ایلویوم Illuvium چیست

ایلویوم Illuvium چیست​ ، خرید و فروش ایلویوم Illuvium ، خرید ایلویوم Illuvium ، فروش ایلویوم Illuvium ، شارژ ایلویوم Illuvium ، شارژ حساب ایلویوم Illuvium ، خرید ارزان ایلویوم Illuvium ، نحوه خرید و فروش ایلویوم Illuvium
ایلویوم Illuvium چیست​

ایلویوم Illuvium چیست​

ایلوویوم Illuvium یک بازی بلاک چینی است که در سال 2022 منتشر می‌شود. در این مطلب، درباره متاورس اولیویوم و ارز دیجیتال ILV صحبت می‌کنیم.

ایلوویوم (Illuvium) یک متاورس و بازی بلاک چینی است که در یک دنیای آزاد و به صورت نقش‌آفرینی (RPG) اتفاق می‌افتد. این بازی در سال 2022 منتشر خواهد شد. در این مطلب، درباره بازی اولیویوم و ارز دیجیتال اختصاصی آن به نام ILV صحبت خواهیم کرد.

بازی متاورسی ایلوویوم چیست؟

استفاده از فناوری بلاک چین در حوزه گیمینگ و بازی طی سال‌های اخیر رشد زیادی داشته است. ایلوویوم ارائه یک تجربه بازی بلاک چینی سطح بالاتری را وعده داده است که به جستجوی مدل‌های متاورس و «بازی کن جایزه ببر» خواهد پرداخت.

ایلوویوم یک بازی مبارزه‌ای و فانتزی جهان آزاد (Open World) ساخته‌شده روی شبکه اتریوم است. اولیویوم که گاهی اوقات به عنوان اولین بازی AAA در اتریوم معرفی می‌شود، ارائه سرچشمه‌های سرگرمی برای هر دوی گیمرهای عادی و عاشقان حوزه دیفای را هدف قرار داده است.

متاورس بازی ارز دیجیتال Illuvium از سال 2020 در دست توسعه بوده و توسط تیمی جهانی متشکل از بیش از 40 نفر من جمله هم‌بنیان‌گذار، کارآفرین و فعال حوزه کریپتو به نام کیران وارویک (Kieran Warwick) و طراح باتجربه بازی به نام ارون وارویک (Aaron Warwick) در حال ساخت است.

ایلویوم Illuvium چیست​

بازیکنان در این بازی قادر به جمع‌آوری موجوداتی به نام ایلوویال (Illuvial) هستند که هر کدام کلاس و قوم خاصی دارند. 5 کلاس و 5 قوم این بازی دارای نقاط ضعف و قوت مختلفی هستند. با پیروزی در نبردها در مقابل دیگر بازیکنان و تکمیل ماموریت‌ها، ایلوویال‌های شما قدرتمندتر خواهند شد.

بازی اولیویوم دارای دو ارز دیجیتال ERC20 به نام ILV و sILV در بلاک چین اتریوم است. هولدرهای این توکن‌ها از ILV برای استخراج نقدینیگی یا همان لیکوییدیتی ماینینگ (Liquidity Mining)، شرکت در حاکمیت از طریق سازمان خودگردان غیرمتمرکز (DAO) ایلوویوم و کسب پاداش استفاده می‌کنند. برای کسب پاداش‌های ILV یک بازه زمانی قفل‌شدن وجود دارد، اما توکن sILV را سریعا می‌توان در بازی استفاده کرد.

بازی Illuvium همچنین از توکن‌های ارز دیجیتال غیرمثلی که هر کدام نمایانگر یک ایلوویال و آیتم‌های درون‌بازی هستند و امکان ترید و معامله آن‌ها در بازارچه‌های NFT خارجی وجود دارد، استفاده می‌کند. برای کسب ILV و sILV، می‌توانید این رمز ارزها را از بایننس خریداری کرده و در پلتفرم استیکینگ ارز دیجیتال بازی ایلوویوم استیک نمایید.

بازی ارز دیجیتال اولیویوم چگونه کار می‌کند؟

با اینکه بازی ایلوویوم دارای المان‌های مبتنی بر بلاک چین است، اما بیشتر به یک بازی ویدیویی تمام عیار شباهت دارد. این بازی از طریق نصب اپلیکیشن دسکتاپ آن قابل دسترسی است، اما برنامه‌های دیفای مختلفی از جمله یک صرافی غیر متمرکز و یک ییلد فارم برای آن طراحی شده است.

بازیکنان با گشت و گذار در منظره اولیویوم، به مبارزه با ایلوویال‌ها و دیگر بازیکنان، شرکت در ماموریت‌های روزانه و خط داستانی اصلی این بازی می‌پردازند. بازیکنان در روند بازی خود، به جمع‌آوری ایلوویال‌هایی خواهند پرداخت که طیفی از خصوصیات متغیر از نظر کمیابی، کاربرد و مطلوبیت را دارا هستند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • کلاس: امپث (Empath)، فایتر (Fighter)، گاردین (Guardian)، روگ (Rogue) و سایان (Psion)
  • قوم: هوا، زمین، آتش، طبیعت و آب

هر ایلوویال توسط یک توکن NFT نمایش داده می‌شود و امکان معامله آن در صرافی‌های خارجی و همچنین در پلتفرم بدون کارمزد غیر متمرکز IlluviDEX وجود دارد. بازی ارز دیجیتال اولیویوم همچنین شامل جریان‌های درآمدی مختلفی برگرفته از خرید آیتم‌های درون بازی، ساخت اجزاء، لوازم تزئینی و فرآیندی به نام شارد کیورینگ (Shard Curing – برای به دام انداختن ایلوویال‌ها) خواهد بود. 100 درصد این درآمدها از طریق سیستم بازخرید توکن بازی ایلوویوم به‌عنوان پاداش بین هولدرهای ارز دیجیتال ILV توزیع خواهد شد.

برای گرفتن ایلوویال‌ها، باید آن‌ها را در یک شارد (چیزی شبیه به یک صدف) به دام بیندازید. هرچه ایلوویال مورد نظر قوی‌تر باشد، قدرت شارد برای به دام انداختن آن نیز باید بیشتر باشد. در صورت صدمه دیدن ایلوویال شما، سلامتی آن به مرور زمان در صدف بازخواهد گشت. با این وجود، برای تسریع این روند، می‌توانید هزینه آن را پرداخته یا از آیتم‌ها برای این کار استفاده کنید. برخی از ایلوویال‌ها نسبت به دیگران نایاب‌تر بوده و به شکل درخشان (Shiny)، طلا (Gold) یا هولوگرافیک (Holographic) نمایش داده خواهند شد.

کلاس های ایلوویال‌های بازی ارز دیجیتال Illuvium

همانطور که گفتیم، بازی ارز دیجیتال اولیویوم دارای 5 کلاس امپث (Empath)، فایتر (Fighter)، گاردین (Guardian)، روگ (Rogue) و سایان (Psion) است. جزئیات دقیق تفاوت این کلاس‌ها هنوز مشخص نیست. در هنگام ساخت تیم، سینرژی و هم‌افزایی کلاس و قوم باید خصوصا در هنگام ساخت کلاس‌های هیبرید “Ascended” در نظر گرفته شوند. مثلا، با ترکیب ایلوویال فایتر و روگ، کلاس «اسلیر (Slayer)» ساخته می‌شود. همچنین با ترکیب دو ایلوویال از یک کلاس واحد، ایلوویالی با قدرت بسیار بیشتر از همان کلاس خواهید داشت.

قوم های ایلوویال‌های بازی ارز دیجیتال ایلوویوم

5 قوم این بازی نیز هوا، زمین، آتش، طبیعت و آب هستند. هر ایلوویال بر اساس نوع قوم خود میزان مقاومتی در برابر دمیج و آسیب دارد. مثلا، ایلوویال آب می‌تواند دمیج بیشتری نسبت به ایلوویال آتش دریافت کند، اما نسبت به ایلوویال زمین ضعیف‌تر است. با ترکیب این 5 قوم در یک ایلوویال Ascended، یک قوم ترکیبی مانند خاک (Dust – ترکیبی از زمین و هوا) یا شبنم (Frost – ترکیبی از هوا و آب) را خواهید ساخت.

ایلویوم Illuvium چیست​

چه عواملی بازی ایلووویم را خاص می‌سازد؟

در این بخش به چند عامل که سبب تمایز این بازی با دیگر بازی‌های بلاکچینی می‌شود خواهیم پرداخت:

استفاده از راهکار لایه ۲ IMX

توسعه ایلوویوم در ایمیوتبل ایکس به کاربران اجازه خواهد داد تا با هزینه‌ای اندک دست به مینت و انتقال توکن‌های خود بزنند و از امنیت شبکه اصلی اتریوم بهره‌مند بمانند.

کسب درآمد​

سی درصد از کل توکن‌های ILV موجود به عنوان پاداش این بخش در نظر گرفته شده است که نشان از اهمیت این بخش در نظر تهیه‌کنندگان این بازی دارد. کاربران می‌توانند با استیک کردن توکن‌های خود از پاداش‌هایی به شکل توکن ILV بهره‌مند شوند.

دیگر مشخصه‌های ایلوویال‌ها – 

علاوه بر کلاس و قوم که مهمترین مشخصه‌های هر ایلوویال هستند، تعدادی خصیصه اضافی نیز قدرت آن در مبارزه مانند میزان دمیج و آسیب، سرعت و سلامت را تعیین می‌کنند. با پیروزی در نبردهای بیشتر، ایلوویال شما نیز قدرتمندتر خواهد شد. شما همچنین می‌توانید ویژگی خاص دیگری را از طریق آیتم‌های درون بازی که قابلیت خرید، ساخت توسط دیگر اجزا و پیدا کردن آن‌ها وجود دارد، به ایلوویال خود اضافه کنید.

ارز دیجیتال ILV و sILV چیست؟

ILV یک توکن ERC20 در بلاک چین اتریوم با کاربردهای فراوان است. این توکن در دو نوع ILV و sILV وجود دارد. پاداش‌های رمز ارز ILV به مدت یک سال قفل خواهد ماند، اما امکان استفاده فوری از sILV در داخل بازی وجود دارد.

عرضه کل این توکن 7 میلیون و عرضه ماکزیمم آن 10 میلیون واحد است که این 3 میلیون تفاوت، به عنوان پاداش استیکینگ میان استیکرها توزیع خواهد شد. با استیک کردن توکن‌های بیشتر و بیشتر، عرضه در گردش کاهش خواهد یافت. توکن ILV سه کاربرد اصلی دارد:

  • بازیکنان در صورت موفقیت و کسب اچیومنت در بازی، با توکن ILV پاداش‌دهی خواهند شد.
  • هولدرهای بازی اولیویوم قادر به استیک کردن ارز دیجیتال ILV خود در Illuvium Vault بوده و سپس توکن ILV یا sILV را به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد.
  • هولدرها از طریق سازمان مستقل خودگردان غیر متمرکز اولیویوم، قادر به مشارکت در حاکمیت این بازی هستند. شورایی به نام Illuvinati Council اجازه مشارکت جامعه در طراحی پروپوزال‌های بهبود بازی و دیگر تغییرات در مدل حاکمیتی آن را می‌دهد.

ILV و sILV به عنوان توکن‌های ERC20 مشمول پرداخت کارمزد گس اتریوم هستند. از آنجایی که این کارمزدها گاهی اواقت سرسام‌آور می‌شوند، باید دید چگونه تیم این بازی به پیاده‌سازی موفقیت‌آمیز تراکنش‌های ERC-20 در بازی و مقرون‌به‌صرفه کردن آن خواهد پرداخت.

رمز ارز ILV امروز 7 دی 1400، با قیمت 1,105 دلار معامله می‌شود و با مارکت 710 میلیون دلاری، جایگاه 227-ام ارزهای دیجیتال برتر بازار را به خود اختصاص داده است.

ایلویوم Illuvium چیست​

کیف پول ارز دیجیتال بازی ایلوویوم

از آنجایی که ILV یک توکن اتریومی است، از تمام کیف پول های پشتیبان این شبکه مانند تراست ولت، اتمیک والت، متامسک، مای اتر والت و کیف پول‌های سخت‌افزاری ترزور و لجر نانو اس و ایکس می‌توان برای ذخیره‌سازی آن استفاده کرد.

خرید و فروش ارز دیجیتال اولیویوم

خرید و فروش ارز دیجیتال ILV از 31 مارس 2021 (11 فروردین 1400) آغاز شد. جفت‌های ارزی این رمز ارز در صرافی‌های مختلفی مانند بایننس، کوکوین، Gate.io، پولونیکس و بسیاری دیگر در دسترس است.

چگونه ارز دیجیتال بازی اولیویوم را استیک کنیم؟

کاربران استیک‌کننده توکن‌های ILV به دو صورت پاداش دریافت خواهند کرد:

  1. از طریق ییلد فارمینگ ILV یا sILV. پاداش‌های ILV به مدت 12 ماه قفل خواهند ماند، اما کاربران می‌توانند با انتخاب sILV به عنوان پاداش خود، سریعا از آن در بازی استفاده نمایند.
  2. از طریق به اشتراک‌گذاری درآمد. از اتریوم خرج‌شده توسط بازیکنان در بازی ایلوویوم برای بازخرید توکن ILV و سپس توزیع آن میان استیکرها استفاده می‌شود. این مکانیزم پس از راه‌اندازی رسمی بازی اجرایی خواهد شد.

برای استیک ILV، باید ابتدا رمز ارزهای خود را به یک والت خارجی قابل اتصال به برنامه‌های غیر متمرکز مانند متامسک یا بایننس چین والت منتقل کنید. سپس مراحل زیر را طی نمایید:

1. والت خود را به برنامه استیکینگ بازی اولیویوم به نام Illuvium Staking متصل کنید.

ایلویوم Illuvium چیست​

2. سپس وارد بخش “Core Pools” شوید.

ایلویوم Illuvium چیست​

3. در اینجا، می‌توانید ILV یا توکن‌های استخر نقدینیگی ILV/ETH از صرافی سوشی سواپ را استیک نمایید. روی گزینه “Stake” استخر مورد نظر کلیک کنید.

4. حال باید استخر “Flexible (منعطف)” یا “Locked (قفل‌شده)” را انتخاب کنید. استخر Locked بسته به مدت زمان قفل کردن ارز دیجیتال ایلوویوم (تا حداکثر یک سال)، پاداش شما را دو برابر خواهد کرد. مقدار مورد نظر برای استیک را وارد کرده و گزینه “Stake” را انتخاب کنید.

5. به جز این گزینه‌ها، می‌توانید با استیک کردن ارزهای دیجیتالی مانند SNX ،AXS و دیگر موارد در Flash Pools یا همان استخرهای فوری، رمز ارز ILV یا sILV کسب کنید.

6. در هنگام برداشت پاداش، باید نوع توکن به صورت ILV یا sILV را انتخاب نمایید. همانطور که گفتیم، sILV قابلیت استفاده سریع در بازی را دارد، اما امکان برداشت ILV پس از یک سال فعال خواهد شد.

آموزش بازی ایلوویوم (Illuvium)

در زمان نگارش این مقاله، بازی ایلوویوم هنوز در دست تولید است و انتظار می‌رود سال 2022 منتشر شود. بعد از ساخت اکانت می‌توانید کلاینت بازی را در قالب برنامه دسکتاپ دانلود کنید. این بازی دو حالت رایگان و اشتراک پرمیوم خواهد داشت.

ساز و کار اصلی پروژه Illuvium، گردآوری و شخصی‌سازی ایلوویال‌های NFT است. هر کدام از این کاراکترهای بازی، یک قبیله و گروه مرتبط دارند. ایلوویال‌های قویتر حتی می‌توانند گروه‌ها و قبایل را ترکیب کنند. با استفاده از ایلوویال‌هایی از گروه و قبیله مشابه می‌توانید پاداش‌هایی را در حین بازی با یکدیگر در نبردها به دست بیاورید. از این ویژگی با عنوان ایجاد هم‌افزایی یا synergy یاد می‌شود و امکان انتخاب تاکتیکی درباره ایلوویال‌های مورد استفاده را فراهم می‎کند. ضمناً بازیکنان می‌توانند بعد از رسیدن به مرحله‌ای خاص با ترکیب ایلوویال‌های خودشان، ایلوویال‌های جدید با قدرت بیشتر بسازند.

برای گرفتن یک ایلوویال، باید آن را در یک شارد (Shard) قرار دهید. هرچه ایلوویال قوی‌تر باشد، به شارد قویتری برای گرفتنش نیاز دارید. اگر ایلوویال زخمی باشد، با گذشت زمان در شارد سلامتی‌اش را به دست می‌آورد. اما اگر بخواهید این فرایند را تسریع کنید، می‌توانید کارمزد را پرداخت کنید یا از آیتم‌ها برای افزایش سرعت بازیابی سلامت استفاده کنید. برخی از ایلوویال‌ها نایاب‌تر از بقیه هستند و به صورت براق، طلایی یا هولوگرافیک نمایش داده می‌‎شوند.

قبل از اینکه سراغ ارز دیجیتال ILV و نحوه کار با آن برویم، بهتر است کمی بیشتر درباره گیم پلی و فضای بازی Illuvium توضیح دهیم. به همین خاطر در ادامه به برخی از مهمترین ویژگی‌های این بازی بلاک چینی می‌پردازیم.

گروه‌های بازی ایلوویوم

بازی ایلوویوم پنج گروه یا کلاس مختلف دارد: Fighter، Guardian، Empath، Rogue و Psion. هنوز تفاوت‌های دقیق این گروه‌ها منتشر نشده است. وقتی می‌خواهید یک تیم بسازید، باید هم‌افزایی گروه و قبیله را در نظر بگیرید؛ به خصوص وقتی گروه‌های هیبریدی (به نام Ascended) می‌سازید. مثلاً یک Slayer فقط از ترکیب ایلوویال Fighter با ایلوویال Rogue ایجاد می‌شود. همچنین می‌توانید دو ایلوویال از یک گروه را با هم ترکیب کنید تا ایلوویالی بسازید که از مهارت‌های قوی آن گروه برخوردار است.

قبایل بازی ایلوویوم (Illuvium)

این بازی بلاک چینی پنج قبیله دارد: هوا، طبیعت، آتش، آب و زمین. هر ایلوویال براساس نوع قبیله‌ خودش مبارزه می‌کند و آسیب می‌بیند. برای مثال، ایلوویال آب در مبارزه با آتش آسیب بیشتری ایجاد می‌کند اما در مقابل زمین ضعیف است. با ترکیب پنج قبیله در ایلوویال‌های Ascended می‌توانید یک قبیله ترکیبی بسازید؛ مثل غبار (هوا و زمین) یا جنگل (هوا و آب).

سایر ویژگی‌های بازی ایلوویوم

هر ایلوویال به جز گروه و قبیله، ویژگی‌های دیگری هم دارد که قدرت، سلامت، سرعت و آسیب‌پذیری آن را مشخص می‌کنند. ایلوویال‌هایتان هرچقدر در نبردهای بیشتری پیروز شوند، قدرتمندتر خواهند شد. همچنین می‌توانید با استفاده از آیتم‌های درون بازی، برخی از ویژگی‌های ایلوویال‌هایتان را تقویت کنید. این آیتم‌ها را می‌توانید بخرید، پیدا کنید یا با استفاده از قطعات بسازید.

ویژگی منحصر به فرد ایلوویوم

برخلاف سایر بازی های ارائه شده در بلاک چین، Illuvium دارای محیطی کاملاً سه بعدی است و بیش از 100 غول یا Illuvial منحصر به فرد در مناطق مختلف آن پراکنده شده و وجود دارد. هر Illuvial توسط تیمی از هنرمندان در سطح جهانی طراحی شده است و اطمینان حاصل می کند که برای بازیکنانی که به بازی های خرده فروشی عادی عادت کرده اند جذاب است. فراتر از این، دارای تعدادی ویژگی است که به آن کمک می کند تا از دیگر بازی های دارای قابلیت بلاک چین و عناوین AAA متمایز شود. شامل موارد:

ادغام لایه 2:

اگرچه Illuvium توسط پلتفرم اتریوم ایمن می شود، اما بر روی Immutable X (IMX) ساخته شده است – یک راه حل لایه 2 که برای کمک به مقیاس برنامه ها با قابلیت NFT طراحی شده است. با استفاده از قابلیت های Immutable X ،Illuvium اطمینان می دهد که بازیکنان می توانند NFT های خود را با هزینه گاز صفر و عملا هزینه نهایی تراکنش، ضرب و معامله کنند. بازیکنان همیشه هنگام استفاده از IMX، دارایی خود را حفظ می کنند.

IlluviDEX:

Illuvium دارای یک پلتفرم مبادله غیرمتمرکز داخلی (DEX) است که IlluviDEX نامیده می شود. این می تواند برای مبادله بی اعتماد دارایی های Illuvium، از جمله NFT های Illuvial استفاده شود. هزینه از هر فروش کسر می شود و به مجموعه پاداش برای سهامداران ILV منتقل می شود.

مزرعه پرورشی:

در مجموع 3 میلیون ILV – معادل 30 از حداکثر عرضه (10 میلیون) – به برنامه فارمینگ عملکرد Illuvium اختصاص داده می شود. این موارد در مدت سه سال بین کاربران تامین کننده نقدینگی و از طریق طرح های مختلف پاداش شریک توزیع می شود.

سوالات متداول ایلویوم Illuvium

بله! سایت آی ایکس هادی تمامی خدمات مربوط به خرید و فروش ایلویوم Illuvium را ارائه می دهد .

ارزش ایلویوم Illuvium هم مانند پول‌ کشورها، نوسان دارد اما این ارزش توسط افراد یا گروه مشخصی تعیین نمی‌شود، بلکه عرضه و تقاضا عامل اصلی است که ارزش و قیمت ایلویوم Illuvium را به شکل صعودی یا نزولی هدایت می‌کنند.

خرید و فروش ایلویوم Illuvium توسط آی ایکس هادی آنی و بصورت اتوماتیک توسط سیستم سایت انجام می شود .

بله! شما می توانید ارزهای دیجیتال مختلفی را از سایت آی ایکس هادی تهیه نمایید .

ایلویوم Illuvium یکی از مشهورترین ارز دیجیتال در جهان می باشد که بر روی بستر بلاک چین مبادله می شود .

خرید آنلاین و اتوماتیک ارز های دیجیتال زیر از ما به عکس خرید کلیک کنید

( بیت کوین  ، پرفکت مانی ، وب مانی ، اتریوم ، لایت کوین ، دوج کوین ، دلار پی یر ، زی کش ، بیت کوین کش ، دلار ادوکش ، روبل یاندکس مانی ، ریپل ، ترون ، نئو ، …)

فروش آنلاین و اتوماتیک ارز های دیجیتال زیر به ما به عکس فروش کلیک کنید

( بیت کوین  ، پرفکت مانی ، وب مانی ، اتریوم ، لایت کوین ، دوج کوین ، دلار پی یر ، زی کش ، بیت کوین کش ، دلار ادوکش ، روبل یاندکس مانی ، ریپل ، ترون ، نئو ، …)

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  

سایت Exhadi

سایت Exhadi با بیش از 10 سال سابقه و تجربه ی درخشان در زمینه ی خرید یا فروش ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت می کند .

سعی تیم سایت ما ، ایجاد محیطی امن و مناسب جهت خرید یا فروش محصولات مجازی و تحویل سریع سفارشات و امانت داری و صداقت برای

مشتریان گرامی می باشد که در الویت کاری خودمان قرار داده ایم که با پشتیبانی 24 ساعته اماده خدمات رسانی به کاربران عزیز هستیم . – وضعیت بازار ارز دیجیتال امروز در یک نگاه

 

انچه درباره ی سایت EXHADI بهتر است بدانید :

سایت Exhadi با بیش از ۱۰ سال سابقه و تجربه ی درخشان در زمینه ی خرید یا فروش ارزهای دیجیتال در ایران فعالیت می کند .

سعی تیم سایت ما ، ایجاد محیطی امن و مناسب جهت خرید یا فروش محصولات مجازی و تحویل سریع سفارشات و امانت داری

و صداقت برای مشتریان گرامی می باشد که در الویت کاری خودمان قرار داده ایم که با پشتیبانی ۲۴ ساعته اماده خدمات رسانی به کاربران عزیز هستیم . 

وضعیت بازار ارز دیجیتال امروز در یک نگاه

 

برخی از مزایای سایت EXHADI :
 
۱ – ارائه خدمات در بستر ۱۰۰ % انلاین و الکترونیک
۲ – پشتیبانی بسیار حرفه ای در تمامی ایام هفته بصورت ۲۴ ساعته
۳ – بروز رسانی نرخ های محصولات مجازی  به صورت لحظه ای و سیستمی
۴ – رسیدگی به درخواست های سفارشات خرید یا فروش در کمترین زمان ممکن
۵ – نرخ خرید یا فروش منصفانه و تقریبا” بدون رقیب
 ۶ – تسویه سفارشات فروش به سایت در همان روز ( به جز روزهای تعطیل )
۷ – پرداخت انی و اتوماتیک و بدون نیاز به پرداخت کارمزد اضافی
۸ – و از همه مهم تر تعهد در سفارشات و مشتری مداری