آموزش تصویری فروش دلار پاییر Payeer به سایت Exhadi

اموزش تصویری فروش دلار پاییر Payeer به سایت Exhadi

اموزش تصویری فروش دلار پاییر Payeer به سایت Exhadi

 

تبدیل اتوماتیک پاییر | تبادل اتوماتیک پاییر | تبدیل انلاین پاییر | تبادل انلاین پاییر

اموزش تصویری فروش دلار پاییر Payeer به سایت Exhadi | تبدیل اتوماتیک پاییر | تبادل اتوماتیک پاییر | تبدیل انلاین پاییر | تبادل انلاین پاییر
اموزش تصویری فروش دلار پاییر Payeer به سایت Exhadi | تبدیل اتوماتیک پاییر | تبادل اتوماتیک پاییر | تبدیل انلاین پاییر | تبادل انلاین پاییر
آموزش تصویری فروش دلار پاییر Payeer به سایت Exhadi | *** پس از تایید شدن شماره کارت های بانکی و شماره شبا خود در قسمت ” حساب های بانکی ” به راحتی می توانید سفارشات فروش خود را ایجاد نمایید . ( تنها با استفاده از کارت های شتاب بنام خود ، که شماره آنها را ارائه نموده اید و توسط پشتیبانی سایت تایید شده است )

———————————————

برای ثبت سفارش فروش دلار پاییر در سایت Exhadi طبق مراحل موجود در زیر عمل می کنید :

 1 – برای انجام سفارش فروش دلار پاییر به ما باید از داخل حساب کاربری خود بر روی منوی ” کیف پول ” کلیک نمایید . مثل شکل زیر :

اموزش تصویری فروش دلار پرفکت مانی PerfectMoney به سایت Exhadi ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید ارز دیجیتال ، فروش ارز دیجیتال

2 – در لیست کیف پول ارز های دیجیتال باز شده ، ابتدا ارز پاییر مورد نظر خود را مشاهده کرده و در جلوی کادر ان ارز دیجیتال به گزینه ی ” واریز + ” کلیک کنید :

3 – در فرم ثبت واریز ارز دلار پاییر که برایتان نمایش داده می شود ، در کادر ” مقدار ” مقدار ارز دلار پاییر که می خواهید جهت فروش برای کیف پول دلار پاییر حساب کاربری خود در سایت ما ارسال نمایید را بنویسید و سپس به دکمه ی ” ثبت ” کلیک نمایید . مثل شکل زیر :

4 – لطفا” ابتدا ارز دلار پاییر خود را جهت فروش به ما ، در همان صفحه به شماره حساب دلار پاییر معتبر سایت Exhadi که برایتان نمایش داده می شود ، ارسال کرده و سپس اطلاعات تراکنش ( Operation ID تراکنش دلار پاییر ارسالی خود و یا شماره حساب پاییر خود ) خود را به شماره حساب ارزی دلار پاییر سایت ما ، در کادر ” (txid) هش تراکنش نوشته و سپس به دکمه ی ” ثبت ” کلیک کنید . مثل شکل زیر :

5 – بعد کلیک به دکمه ی ” ثبت ” سفارش واریز ارز دلار پاییر شما ثبت و ذخیره می شود . آن سفارش واریز ارز دلار پاییر شما بعد ارسال ارز دلار پاییر به شماره حساب دلار پاییر سایت ما و بعد از تایید اتوماتیک توسط سیستم سایت و یا توسط پشتیبانی سایت Exhadi ، بلافاصله در داخل حساب کاربری شما و منوی کیف پول به موجودی آن ارز دلار پاییر اضافه خواهد شد . مثل شکل زیر :

6 – و سپس جهت فروش ارز دلار پاییر موجود در داخل کیف پول حساب کاربری خود ، از داخل حساب کاربری خود به منوی ” خرید و فروش ” ارز دیجیتال کلیک نمایید . مثل شکل زیر :

اموزش تصویری فروش روبل پاییر Payeer به سایت Exhadi | خرید و فروش روبل پاییر | خرید روبل پاییر | فروش روبل پاییر | شارژ روبل پاییر | پاییر

7 – از بین لیست ارزهای دیجیتال نمایش داده شده برای شما ، کادر ارز دلار پاییر را پیدا کرده و به دکمه ی ” فروش – ” آن ارز دلار پاییر کلیک می کنید . مثل شکل زیر :

8 – بعد از کلیک به دکمه ی ” فروش – ” فرم فروش ارز دلار پاییر برای شما نمایش داده خواهد شد . شما می توانید در کادر ” مقدار ” مبلغ ارز دلار پاییر فروشی خود را می نویسید و همچنین در کادر ” تومان IRT ” مبلغ تومانی معادل فروش ارز دلار پاییر شما که از فروش بدست خواهید آورد و سپس به دکمه ی ” ثبت ” کلیک نمایید . مثل شکل زیر :

9 – بلافاصله بعد از کلیک به دکمه ی ”  ثبت ” مقدار ریالی ارز دلار پاییر فروخته شده شما در کیف پول تان افزایش خواهد یافت ، و سپس شما می توانید از داخل حساب کاربری خود به منوی ” کیف پول ” کلیک کرده و موجودی ریالی ارز دیجیتال فروخته شده خود را در کیف پول تان ببینید .

شما می توانید این موجودی ریالی خود را در این کیف پول حساب کاربری خود در سایت Exhadi نگهداری نمایید ، در اینصورت نیاز به کار دیگری نیست و الا می توانید به دکمه ی ” برداشت – ” در مقابل آن کیف پول ریالی ” تومان IRT ” خود کلیک نمایید تا موجودی ریالی خود را به شماره کارت شتاب بانکی یا شماره شبای بانکی خود تسویه و برداشت نمایید . مثل شکل زیر :

10 – در صورتی که می خواهید موجودی ریالی خود را به حساب بانکی خود تسویه و برداشت نمایید ، بعد از کلیک به دکمه ی ” برداشت – ” برای شما فرم برداشت ریال کیف پول حساب کاربری شما نمایش داده خواهد شد . در کادر ” انتخاب حساب بانکی ” کارت شتاب خود را که می خواهید مبلغ تومانی برای آن تسویه و برداشت شود را انتخاب می کنید و در کادر ” مقدار ” مقدار مبلغ تومانی که می خواهید به حساب بانکی شما تسویه و برداشت شود  را می نویسید و سپس به دکمه ی ” ثبت ” کلیک می کنید . مثل شکل زیر :

11 – سفارش برداشت تومانی شما به صورت کاملا” اتوماتیک و انلاین و یا بعد از حداقل ۵ دقیقه و یا حداکثر ۳۰ دقیقه توسط سیستم پردازش اتوماتیک سایت Exhadi انجام شده و مقدار تومانی مورد تقاضای شما به حساب بانکی شما بصورت انتقال مستقیم بانکی و یا بصورت حواله پایا تسویه و برداشت خواهد شد .

12 – کلیه سوابق سفارشات برداشت ها اعم از تایید شده ( سفارش شما تکمیل شده است ) و در حال بررسی ( سفارش شما در حال پردازش توسط سیستم سایت Exhadi می باشد ) و مرجوعی شده ( سفارش شما تکمیل نشده ) در داخل حساب کاربری خود و در منوی ” سوابق سفارشات ” این وضعیت های سفارش برداشت شما لیست شده و قابل مشاهده می باشند .

( پایان )

*** کاربر گرامی در صورتی که نتوانستید تراکنش برداشت تومانی خود را با کد تایید پیامکی ارسالی به گوشی خود تایید اش نمایید ، شما می توانید در داخل حساب کاربری خود و به منوی ” سوابق ” کلیک کرده و همچنین به زیر منوی ” برداشتی ها ” کلیک نمایید – در صفحه ی آمده به دکمه ی ” تایید برداشت ” کلیک نمایید و آن تراکنش برداشتی تومانی خود را تایید کنید – مثل شکل زیر :

با تشکر بسیار تیم سایت Exhadi

************************

ویدیوی آموزش نحوه انجام سفارش فروش دلار پاییر به سایت Exhadi :

>************************

خرید آنلاین و اتوماتیک دلار پاییر – با کلیک به عکس زیر :

فروش آنلاین و اتوماتیک دلار پاییر – با کلیک به عکس زیر :

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *