب بانکی خود را اجاره داده است، مجرم محسوب می‌شود.

ب) عدم پرداخت ارز دیجیتال

برخی از افراد کلاهبرداری که در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام ، واتساپ و … که به فعالیت های ارز های دیجیتال مشغول هستند که پس از انجام معاملات خود ارز دیجیتال را به حساب خریدار منتقل نمی‌کنند و یا برعکس پس از دریافت ارز دیجیتال خریداری شده پول را به فروشنده نمی‌دهند. احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال ، مانعی برای نقد کردن پول غیر قانونی و غیر مجاز این گونه افراد می باشد و باعث پیشگیری از بروز چنین اتفاقاتی می‌باشد.

ج) جلوگیری از سرقت و هک حساب بانکی افراد

برخی از افراد پس از هک حساب بانکی افراد و دزدی از آنها اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال می‌کنند. صرافی‌های ارز دیجیتال می‌بایست با تطبیق هویت خریدار و فروشنده با هویت حسابی که ارائه می‌دهند اطمینان حاصل کند.

نکته‌ای که در فرآیند احراز هویت حائز اهمیت می‌باشد و باید آنرا در نظر داشته باشید این است که احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال در درجه اول برای حفاظت از سرمایه‌های مشتریان انجام می‌شود.

(( به همین دلایل بالا تمامی کاربران برای جلوگیری و پیشگیری از چنین مشکلاتی ملزم به احراز هویت کامل حساب کاربری خود در سایت Exhadi می باشند . احراز هویت در سایت Exhadi برای امنیت مالی کاربران انجام می‌شود تا کاربران با آسودگی خاطر به معامله ارزهای دیجیتال خود در سایت Exhadi بپردازند. ))

سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال بیت کوین Bitcoin :

* ارز دیجیتال بیت کوین چیست ؟ جهت اموزش بیت کوین به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه یک حساب بیت کوین می توانم برای خود ایجاد کنم ؟ لطفا” جهت اموزش ایجاد حساب بیت کوین به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم حساب بیت کوین خودم را شارژ کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم دلار ارز  بیت کوین خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* کانفرم بیت کوین چیست؟ و کانفرم بیت کوین چقدر زمان می برد؟ پس از اینکه بیت کوین را به حساب سایرین منتقل می کنید باید توسط شبکه جهانی بیت کوین کانفرم ( تایید ) شود. زمان کانفرم بستگی به سرعت شبکه بیت کوین و مقدار کارمزد پرداختی شما در زمان ارسال بیت کوین دارد و ممکن است این کانفرم خوردن از چند دقیقه تا چند روز زمان ببرد . جهت بالا بردن کارمزد ارسال بیت کوین از جانب شما در هنگام ارسال بیت کوین به حساب دیگری یا حساب ساینی از بخش send و در پایین کادر از روش ارسال بیت کوین send advansed استفاده نمایید تا مالیات ارسال بیت کوین خودتان را تنظیم نمایید . شایان ذکر است هر چه مقدار مالیات داده شده ی برای ارسال بیت کوین از طرف شما زیاد باشد تراکنش ارسال بیت کوین شما سریع تر کانفرم یا ( تایید ) می شود .

* چرا باید برای خرید بیت کوین شماره حساب شخصی بیت کوین خودم را باید بدم ؟ بیت کوین را حتما برای کیف پول بیت کوین شخصی خودتان خریداری کنید و از ان کیف پول خود به هر سایتی یا کسی که می خواهید ، بیت کوین ارسال کنید . ( چون تعداد کانفریم بیت کوین ارسال شده ، به شبکه ی جهانی بلاک چین مربوط می شود و در دست سایت Exhadi نیست که کی بیت کوین ارسال شده ، کانفریم شود . )

 سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال اتریوم Ethereum :

* چگونه یک حساب اتریوم می توانم برای خود ایجاد کنم ؟ لطفا” جهت اموزش ایجاد حساب اتریوم به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم حساب اتریوم خودم را شارژ کنم و یا چگونه اتریوم خریداری کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم ارز  اتریوم خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

 سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال تتر اتریومی Tether ERC-20 :

* ارز دیجیتال تتر اتریومی چیست ؟ جهت اموزش ارز تتر اتریومی به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم حساب دلار تتر اتریومی خودم را شارژ کنم و یا چگونه دلار تتر اتریومی خریداری کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم ارز  دلار تتر اتریومی خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

 سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال تتر ترونی Tether TRC-20 :

* ارز دیجیتال تتر ترونی چیست ؟ جهت اموزش ارز تتر ترونی به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم حساب دلار تتر ترونی خودم را شارژ کنم و یا چگونه ارز دلار تتر ترونی خریداری کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم ارز  دلار تتر اتریومی خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال ترون :

* ارز دیجیتال ترون چیست ؟ جهت اموزش دوج کوین به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم حساب ترون خودم را شارژ کنم و یا چگونه ارز ترون خریداری کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم ارز  ترون خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

 سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال دوج کوین :

* چگونه می توانم حساب دوج کوین خودم را شارژ کنم و یا چگونه ارز دوج کوین خریداری کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم ارز  دوج کوین خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال بایننس کوین Binance coin :

* ارز دیجیتال بایننس کوین Binance coin چیست ؟ جهت اموزش ارز بایننس کوین Binance coin به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم حساب بایننس کوین Binance coin خودم را شارژ کنم و یا چگونه ارز بایننس کوین Binance coin خریداری کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم ارز  بایننس کوین Binance coin خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

 سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain :

* ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain چیست ؟ جهت اموزش ارز بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم حساب بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain خودم را شارژ کنم و یا چگونه ارز بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain خریداری کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم ارز  بایننس اسمارت چین Binance Smart Chain خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

 

سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال بایننس یو اس دی Binance USD :

* ارز دیجیتال بایننس یو اس دی Binance USD چیست ؟ جهت اموزش ارز بایننس یو اس دی Binance USD به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم حساب بایننس یو اس دی Binance USD خودم را شارژ کنم و یا چگونه ارز بایننس یو اس دی Binance USD خریداری کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم ارز  بایننس یو اس دی Binance USD خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “را در این رابطه مطالعه بفرمایید .

سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال شیبا 

* چگونه می توانم حساب شیبا خودم را شارژ کنم و یا چگونه ارز شیبا خریداری کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم ارز  شیبا خودم را بفروشم و ریال دریافت کنم ؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال دلار پاییر Payeer :

* چگونه یک حساب دلار پاییر Payeer می توانم برای خود ایجاد کنم ؟ لطفا” جهت اموزش ایجاد حساب دلار پاییر Payeer به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم خرید ارز دیجیتال دلار پاییر Payeer انجام دهم؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

* چگونه می توانم فروش ارز دیجیتال دلار پاییر Payeer انجام دهم؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید .

سوالات متداول درباره ی ارز دیجیتال دلار ادوکش Advcash :

* ارز دیجیتال دلار ادوکش Advcash چیست ؟ جهت اموزش دلار ادوکش Advcash به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه یک حساب دلار ادوکش Advcash می توانم برای خود ایجاد کنم ؟ لطفا” جهت اموزش ایجاد حساب دلار ادوکش Advcash به این ” لینک “ کلیک کنید .

* چگونه می توانم خرید و فروش ارز دیجیتال دلار ادوکش Advcash انجام دهم؟ توسط ما ، لطفا این ” مقاله “ را در این رابطه مطالعه بفرمایید . 

*** چنان چه هنوز پاسخ سوال خود را نیافتید از طریق راه های ارتباطی موجود در صفحه ” تماس با ما “ و یا ارسال تیکت ( در داخل پنل کاربری خود ) سوالات خود را مطرح نمائید .

با تشکر تیم سایت Exhadi

شبکه های اجتماعی سایت Exhadi : ( ما را دنبال کنید )

توجه مهم ) تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت ، برای سایت Exhadi کاملا” محفوظ می باشد ، هر گونه کپی برداری از مطالب یا طرح سایت پیگرد قانونی دارد .