بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین | خرید بیبی دوج کوین | فروش بیبی دوج کوین | خرید و فروش بیبی دوج کوین | بیبی دوج کوین

خرید و فروش بیبی دوج کوین

آشنایی با بیبی دوج کوین

بیبی دوج کوین | بیبی دوج کوین (babyDoge Coin) یکی از معروف‌ترین و بهترین میم کوین ها در بازار کریپتو است. این دارایی دیجیتال برای اولین بار در ژوئن سال ۲۰۲۱ عرضه شد و در مدت زمانی کوتاه توانست رشد چشمگیری داشته باشد. بیبی دوج توکنی با استاندارد BEP20 است و بر بستر زنجیره هوشمند بایننس فعالیت می‌کند. به همین دلیل زمان تشکیل بلاک و کارمزدهای تراکنش‌های آن به مراتب از اتریوم کم‌تر است.

خرید Baby Doge Coin

بیبی دوج به عنوان اسپین‌آف یا فرزند دوج کوین (DogeCoin) شناخته می‌شود. نماد اختصاصی هر دو آن‌ها از یک نژاد خاص سگ تحت عنوان شیبا اینو الهام گرفته شده است. همچنین جالب است بدانید که نام Doge یک اشتباه نگارشی در واژه Dog (سگ) بوده است. با این حساب شباهت نام و لوگوی این دو ارز را که فاکتور بگیریم، متوجه تفاوت‌های زیادی می‌شویم.

فروش Baby Doge Coin

بیبی دوج در تلاش است تا با بهبود عملکرد و افزایش قابلیت‌های خود از کوین پدر (دوج کوین) سبقت بگیرد. ناگفته نماند که میم کوین‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که بر اساس یک شوخی اینترنتی (meme) و توسط رسانه‌های اجتماعی معروف می‌شوند.

خرید و فروش Baby Doge Coin

اهداف و برنامه آینده بیبی دوج را می‌توان از طریق نقشه راه این پروژه متوجه شد. شاید اصلی‌ترین هدف این پروژه این است که به گزینه‌ای مناسب برای پرداخت‌های روزانه تبدیل شود. بخش مهمی از این برنامه به اقداماتی مثل بازاریابی، افزایش هولدرها و فعالیت‌های خیریه مربوط می‌شود. دلیل آن هم روشن است؛ بیبی دوج یک ارزی است مبتنی بر اعضای جامعه کریپتوکارنسی و فعالیت آن‌ها. بنابراین نباید توقع برنامه‌ریزی خاص این پروژه در جهت ارتقا فناوری بلاکچین و مواردی از این قبیل داشته باشیم. درست مثل پپه و دیگر میم کوین‌های موجود در بازار کریپتو.

خرید BabyDoge

 1. بازاریابی، راه‌اندازی سایت، دستیابی به پنج هزار عضو در تلگرام، توسعه میم، راه‌اندازی بیبی دوج
 2. شروع فعالیت مارکتینگ پروژه، قرارگیری در فهرست coingecko و coinmarketcap، افزایش تعداد عضو کانال تلگرام به ۲۵ هزار نفر، ۲۵ هزار هولدر، فعالیت خیریه
 3. ۱۰۰ هزار هولدر، ۱۰۰ هزارتایی شدن در تلگرام، اجرای ایردراپ، تعریف میم‌های بیشتر، انتشار کارت اعتباری بیبی دوج
 4. ۱۵۰ هزار هولدر، بازاریابی حرفه‌ای، صرافی بیبی دوج، ارتقا سایت رسمی، کیف پول اختصاصی
 5. ۳۰۰ هزار هولدر، فروشگاه NFT بیبی دوج، همکاری با تسلا، کمک مالی برای ساخت پناهگاه برای سگ‌ها در کشورهای مختلف
بیبی دوج کوین
بیبی دوج کوین

مزایا بیبی دوج

بیبی دوج کوین | بیبی دوج یک توکن جامعه‌محور است. سازندگان این توکن آن را یک کوین اجتماعی (Social Coin) می‌نامند. ارزش بیبی دوج و به طور کلی قیمت میم کوین ها تا حد زیادی تحت تأثیر جامعه و طرفداران آن ارز خواهد بود. به همین دلیل است که بیبی دوج توانست در مدتی کم پیشرفتی چشمگیر را تجربه کند.

 اصلی‌ترین مزایای Babydoge coin عبارت‌اند از:

 • ماهیت ضد تورمی
 • اعطای پاداش به هولدرها
 • حاکمیت به شیوه مشارکتی در اکوسیستم دوج کوین
 • کاهش زمان تشکیل بلاک
 • کاهش کارمزد
 •  

کیف پول های ارز دیجیتال بیبی دوج

ارز دیجیتال بیبی دوج مبتنی بر بلاکچین بایننس و استاندارد BEP20 است؛ بنابراین همه کیف پول‌هایی که از این استاندارد پشتیبانی می‌کنند برای این دارایی دیجیتال قابل استفاده خواهند بود. در نتیجه شما می‌توانید برای خرید، فروش و نگهداری بیبی دوج کوین از این والت‌ها استفاده کنید:

 • متامسک (MetaMask)
 • تراست والت (Trust Wallet)
 • لجر (ledger)
 • اشور والت (Assure Wallet)
 • ایم توکن (imToken)
فروش BabyDoge
فروش BabyDoge

بیبی دوج چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهره‌مندی از مزایای زنجیره هوشمند بایننس مانند سرعت بالای تراکنش، کارمزد اندک و کارایی بیشتر، بیبی دوج کوین را در میان سایر میم‌کوین‌ها برجسته کرده است. پردازش هر بلاک تراکنش‌های بیبی دوج فقط ۱دقیقه طول می‌کشد.

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل‌توجه بیبی دوج ماهیت ضدتورمی و سازوکار توکن‌سوزی آن است. همچنین، بیبی دوج نوعی سیستم سهام‌گذاری هوشمند هم مدیریت می‌کند که در آن، هودلرها (دارندگان) توکن برای افزایش میزان و نگهداری بلندمدت بیبی دوج در کیف پول‌هایشان پاداش دریافت می‌کنند.

فروش BabyDoge

بیبی دوج کوین تسهیل دسترسی افراد به ارزهای دیجیتال و کمک‌های خیریه‌ای را دو هدف اصلی خود می‌داند. باید اضافه کنیم که این توکن جامعه‌محور، از روش‌های مختلفی از جمله ارائه محصولات منحصربه‌فرد در اکوسیستم خود استفاده می‌کند تا به جامعه طرفدارانش نزدیک‌تر شود.

علاوه‌براین، طبق وایت پیپر کوتاه و مختصر بیبی دوج، این پروژه بخشی از درآمد فعالیت‌های مختلف شبکه را درقالب یک کمپین خیریه به امداد سگ‌هایی اختصاص می‌دهد که نیازمند سرپناه و اقدامات پزشکی هستند. گزارش‌های مستندشده از کمک‌های چندصددلاری به سازمان‌های امداد حیوانات نشان می‌دهد بیبی دوج بر عهد خود وفادار مانده است.

بیبی دوج و ایلان ماسک

بیبی دوج هنگامی به شهرت حیرت‌انگیز خود رسید که ایلان ماسک، مدیرعامل جنجالی تسلا و اسپیس‌ایکس در توییتی به این توکن اشاره کرد. ماسک در توییت معروف خود که در ۴ ژوئیه ۲۰۲۲ منتشر کرد با اشاره به یک آهنگ شاد کودکانه، نام بیبی دوج را چندین بار در توییت خود تکرار کرد و باعث رشد ۱۳۰ درصدی این میم‌کوین طی چندساعت پس از توییت خود شد.

بیبی دوج و ایلان ماسک
بیبی دوج و ایلان ماسک
تصویر اولین توییت ماسک در مورد بیبی دوج

ایلان ماسک در موارد متعددی حمایتش را از جامعه بیبی دوج اعلام کرده است. حتی اشاره ضمنی ماسک به بیبی دوج در حساب توییتری‌اش هم می‌تواند باعث جهش قیمت بیبی دوج کوین شود.

بیبی دوج چگونه کار می‌کند؟

بیبی دوج کوین روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده و از مزایای این بلاک چین بهره می‌برد. این دارایی دیجیتال نسبت به بسیاری همتایانش از سرعت پردازش بالاتر و کارمزد کمتری برخوردار است و توکنومیک (اقتصاد توکنی) منحصربه‌فردی دارد.

اگرچه سقف عرضه بیبی دوج، ۴۲۰ کوادریلیون (۴۲۰ میلیون میلیارد) واحد است، مدل اقتصادی بیبی دوج باعث شده سازوکار عرضه و توزیع این توکن کارآمد و هدفمند باشد. بهتر است برای درک شیوه عملکرد بیبی دوج کوین، نگاه دقیق‌تری به جزئیات آن داشته باشیم.

خرید و فروش BabyDoge

در اولین عرضه بیبی دوج، ۴۲۰ کوادریلیون واحد از این میم‌کوین وارد بازار شد.

رفلکشن بیبی دوج چیست؟

کارمزد تراکنش فروش بیبی دوج ۱۰ درصد است. از این میزان، نیمی (۵ درصد) درقالب فرایندی به‌نام رفلکشن (reflection) به‌معنای «بازگشت سود» بین دارندگان بیبی دوج توزیع می‌شود. به‌این‌ترتیب، حتی اگر قیمت بیبی دوج افت کند، باز هم دارندگان این توکن سهمی از کارمزد هر تراکنش فروش به دست می‌آورند.

درواقع، کاربران با خرید و نگهداری منفعلانه بیبی دوج کوین به‌نوعی سهام‌گذار این شبکه هستند و می‌توانند با نگهداری بلندمدت آن پاداش دریافت کنند. هرچه افراد بیبی دوج بیشتری در اختیار داشته باشند، پاداش بیشتری هم دریافت می‌کنند.

شارژ حساب Baby Doge Coin

سود سازوکار رفلکشن فقط محدود به دارندگان توکن نمی‌شود و سوخت اصلی فرایند تأمین نقدینگی بیبی دوج کوین هم به شمار می‌رود. همان‌طور که گفتیم، تنها نیمی از کارمزد تراکنش‌ها به سهام‌گذاران پرداخت می‌شود. نیم دیگر سود حاصل از کارمزد، صرف تأمین نقدینگی (liquidity) در زنجیره هوشمند بایننس می‌شود. ازاین‌میزان، نیمی درقالب بیبی دوج کوین باقی می‌ماند و نیمی دیگر به بایننس کوین تبدیل می‌شود. گفتنی است مقصد تمام این توکن‌ها استخر نقدینگی جفت‌ارز بیبی ‌دوج/بایننس کوین (BABYDOGE/BNB) است.

مارکت خرید و فروش Baby Doge Coin

مارکت خرید و فروش Baby Doge Coin
مارکت خرید و فروش Baby Doge Coin

بیبی دوج و دوج کوین هیچ ارتباط فنی با یکدیگر ندارند. دوج کوین بلاک‌چین اختصاصی خود را دارد و هر دوج‌کوین به عنوان یک کوین شناخته می‌شود. از سوی دیگر نیز قدمت بیبی دوج بسیار کمتر از دوج‌کوین است.

یک کوادریلیون یک عدد پانزده رقمی است (یک میلیون برابر یک میلیارد). برای قیاس بهتر، دانستنی است که تعداد توکن‌های قابل تولید و عرضه دوج‌کوین و اتریوم بی‌نهایت، بیت‌کوین ۲۱ میلیون، سولانا ۵۰۸ میلیون توکن و کاردانو ۴۵ میلیارد است.

Baby Doge Coin چگونه بخرم و بفروشم

بیبی دوج برای تورم‌زایی، از یک مدل توکن‌سوزی حمایت کرده است.

تا بهمن ۱۴۰۰، حدود ۵ کوادریلیون توکن سوازنده شده است که نسبت به تعداد توکن‌های باقیمانده بسیار ناچیز است.

سوالات متداول در مورد بیبی دوج کوین :

بیبی دوج علاوه بر سرعت تراکنش بالا و کارمزد اندک ، یکی از اولین میم‌کوین‌هایی است که در وب‌سایت خود پلتفرم معاملاتی ارائه می‌دهد و قرار است محصولاتی همچون کارت اعتباری و بازار NFT را به اکوسیستم خود اضافه کند.

بیبی دوج و دوج کوین اساساً دو دارایی‌ متفاوت هستند. دوج کوین سال ۲۰۱۳ با استفاده از کد لایت کوین و بیبی دوج سال ۲۰۲۱ روی بایننس اسمارت چین عرضه شد.

از مزایای بیبی دوج می‌توان به سرعت و توان عملیاتی بالا، کارمزد اندک ، خاصیت ضدتورمی و جامعه‌ای فعال و از معایب آن می‌توان به تکیه بیش‌ازحد بر شبکه‌های اجتماعی اشاره کرد.

 

شما کاربر گرامی در سایت Exhadi می توانید ارز بیبی دوج کوین Baby Doge coin را بصورت آنلاین و کاملا” اتوماتیک خرید نمایید و حتی از طریق کیف پول داخلی خود سایت Exhadi ارز ارز بیبی دوج کوین Baby Doge coin خود را بصورت رایگان نگه داری نمایید .

ثبت نام در سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

شما کاربر گرامی در سایت Exhadi می توانید ارز بیبی دوج کوین Baby Doge coin را بصورت آنلاین و کاملا” اتوماتیک بفروشید و به ریال تبدیل اش کنید.

ثبت نام در سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

************************

خرید آنلاین و اتوماتیک بیبی دوج کوین Baby Doge Coin از ما با کلیک به عکس زیر :

فروش آنلاین و اتوماتیک بیبی دوج کوین Baby Doge CoinZixipay به ما با کلیک به عکس زیر :

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  

می توانید با کلیک به دکمه های زیر به بخش مورد نظر خود مراجعه نمایید :