آموزش تصویری فروش ووچر پرفکت مانی به سایت Exhadi

اموزش تصویری فروش ووچر پرفکت مانی به سایت Exhadi

 

خرید ووچر پرفکت مانی | فروش ووچر پرفکت مانی | خرید و فروش ووچر پرفکتمانی | ووچر پرفکتمانی

اموزش تصویری فروش ووچر پرفکت مانی به سایت Exhadi | خرید ووچر پرفکت مانی | فروش ووچر پرفکت مانی | خرید و فروش ووچر پرفکتمانی | ووچر پرفکتمانی
اموزش تصویری فروش ووچر پرفکت مانی به سایت Exhadi | خرید ووچر پرفکت مانی | فروش ووچر پرفکت مانی | خرید و فروش ووچر پرفکتمانی | ووچر پرفکتمانی

اموزش تصویری فروش ووچر پرفکت مانی به سایت Exhadi | *** پس از تایید شدن شماره کارت های بانکی و شماره شبا خود در قسمت ” حساب های بانکی ” به راحتی می توانید سفارشات فروش خود را ایجاد نمایید . ( تنها با استفاده از کارت های شتاب بنام خود ، که شماره آنها را ارائه نموده اید و توسط پشتیبانی سایت تایید شده است )

———————————————

برای ثبت سفارش فروش ووچر پرفکت مانی در سایت Exhadi طبق مراحل موجود در زیر عمل می کنید :

 1 – برای انجام سفارش فروش ووچر پرفکت مانی به ما باید از داخل حساب کاربری خود بر روی منوی ” کیف پول ” کلیک نمایید . مثل شکل زیر :

اموزش تصویری فروش دلار پرفکت مانی PerfectMoney به سایت Exhadi ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید ارز دیجیتال ، فروش ارز دیجیتال

2 – در لیست کیف پول ارز های دیجیتال باز شده ، ابتدا ارز دلار پرفکت مانی مورد نظر خود را مشاهده کرده و در جلوی کادر ان ارز دیجیتال به گزینه ی ” واریز + ” کلیک کنید :

اموزش تصویری فروش دلار پرفکت مانی PerfectMoney به سایت Exhadi ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید ارز دیجیتال ، فروش ارز دیجیتال

3 – در صفحه ی آمده ابتدا به زیر منوی ” ووچر ” کلیک کنید و در فرم ثبت واریز ارز ووچر پرفکت مانی که برایتان نمایش داده می شود ، در کادر ” ووچر ” شماره ووچر پرفکت مانی خود را بنویسید و در کادر ” کد فعالسازی ” کد فعالسازی ووچر پرفکت مانی خود را بنویسید و سپس به دکمه ی ” ثبت ” کلیک نمایید . مثل شکل زیر :

4 – بعد از کلیک به دکمه ی ” ثبت ” پرداخت ووچر پرفکت مانی شما جهت فروش به سایت با موفقیت انجام می شود . آن سفارش واریز ارز ووچر پرفکت مانی شما ، بلافاصله در داخل حساب کاربری شما و منوی کیف پول به موجودی آن ارز دلار پرفکت مانی اضافه خواهد شد . مثل شکل زیر :

اموزش تصویری فروش دلار پرفکت مانی PerfectMoney به سایت Exhadi ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید ارز دیجیتال ، فروش ارز دیجیتال

5 – و سپس جهت فروش ارز دلار پرفکت مانی موجود در داخل کیف پول حساب کاربری خود ، از داخل حساب کاربری خود به منوی ” خرید و فروش ” ارز دیجیتال کلیک نمایید . مثل شکل زیر :

6 – از بین لیست ارزهای دیجیتال نمایش داده شده برای شما ، کادر ارز دلار پرفکت مانی مورد نظر خود را پیدا کرده و به دکمه ی ” فروش – ” آن ارز دیجیتال کلیک می کنید . مثل شکل زیر :

7 – بعد از کلیک به دکمه ی ” فروش – ” فرم فروش ارز دلار پرفکت مانی برای شما نمایش داده خواهد شد . شما می توانید در کادر ” مقدار ” مبلغ ارز دلار پرفکت مانی فروشی خود را می نویسید و همچنین در کادر ” تومان IRT ” مبلغ تومانی معادل فروش ارز دلار پرفکت مانی شما که از فروش بدست خواهید آورد و سپس به دکمه ی ” ثبت ” کلیک نمایید . مثل شکل زیر :

8 – بلافاصله بعد از کلیک به دکمه ی ”  ثبت ” مقدار ریالی ارز دلار پرفکت مانی فروخته شده شما در کیف پول تان افزایش خواهد یافت ، و سپس شما می توانید از داخل حساب کاربری خود به منوی ” کیف پول ” کلیک کرده و موجودی ریالی ارز دیجیتال فروخته شده خود را در کیف پول تان ببینید .

شما می توانید این موجودی ریالی خود را در این کیف پول حساب کاربری خود در سایت Exhadi نگهداری نمایید ، در اینصورت نیاز به کار دیگری نیست و الا می توانید به دکمه ی ” برداشت – ” در مقابل آن کیف پول ریالی ” تومان IRT ” خود کلیک نمایید تا موجودی ریالی خود را به شماره کارت شتاب بانکی یا شماره شبای بانکی خود تسویه و برداشت نمایید . مثل شکل زیر :

9 – در صورتی که می خواهید موجودی ریالی خود را به حساب بانکی خود تسویه و برداشت نمایید ، بعد از کلیک به دکمه ی ” برداشت – ” برای شما فرم برداشت ریال کیف پول حساب کاربری شما نمایش داده خواهد شد . در کادر ” انتخاب حساب بانکی ” کارت شتاب خود را که می خواهید مبلغ تومانی برای آن تسویه و برداشت شود را انتخاب می کنید و در کادر ” مقدار ” مقدار مبلغ تومانی که می خواهید به حساب بانکی شما تسویه و برداشت شود  را می نویسید و سپس به دکمه ی ” ثبت ” کلیک می کنید . مثل شکل زیر :

10 – سفارش برداشت تومانی شما به صورت کاملا” اتوماتیک و انلاین و یا بعد از حداقل ۵ دقیقه و یا حداکثر ۳۰ دقیقه توسط سیستم پردازش اتوماتیک سایت Exhadi انجام شده و مقدار تومانی مورد تقاضای شما به حساب بانکی شما بصورت انتقال مستقیم بانکی و یا بصورت حواله پایا تسویه و برداشت خواهد شد .

11 – کلیه سوابق سفارشات برداشت ها اعم از تایید شده ( سفارش شما تکمیل شده است ) و در حال بررسی ( سفارش شما در حال پردازش توسط سیستم سایت Exhadi می باشد ) و مرجوعی شده ( سفارش شما تکمیل نشده ) در داخل حساب کاربری خود و در منوی ” سوابق سفارشات ” این وضعیت های سفارش برداشت شما لیست شده و قابل مشاهده می باشند .

( پایان )

*** کاربر گرامی در صورتی که نتوانستید تراکنش برداشت تومانی خود را با کد تایید پیامکی ارسالی به گوشی خود تایید اش نمایید ، شما می توانید در داخل حساب کاربری خود و به منوی ” سوابق ” کلیک کرده و همچنین به زیر منوی ” برداشتی ها ” کلیک نمایید – در صفحه ی آمده به دکمه ی ” تایید برداشت ” کلیک نمایید و آن تراکنش برداشتی تومانی خود را تایید کنید – مثل شکل زیر :

با تشکر بسیار تیم سایت Exhadi

************************

ویدیوی آموزش نحوه انجام سفارش فروش دلار پرفکت مانی به سایت Exhadi :

>************************

خرید آنلاین و اتوماتیک ووچر پرفکت مانی – با کلیک به عکس زیر :

فروش آنلاین و اتوماتیک ووچر پرفکت مانی – با کلیک به عکس زیر :

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))