بستن

خرید و فروش شیبا

عکس ارزنام فارسی ارزنام انگلیسی ارزنماد اختصاریتوسعه دهنده
خرید و فروش شیبا , خرید شیبا , فروش شیبا , شارژ حساب شیبا , خرید شیبا ارزان به صورت انلاین و اتوماتیک از ای ایکس هادیشیباShiba inuSHIBRyoshi
 
 

خرید و فروش شیبا

خرید و فروش شیبا , خرید شیبا , فروش شیبا , شارژ حساب شیبا , خرید شیبا ارزان به صورت انلاین و اتوماتیک از ای ایکس هادی

نمودار قیمت و تحلیل فاندامنتال ارز دیجیتال شیبا

 

خرید اتوماتیک شیبا , خرید انلاین شیبا , خرید شیبا , فروش شیبا , شارژ شیبا , شارژ حساب شیبا , خرید شیبا ارزان , خرید ارزان شیبا , تبدیل شیبا به ریال , خرید شیبا با کارت شتاب , شیبا ارزان , چگونه شیبا بخرم , چگونه شیبا بفروشم , خرید شیبا بدون کارمزد , خرید شیبا با کمترین کارمزد , شارژ کیف پول شیبا , طریقه خرید اتوماتیک شیبا , روش برای خرید انلاین شیبا , بهترین نحوه خرید شیبا , راحترین راه برای فروش شیبا , طریقه شارژ شیبا فوری , راهنمای شارژ حساب شیبا , اتوماتیک خرید شیبا ارزان , نحوه خرید ارزان شیبا و انلاین , نحوه تبدیل شیبا به ریال بدون کارمزد , چگونه خرید شیبا با کارت شتاب کنم , ارزانترین سایت برای خرید شیبا , طریقه و چگونه شیبا بخرم , طریقه و چگونه شیبا بفروشم , ارزان و خرید شیبا بدون کارمزد , چگونه شیبا با کمترین قیمت خرید انجام بدم , طریقه شارژ کیف پول شیبا , روشی برای خرید اتوماتیک شیبا فوری , طریقه اسان خرید شیبا , بهترین سایت برای خرید شیبا ارزان , چگونه شیبا را ارزان خرید کنم , بهترین راه برای تبدیل شیبا به ریال , طریقه خرید شیبا با کارت شتاب , ارزانترین قیمت خرید شیبا , چگونه شیبا را بخرم ارزان , چگونه شیبا را بفروشم با قیمت بالا , خرید و فروش شیبا بدون کارمزد , راهنمای خرید شیبا با کمترین کارمزد , چگونه کیف پول شیبا خودم را شارژ کنم , فروش اتوماتیک شیبا , خرید و فروش اتوماتیک شیبا , فروش انلاین شیبا , خرید و فروش انلاین شیبا , خرید و فروش شیبا , فروش شیبا ارزان , تبدیل شیبا به تومان , شیبا ارزان خرید , چگونه شیبا بخرم و بفروشم , فروش شیبا بدون کارمزد , خرید و فروش شیبا بدون کارمزد , تبدیل شیبا بدون کارمزد , تبادل شیبا بدون کارمزد , تبدیل اتوماتیک شیبا , تبادل اتوماتیک شیبا , تبدیل انلاین شیبا , تبادل انلاین شیبا , تبدیل شیبا , تبادل شیبا , تبدیل شیبا ارزان , تبادل شیبا ارزان , تبدیل ارزان شیبا , چگونه شیبا را تبدیل کنم , تبادل ارزان شیبا , چگونه شیبا را تبادل کنم , تبدیل شیبا با کمترین کارمزد , تبادل شیبا با کمترین کارمزد , فروش شیبا با کمترین کارمزد , خرید و فروش شیبا با کمترین کارمزد , طریقه فروش اتوماتیک شیبا , طریقه خرید و فروش اتوماتیک شیبا , طریقه تبدیل اتوماتیک شیبا , طریقه تبادل اتوماتیک شیبا , روشی برای فروش انلاین شیبا , روشی برای خرید و فروش شیبا , روشی برای تبدیل شیبا , روشی برای تبادل شیبا , بهترین نحوه فروش شیبا , بهترین نحوه خرید و فروش شیبا , بهترین نحوه تبدیل شیبا , بهترین نحوه تبادل شیبا , بهترین نحوه شارژ شیبا , راحترین راه برای خرید شیبا , راحترین راه برای خرید و فروش شیبا , راحترین راه برای شارژ شیبا , راحترین راه برای تبدیل شیبا , راحترین راه برای تبادل شیبا , طریقه خرید شیبا فوری , طریقه فروش شیبا فوری , طریقه خرید و فروش شیبا فوری , طریقه شارژ شیبا فوری , طریقه شارژ حساب شیبا فوری , طریقه تبدیل شیبا فوری , طریقه تبادل شیبا فوری , راهنمای شارژ شیبا , راهنمای فروش شیبا , راهنمای خرید و فروش شیبا , راهنمای شارژ حساب شیبا , راهنمای تبدیل شیبا , راهنمای تبادل شیبا , اتوماتیک فروش شیبا ارزان , نحوه خرید شیبا به ریال بدون کارمزد , نحوه فروش شیبا به ریال بدون کارمزد , نحوه خرید و فروش به ریال بدون کارمزد , نحوه تبدیل شیبا به ریال بدون کارمزد

شیبا Shiba inu چیست ؟

خرید و فروش شیبا – شیبا اینو یکمیم کوین پر سر و صدا است که این روزها تقریباً همه افرادی که با دنیای ارزهای دیجیتال آشنایی دارند نام آن را زیاد می‌شنوند. این ارز دیجیتال با الهام از ایده دوج کوین روی شبکه اتریوم راه اندازی شد و تلاش می‌کند تا دوج کوین را پشت سر بگذارد.

در این راه سلبریتی های معروف و یک جامعه سرمایه گذاران نسبتاً بزرگ پشت سر شیبا قرار گرفته‌اند و باعث شدند این میم کوین بامزه حتی به جمع ده ارز دیجیتال بزرگ بازار نیز راه پیدا کند. با توجه به محبوبیت Shiba inu در ایران تصمیم گرفتیم تا بیشتر با این ارز دیجیتال و نحوه سرمایه گذاری در شیبا اینو آشنا شویم. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید تا ویژگی‌ها و خطرات احتمالی سرمایه گذاری در شیبا را بررسی کنیم.

آشنایی با شیبا  قاتل دوج کوین

شیبا اینو با نام اختصاری SHIB، یک آلت کوین ساخته شده بر بستر شبکه اتریوم است. مانند دوج کوین که به نوعی اولین میم کوین بازار نیز به حساب می‌آید، نماد شیبا اینو نیز از یک نژاد سگ شکاری ژاپنی برداشته شده است. این ارز دیجیتال به عنوان جایگزین دوج کوین شناخته می‌شود و با توجه به این که نماد یک سگ شکاری برای آن در نظر گرفته شده، به آن لقب قاتل دوج کوین نیز داده شده است.

شیبا مانند ریپل یک ارز دیجیتال ارزان قیمت است که برای تراکنش‌های سریع و کوچک بسیار مناسب به حساب می‌آید. دلیل پایین بودن قیمت شیبا و قیمت ریپل نیز همین ویژگی آن ها است. با این تفاوت که اهداف آن با پروژه گسترده‌ای مانند ریپل کاملاً متفاوت است. شیبا یک ارز دیجیتال سرگرمی است که به دلیل ارزان بودن در فروم ها و انجمن‌های آنلاین از آن برای انعام دادن یا فعالیت‌های خیرخواهانه استفاده می‌شود. با این حال این ارز دیجیتال بازار بزرگی دارد و توانسته تا به حال بیش از ۱۹ میلیارد دلار سرمایه جذب کند.

تعداد توکن شیبا اینو و نحوه استخراج shiba inu

تعداد کل توکن های شیبا اینو ۱ کوادریلیون (۱۰۱۵) است که از این تعداد بیش از ۵۰ درصد آن به ویتالیک بیوترین خالق اتریوم اهدا شده است. که از این تعداد، حدود ۵۰ تریلیون در اختیار یک خیریه هندی برای مبارزه با کرونا قرار گرفت و ما بقی آن توسط ویتالیک بیوترین سوزانده شد. در حال حاضر ۵۴۹ تریلیون از توکن های شیبا در گردش است.

توکن شیبا مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال معروف دیگر همچون ترون قابلیت استخراج ندارد و همین موضوع روی قیمت شیبا و قیمت ترون تاثیر گذاشته است. بنابراین چیزی به اسم ماینینگ شیبا وجود ندارد تنها راه به دست آوردن آن، خرید ارز شیبا از صرافی‌ها است.

تاریخچه قیمت شیبا اینو؛ از زیر زمین تا ماه!

شیبا اینو توسط شخص ناشناسی ملقب به «Ryoshi» در آگوست سال ۲۰۲۰ معرفی شد. این میم کوین به سرعت توانست در زمان کوتاهی با حمایت جامعه فعال خود و افراد مشهوری همچون ایلان ماسک و ویتالیک بیوترین، رشد قابل توجهی را تجربه کند. در حدود یک سال اول قیمت شیبا معمولاً کمتر از ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ دلار بود. اما با توییت های جنجالی ایلان ماسک و حمایت سایر سلبریتی ها به تدریج قیمت آن شیب صعودی گرفت. در این زمان چندین بار شاهد پامپ شدن شیبا بودیم که قیمت آن را تا چندین برابر افزایش داد.

در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۱ کوین بیس، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، شیبا اینو را در پلترفم خود لیست کرد. خبر لیست شدن Shiba Inu باعث شد تا قیمت آن در عرض تنها ۲ روز بیش از ۴۰ درصد افزایش داد. بالاترین قیمت شیبا اینو ۰.۰۰۰۰۸۸ دلار است که در ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۱ ثبت شده است.

خرید و فروش شیبا , خرید شیبا , فروش شیبا , شارژ حساب شیبا , خرید شیبا ارزان به صورت انلاین و اتوماتیک از ای ایکس هادی

شیبا اینو چگونه کار می‌کند؟

همانطور که گفتیم شیبا اینو یک توکن مبتنی بر اتریوم است. بنابراین با اکوسیستم وسیع اتریوم سازگار می‌باشد. به گفته توسعه‌دهنده، بلاک چین اتریوم میزبان عالی برای شیبا اینو بود زیرا از قبل امن و به خوبی تثبیت شده بود و به پروژه اجازه می‌داد غیرمتمرکز بماند.

اکوسیستم شیبا اینو از سه توکن و خدمات دیگری تشکیل شده است که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. این سه توکن عبارتند از:

 • شیبا اینو (SHIB): SHIB ارز اصلی پروژه است. این توکن کل اکوسیستم شیبا اینو را تامین می‌کند و مجموع عرضه آن 1 کوادریلیون است. با این حال، توسعه دهنده آن، 50% از عرضه را در Uniswap برای اهداف نقدینگی قفل کرد. در حالی که ویتالیک بوترین، بنیان گذار اتریوم، وظیفه داشت 50% باقی مانده را نگه دارد، بوترین برخی از توکن‌های در اختیارش را فروخت و پول را به صندوق امداد کووید-19 در هند اهدا کرد. اقدامی که قیمت SHIB را بیشتر افزایش داد. بوترین 40% از کل عرضه SHIB را سوزاند و مقدار موجود در دسترس کاربران را کاهش داد.
 • لیش (LEASH): این دومین توکن در اکوسیستم شیبا اینو است و نمایان‌گر طرف دیگر شیبا است. مجموع عرضه آن 107646 توکن است که بسیار کمتر از تریلیون‌ها توکن Shiba Inu می‌باشد.
 • بون (BONE): این توکن حکمرانی اکوسیستم شیبا اینو است. bone به کاربران اجازه می‌دهد تا در مورد پیشنهادات آینده رای دهند و مجموعاً 250 میلیون توکن دارد.

جنبه‌های دیگری نیز برای اکوسیستم شیبا اینو وجود دارد که عبارتند از:

 • ShibaSwap: شیبا سواپ پلتفرم تبادل غیرمتمرکز اکوسیستم Shiba Inu است. در واقع این یک صرافی است که به افراد اجازه می‌دهد تا ارزهای رمزنگاری شده را به صورت غیر متمرکز معامله کنند.
 • Inkubator: این انکوباتور برای کشف راه‌هایی برای ارج نهادن به خلاقیت هنرمندان خارج از هنرهای سنتی طراحی شده است. هدف آن پرورش سازندگان واقعی هنر و سایر محتواها می‌باشد.
 • Shiboshi: شیبوشی توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) تولید شده توسط Shiba Inu می‌باشند که مبتنی بر بلاک چین اتریوم هستند و هر Shiboshi ویژگی متفاوتی دارد و آن‌ها را منحصر به فرد می‌کند.

چرا قیمت شیبا اینو تا این اندازه رشد کرد؟

شیبا اینو جزو آن دسته از توکن‌هایی بود که با افزایش قیمت چشمگیر و غیرقابل‌ پیش‌بینی خود، بسیاری را به ثروت‌های خوبی رساند و بسیاری دیگر را به این افسوس وا داشت که چرا پیش‌تر در این میم‌ کوین سرمایه‌گذاری نکرده بودند.

این توکن در تاریخ ۱ اوت ۲۰۲۰ مصادف با ۱۱ مرداد ۹۹، با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۰۰۰۰۵۱ متولد شد. این به این معنی است که با ۱۰۰ دلار سرمایه‌گذاری در شیبااینو در این زمان، می‌توانستید ۱۹۶,۰۷۸,۴۳۱,۳۷۲ عدد شیبا به دست بیاورید. همین توکن در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۱ (۶ آبان ۱۴۰۰) به قیمت ۰.۰۰۰۰۸۸۴۵ رسید؛ بنابراین ارزش ۱۰۰ دلار سرمایه‌گذاری اولیه شما در شیبااینو می‌توانست تا بیش از ۱۷ میلیون دلار افزایش پیدا کند که در نوع خود، مقدار کم‌نظیر و خیره‌کننده‌ای است.

افزایش قیمت شیبا اینو دلایل متنوعی داشت و ترکیبی از عوامل درونی و بیرونی، روند رشد آن را تسریع کردند. در این قسمت برخی از عواملی را که به افزایش قیمت شیبا اینو منجر شدند بررسی می‌کنیم.

قدرت روایت

یکی از ویژگی‌های مهم شیبا اینو که قدرت رقابت بالایی را به آن بخشیده، توانایی آن در «روایت» است. شیبا اینو یک اکوسیستم اختصاصی را توسعه داده که در آن، همه‌چیز به‌شیوه‌ای داستان‌گونه به هم مرتبط است. در قسمت‌های قبل برخی از اصطلاحاتی را که در اکوسیستم شیبا اینو استفاده می‌شوند مطالعه کردید. همان طور که متوجه شده‌اید، ازآنجاکه شیبااینو نام و لوگوی خود را از یک نژاد خاص سگ برداشته، تمامی این اصطلاحات را هم به‌گونه‌ای تنظیم کرده که با این نام و برند مرتبط باشند.

به‌عنوان مثال، برای تأمین نقدینگی در صرافی شیبا سواپ از اصطلاح DIG به‌معنای حفرکردن و برای تبادل توکن‌ها از اصطلاح FETCH استفاده می‌شود که به بازی محبوب پرتاب توپ در بین سگ‌ها اشاره دارد. در دنیای میم‌محور امروز ما، این یک مزیت رقابتی بزرگ محسوب می‌شود که می‌تواند به محبوبیت پروژه در بین طیف گسترده‌ای از کاربران عمومی بینجامد.

ارز «خودمانی» بازار

اگر بخواهیم از اصطلاح عامیانه استفاده کنیم، شیبااینو یک ارز خودمانی است که پیچیدگی فنی خاصی ندارد و مخاطب آن تنها یک قشر محدود با چشم‌اندازهای تخصصی نیستند؛ بلکه همه کسانی که به ماهیت ارزهای دیجیتال علاقه‌مندند می‌توانند به طرفداران شیبااینو تبدیل شوند.

این پروژه نه یک راهکار لایه دوم است که در صدد حل مشکل مقیاس‌پذیری بلاک چین‌ها باشد؛ نه به‌دنبال ایجاد تعامل در بین بلاک چین هاست؛ نه یک اوراکل است که اطلاعات دنیای واقعی را به درون بلاک چین‌ منتقل کند؛ نه نسل سوم اینترنت است؛ نه اینترنت اشیاست و نه هیچ‌ شبکه تخصصی دیگری. شیبا اینو تنها یک ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم است که به‌دلیل قیمت کم و سهولت استفاده، می‌تواند به‌عنوان یک ابزار پرداخت یا ذخیره ارزش مناسب عمل کند.

شیبا اینو کاملاً جامعه‌محور است و اعضای جامعه آن حرف اول را در همه اتفاقاتی که برای این شبکه رخ داده می‌زنند. همین جامعه‌محوربودن را شاید بتوان بنیادی‌ترین ویژگی شیبا اینو و یکی از بزرگ‌ترین دلایل موفقیت آن دانست.

با نگاهی اجمالی به حساب توییتر شیبا اینو، به‌خوبی متوجه این قضیه خواهید شد. نکته جالب‌تر این است که اعضای جامعه شیبا اینو لزوماً افراد معروف، سلبریتی‌ها یا اینفلوئنسرهای توییتری و اینستاگرامی نیستند، بلکه همه کاربران عادی هستند که مقداری شیبا اینو در کیف پول‌ها و آدرس‌های اتریومی خود دارند.

قیمت پایین

از دیگر ویژگی‌های جالب شیبا اینو که قطعاً در موفقیت آن نقش داشته، می‌توان به قیمت پایین آن اشاره کرد. قیمت شیبا اینو حتی در دوران اوج آن هم به ۱ دلار نرسید. این مسئله باعث ایجاد سوگیری در بین مردم می‌شود و این احساس را به آنها القا می‌کند که می‌توانند به‌راحتی، میلیاردها واحد از این ارز دیجیتال خریداری کنند. هجوم تعداد زیادی از افراد برای خرید یک ارز یا دارایی، یکی از عوامل مسلمی است که به افزایش قیمت آن می‌انجامد.

خرید و فروش شیبا , خرید شیبا , فروش شیبا , شارژ حساب شیبا , خرید شیبا ارزان به صورت انلاین و اتوماتیک از ای ایکس هادی

جهت‌دهی ایلان ماسک

در قسمت‌های قبل اشاره کردیم که شیبا اینو بخش عمده موفقیت‌هایش را مدیون کاربران عادی خود است؛ اما بسیاری معتقدند که سیر صعودی قیمت این توکن از زمانی آغاز شد که ایلان ماسک توییتی را منتشر کرد و از خرید شیبا اینو خبر داد. او در این توییت نوشته بود:

دارم شیبا اینو می‌خرم!

ماسک این توییت را با هشتگ resistanceisfutile (مقاومت بی‌فایده است) همراه کرده بود.

همان طور که می‌بینید، این توییت در تاریخ ۱۴ مارس ۲۰۲۱ (۲۴ اسفند ۹۹) منتشر شده است. البته در آن زمان دقیقاً معلوم نبود که منظور ایلان ماسک توکن شیبااست یا سگ شیبااینو یا هر دو؛ اما به هر حال این توییت کار خود را کرد و تعداد آدرس‌های دارای شیبا را از ۱۳,۰۰۰ به ۲۳,۰۰۰ آدرس افزایش داد.

البته ایلان ماسک چند ماه بعد و در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲۱ شهریور ۱۴۰۰) توییت دیگری را منتشر کرد که از خریداری یک سگ از نژاد شیبااینو با نام فلوکی (Floki) خبر می‌داد.

اینها همه توییت‌های ایلان ماسک در رابطه با شیبا اینو نیست. او در زمان‌های مختلف، توییت‌های مختلفی را هم در رابطه با این توکن و هم در رابطه با ارزهای دیگری از جمله بیت کوین و دوج کوین منتشر کرده و باعث نوسان قیمت آنها شده است. نمی‌توان انکار کرد که این توییت‌ها در افزایش قیمت شیبا مؤثر بوده‌اند، اما تنها عامل تعیین‌کننده نبوده و عوامل دیگری (از جمله آنهایی که در این مقاله عنوان شدند) هم در این اتفاق نقش داشته‌اند.

بیشتر بخوانید: توییت‌های ایلان ماسک؛ از سرگرمی تا دستکاری بازار

ارتباط با ویتالیک بوترین

به‌عنوان قسمت پایانی این بخش قصد داریم به ارتباط توسعه‌دهندگان شیبا اینو با ویتالیک بوترین اشاره کنیم. همان طور که پیش‌تر اشاره کردیم، توسعه‌دهندگان شیبا اینو از ابتدا ۵۰ درصد از توکن‌های شیبای خود را در اختیار ویتالیک بوترین قرار دادند و او هم ۴۰ درصد از این توکن‌ها را در راستای کمک به عملکرد شبکه سوزاند.

بسیاری معتقدند این اقدام ویتالیک بوترین کمک بزرگی به شیبا اینو کرد و اساساً رابطه خوب او با این اکوسیستم، باعث ایجاد اعتماد در بین کاربران شد. در اکوسیستم شیبا اینو برای اشاره به ویتالیک بوترین از عبارت ووف‌ میستر (Woofmeister) استفاده می‌شود. کلمه meister به‌معنای فرد متخصص و خبره است و این مسئله نشان‌دهنده احترامی است که تیم شیبا اینو برای ویتالیک بوترین قائل است.

خرید و فروش شیبا , خرید شیبا , فروش شیبا , شارژ حساب شیبا , خرید شیبا ارزان به صورت انلاین و اتوماتیک از ای ایکس هادی

مزایای شیبا :

 • راهی ایمن و ارزان
 • دریافت کمترین کارمزد
 • تراکنش ها و پرداخت های سریع بین المللی
 • چند امضایی بودن
 • وضوح در انجام حسابداری ها

قابلیت های شیبا :

 • تراکنش های همتا به همتایی آنی
 • پرداخت هایی در سطح جهانی
 • کارمزد پردازش کم یا بدون کارمزد
 • بالاترین امنیت ممکن بین سیستم های پرداختی

خرید و فروش شیبا

خرید شیبا | فروش شیبا

شیبا Shiba inu اولین و محبوبترین ارز دیجیتال است که در جهان معرفی شد. مزیت اصلی شیبا این است که هیچکس مالک آن نیست یا آنرا کنترل نمی کند و همه می توانند در آن مشارکت کنند.

* خرید شیبا

اگر قصد خرید شیبا را دارید می توانید با کلیک به دکمه ی زیر درخواست خود را ثبت کنید.

* فروش شیبا

برای فروش شیبا می توانید با کلیک به دکمه ی زیر از خدمات سایت آی ایکس هادی Exhadi استفاده کنید.

* تبدیل شیبا به سایر ارز دیجیتال دیگر

برای تبدیل شیبا به سایر ارز دیجیتال دیگر می توانید با کلیک به دکمه ی زیر اقدام نمایید .

ویدیوی شیبا :

خرید و فروش شیبا , خرید شیبا , فروش شیبا , شارژ حساب شیبا , خرید شیبا ارزان به صورت انلاین و اتوماتیک از ای ایکس هادی

آموزش خرید شیبا از ما :

مراحل خرید Shiba inu از سایت ما عبارت اند از :

 1. ثبت نام در سایت Exhadi
 2. تکمیل مراحل احراز هویت ( تکمیل پروفایل شخصی ، ارسال مدارک ، تایید تلفن ثابت ، ثبت شماره حساب بانکی )
 3. تایید احراز هویت شما توسط بخش پشتیبانی سایت Exhadi
 4. پر کردن فرم خرید Shiba inu
 5. پرداخت مبلغ ریالی معادل فاکتور خرید Shiba inu خود از درگاه آنلاین بانکی
 6.  دریافت اتوماتیک ارز Shiba inu خریداری شده ی خود

آموزش فروش شیبا به ما :

مراحل فروش Shiba inu به سایت ما عبارت اند از :

 1. ثبت نام در سایت Exhadi
 2. تکمیل مراحل احراز هویت ( تکمیل پروفایل شخصی ، ارسال مدارک ، تایید تلفن ثابت ، ثبت شماره حساب بانکی )
 3. تایید احراز هویت شما توسط بخش پشتیبانی سایت Exhadi
 4. پر کردن فرم فروش Shiba inu
 5. ارسال ارز Shiba inu فروشی خود به شماره حساب Shiba inu معرفی شده سایت ما
 6.  ثبت کردن هش تراکنش tx id ارز Shiba inu خود
 7. تایید تراکنش ارسالی Shiba inu فروشی شما توسط بخش پشتیبانی سایت ما
 8. شارژ موجودی کیف پول ریالی حساب کاربری شما
 9. ثبت درخواست برداشت ریالی به حساب بانکی خود
 10. واریز سریع مبلغ درخواست برداشت ریالی شما به حساب بانکی تان

سایت آی ایکس هادی مطمئن ترین سایت خرید شیبا ، امکان خرید شیبا با کمترین کارمزد را فراهم کرده است . علاوه بر سایت کاربران محترم می توانند از اپلیکیشن آی ایکس هادی بعنوان بهترین اپلیکیشن خرید و فروش شیبا استفاده کنند. برای شروع خرید و فروش شیبا همین حالا می توانید سفارش خود را در سایت آنلاین آی ایکس هادی ثبت نمایید .

پیوستن به کانال تلگرام سایت Exhadi – با کلیک به لینک زیر :

خرید و فروش شیبا , خرید شیبا , فروش شیبا , شارژ حساب شیبا , خرید شیبا ارزان به صورت انلاین و اتوماتیک از ای ایکس هادی

سوالات متداول شیبا :

بله! سایت آی ایکس هادی تمامی خدمات مربوط به خرید و فروش شیبا را ارائه می دهد .

ارزش شیبا هم مانند پول‌ کشورها، نوسان دارد اما این ارزش توسط افراد یا گروه مشخصی تعیین نمی‌شود، بلکه عرضه و تقاضا عامل اصلی است که ارزش و قیمت شیبا را به شکل صعودی یا نزولی هدایت می‌کنند.

خرید و فروش شیبا توسط آی ایکس هادی آنی و بصورت اتوماتیک توسط سیستم سایت انجام می شود .

بله! شما می توانید ارزهای دیجیتال مختلفی را از سایت آی ایکس هادی تهیه نمایید .

شیبا یکی از مشهورترین ارز دیجیتال در جهان می باشد که بر روی بستر بلاک چین مبادله می شود .