خرید ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین arzdigital bep20

نقد کردن و تبدیل ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین به ریال arzdigital bep20

نقد کردن و تبدیل ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین به ریال arzdigital bep20 | ارز دیجیتال bsc به ریال | ارز دیجیتال bep20 به شبکه اصلی

نقد کردن و تبدیل ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین به ریال arzdigital bep20
نقد کردن و تبدیل ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین به ریال arzdigital bep20

نقد کردن و تبدیل ارز دیجیتال بایننس اسمارت چین به ریال arzdigital bep20 | کاربران گرامی ، امکان نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش تمامی ارزهای دیجیتال در روی شبکه بلاک چین BNB Smart Chain (BEP20) به سایت صرافی ایکس هادی فراهم شده است !

🔻 مانند ارزهای :

BITCOIN BEP 20 – BTCB
Ethereum BEP20 – ETH
Tether BEP20 – USDT
CARDANO BEP20 – ADA
CainLink BEP20 – LINK
Tezos BEP20 – XTZ
Litecoin BEP20 – LTC
BitcoinCash BEP20 – BCH
Ripple BEP20 – XRP
DAI BEP20 – DAI

 و …

✅ نقد کردن به ریال

✅ فروش و تبدیل کردن به ریال

✅ تبدیل به سایر ارزهای دیجیتال

📣 لطفا” جهت نقد کردن و تبدیل به تومان و فروش ارزهای دیجیتال در روی شبکه بلاک چین BNB Smart Chain (BEP20) به سایت صرافی ایکس هادی با خود بخش کارشناسان مهندسین فنی پشتیبانی سایت ایکس هادی از طریق شماره های تماس موجود در زیر ، در ارتباط باشید .

شماره های تماس مهندسین فنی سایت Exhadi برای نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارزهای دیجیتال کاربران :

تلفن های موبایل :  09337161985 – 09028783401

———————————————

تلفن ثابت دفتر کاری :  04136676307

———————————————

ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)

از اصلی‌ترین ویژگی‌ رمزارزها، بروزرسانی‌های مختلف بلاکچین است که به تعداد کاربران و محبوبیت بیشتر آنها منجر می‌شود. از زمان ظهور بیت کوین تاکنون توسعه‌دهندگان همواره در تلاش‌اند تا وضعیت بلاکچین‌ها را با ایجاد تغییر در شبکه انتقال رمزارز‌ها بهبود ببخشند که در این میان صرافی بایننس بیشترین سهم را در اختیار دارد. یکی از این تغییرات در بلاکچین بایننس، ایجاد استاندارد فنی Bep20 است که برای صدور و پیاده‌سازی توکن‌ها در شبکه جامع BNB Chain استفاده می‌شود. این استاندارد مجموعه قوانینی را تعریف می‌کند که توکن‌ها برای فعالیت در اکوسیستم BNB Smart Chain باید از آنها پیروی کنند. در این مقاله با این شبکه‌ محبوب حوزه بلاکچین یعنی شبکه بایننس چین (استاندارد bep20) بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

استاندارد بایننس (BEP20)

BEP-20 مخفف عبارت Binance Smart Chain Evolution Proposal 20 و به معنای طرح پیشنهادی برای تکامل شبکه بایننس اسمارت چین است. در واقع BEP-20 استانداردی است که برای طراحی و نوشتن قراردادهای هوشمند روی شبکه BSC ایجاد شده است. قراردادهای هوشمند در واقع کدهایی هستند که مشخص می‌کنند چه چیزی و چگونه باید روی شبکه بلاکچینی اجرا شود. هر استاندارد قرارداد هوشمند شامل مواردی مثل نام رجیستری، کتابخانه، فرمت و غیره است. استاندارد قرارداد هوشمند در واقع شرایطی است که در نوشتن قرارداد هوشمند باید رعایت شوند تا آن اسمارت کانترکت اجازه اجرا روی شبکه بلاکچین را داشته باشد. برای ساخت یک توکن با استاندارد BEP-20، توسعه‌دهندگان باید مشخصه‌های فنی این توکن را به زبان سالیدتی در کد قراردادهای هوشمند قرار دهند.

ویژگی توکن‌های با استاندارد بایننس (BEP20)

استاندارد BEP-20 را می‌توانید به چشم نقشه راهی برای توکن ببینید که مشخص می‌کند مثلاً چطور می‌توان این ارز دیجیتال را خرج کرد یا چه کسی می‌تواند آن را خرج کند. به عبارت دیگر استانداردها؛ نحوه انتقال یک توکن، چگونگی تایید تراکنش‌ها و اینکه چه کسی می‌تواند به داده‌ها دسترسی داشته باشد را تعیین می‌کند.یک توکن BEP-20 می‌تواند نماینده استیبل کوین، سهام شرکت، توکن حاکمیتی و غیره باشد. به علاوه، توکن این استاندارد می‌تواند برای تولید ارز دیجیتال بومی یا توکن Peg‏ استفاده شود. اصطلاح Peg به‌معنای مساوی کردن قیمت یک رمزارز با رمزارز دیگری است. هدف از این کار، فراهم ساختن امکان مبادله توکن‌هایی است که روی بلاکچین‌های مختلف قرار دارند. حتماً می‌خواهید بدانید که قابلیت‌های استاندارد BEP-20 چیست و این استاندارد چرا به‌وجود آمده؟ از ویژگی‌های بپ۲۰ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:سرعت بالای انجام تراکنش‌هااز آن‌جایی که شبکه هوشمند بایننس از الگوریتم اجماع گواه اثبات سهام استفاده می‌کند، ساخت هر بلاک تقریباً ۵ ثانیه طول می‌کشد. بنابراین تراکنش‌ها را بسیار سریع‌تر از بلاکچین اتریوم که برای ایجاد هر بلاک ۱۳ ثانیه صرف می‌کند، انجام می‌دهد.هزینه کمتر کارمزدازدحام شبکه اتریوم و مشکلات مقیاس‌پذیری آن بارها باعث افزایش سرسام‌آور قیمت گس شده است. بنابراین استفاده از استاندارد BEP-20 هزینه تراکنش‌ها را به مقدار چشمگیری کاهش می‌دهد. ساختار کارمزد در شبکه BSC بسیار مشابه شبکه اتریوم است. برای محاسبه کارمزد تراکنش در هر دو شبکه باید قیمت گس (Gas Price) را در گس لیمیت (Gas Limit) ضرب کنیم. در زمان نوشتن این مقاله قیمت گس در شبکه هوشمند بایننس، ۵ Gwei است در حالیکه برای انجام یک تراکنش سریع روی شبکه اتریوم قیمت گس بین ۳۷ تا ۴۶ Gwei متغیر است.قابلیت ارتباط بین زنجیره‌ایبایننس چین و بایننس اسمارت چین شبکه‌هایی سازگار با یکدیگر هستند. در واقع بایننس اسمارت چین مکمل شبکه بایننس است و به‌صورت موازی با آن عمل می‌کند. بنابراین به‌راحتی می‌توانید دارایی‌های خود را از شبکه Binance Chain به شبکه Binance smart chain با استفاده از کیف پول خود منتقل کنید. این امر برای نودهای شبکه هم انگیزه ایجاد می‌کند. چون وقتی توکن‌هایی با استاندارد BEP-2 را تبدیل به توکن بپ ۲۰ روی بایننس اسمارت چین می‌کنید باید کارمزد تراکنش را به‌صورت بایننس کوین بپردازید. بنابراین تاییدکنندگان تشویق می‌شوند که شبکه را امن نگهدارند.

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)

توکن‌های پشتیبانی شده در شبکه بایننس (BEP20)

 

با توجه به سرعت بالای انتقال و کارمزد مناسب شبکه bep-20 ، بسیاری از توکن‌های محبوب در این شبکه امکان انجام تراکنش دارند. تقریباً تمامی رمزارز‌های معروف دنیا از جمله بیت کوین، اتریوم و حتی استیبل کوین تتر در این شبکه امکان نقل و انتقال دارند و باعث می‌شوند خرید و فروش ارزهای دیجیتال با کارمزد کمتری انجام شود. این خود سندی بر مورد اعتماد بودن این شبکه در انجام تراکنش‌ها در حوزه کریپتوکارنسی است. از محبوب‌ترین آنها می‌توان به رمزارز کاردانو یا میم کوین شیبا اینو اشاره کرد. کاردانو علاوه بر بلاکچین مستقل خود، از طریق زنجیره بایننس هم قابل انتقال است. محبوب‌ترین توکن استاندارد bep 20 ، بایننس اسمارت چین (BNB Smart Chain) نام دارد که به عنوان کوین بومی صرافی بایننس از آن می‌توان برای پرداخت کارمزد تراکنش‌ها در صرافی بایننس استفاده کرد.

واریز و برداشت در شبکه بایننس (BEP20)

در حقیقت شباهت‌های زیادی بین شبکه bep-20 و erc-20 وجود دارد. یکی از این شباهت‌ها نحوه واریز و برداشت از طریق آن است. برای واریز و برداشت در bep 20 همانند شبکه erc 20 شما باید مقداری رمزارز  BNB Smart Chain در کیف پول خود داشته باشید. دارایی بومی این شبکه، BNB Smart Chain است که برای پرداخت کارمزد استفاده می‌شود. شما می‌توانید توکن‌هایی را که توسط زنجیره بایننس پشتیبانی می‌شود را به راحتی از طریق bep20 انتقال دهید.

کیف پول‌های مناسب توکن‌های بایننس (BEP20)

مهم‌ترین قسمت در بازار ارز‌های دیجیتال، نگهداری از دارایی‌های رمزارز است. برای نگهداری از توکن‌های مبتنی بر bep 20 ، کافی است که از کیف پول‌های پشتیبانی‌کننده استفاده کنید. سپس می‌توانید این کیف پول را به صرافی یا پلتفرم معاملاتی غیرمتمرکز DEX متصل کرده و به خرید و فروش توکن‌ها اقدام کنید. از جمله کیف پول‌های توکن‌های bep20 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تراست ولت (Trust wallet)
  • لجر (Ledger)
  • سیف پال (SafePal)
  • متاماسک (MetaMask‌)
  • اتمیک ولت (Atomic Wallet)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)

تفاوت ERC20 و BEP2

این 2 استاندارد بسیار شبیه به هم هستند. بایننس نه تنها موضعی در برابر ERC20 ندارد، بلکه سخت در تلاش است تا قابلیت همکاری بین شبکه اتریوم و بایننس هوشمند چین را افزایش دهد. پروژه بایننس پل با هدف گسترش این همکاری ایجاد شد. همانطور که گفتیم، BSC کاملاً با ماشین مجازی اتریوم سازگار است، بنابراین با ابزارهای اتریوم و برنامه های غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم نیز سازگار است.تنها کاری که توسعه دهندگان باید انجام دهند این است که پروژه های مبتنی بر اتریوم خود را برای اجرا در شبکه هوشمند بایننس پورت کنند. یعنی پیاده سازی یک ماژول نرم افزاری مانند اپلیکیشن یا رابط کاربری در زبان، پلتفرم یا محیطی دیگر تا توسعه دهندگان و کاربران بتوانند از آن در محیط جدید استفاده کنند. این بدان معنی است که پروژه هایی مانند کیف پول متامسک می توانند به راحتی در شبکه زنجیره هوشمند بایننس کار کنند.

تفاوت bep2 و bep20

اکنون پس از آشنایی با استانداردهای bep2 و bep20 این سؤال پیش می‌آید که دقیقاً تفاوت استاندارد bep 2 و bep 20 چیست؟ در این بخش به طور کامل به این سؤال پاسخ می‌دهیم. بایننس چین و بایننس اسمارت چین دو زنجیره از شبکه بلاکچین غیر متمرکز بایننس بودند که به‌صورت موازی با هم عمل می‌کردند. اما بعد از آپدیت بزرگ بایننس، این دو شبکه با هم ادغام شده و تحت نام بی‌ان‌بی چین به کار خود ادامه می‌دهند. این دو استاندارد و کارکردشان بعد از به‌روزرسانی تغییری نکرده و مانند گذشته به وظایف تعیین شده خود عمل خواهند کرد. دو تفاوت عمده این دو استاندارد عبارت‌اند از:

  • استاندارد bep 2، به مقررات و مشخصات فنی توکن‌های مبتنی بر بلاکچین بایننس مربوط می‌شود؛ اما استاندارد bep 20، به زنجیره هوشمند بایننس و توکن‌های مبتنی بر آن مربوط است.
  • هر توکنی که بر اساس استاندارد bep 2 ایجاد می‌شود، هیچ‌گونه وابستگی به قراردادهای هوشمند ندارد. این در حالی است که توکن‌های مبتنی بر استاندارد bep 20، بر اساس قراردادهای هوشمند عمل می‌کنند.

یکی از نکات بسیار مهم در انتقال توکن‌های مختلف، نیاز به انتخاب شبکه موردنظر است؛ این یعنی هر کاربری اگر بخواهد توکنی را از یک صرافی یا حساب کاربری خود به صرافی دیگر انتقال دهد، باید استاندارد آن توکن را انتخاب کند. به همین منظور، لازم است که به تفاوت این استانداردها آگاه شوید.

دو شبکه معروف دنیای بلاکچین، بی‌ان‌بی چین و اتریوم هستند. استانداردهای این بلاکچین‌ها به ترتیب عبارت‌اند از استاندارد bep2 و bep20 که برای بی‌ان‌بی چین و استاندارد erc20 که برای اتریوم است.

برای مثال، برای انتقال دارایی ارز دیجیتال مبتنی بر شبکه bep-2 باید توجه کنید که کیف پول یا صرافی که از آن برای استیک کردن ارز دیجیتال خود استفاده می‌کنید، از استاندارد bep 2 پشتیبانی کند. متأسفانه در برخی موارد، انتخاب اشتباه استاندارد منجر به از دست‌ رفتن دارایی می‌شود.

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)

کاربرد قراردادهای هوشمند در شبکه بایننس (BEP20)

همانطور که در بخش قبل اشاره کردیم، استاندارد BEP-20 مربوط به تهیه و طراحی قراردادهای هوشمند در بلاک چین bsc است اما منظور ما از قراردادهای هوشمند چیست؟ قراردادهای هوشمند کدهایی هستند که تعیین می کنند چه چیزی و چگونه باید در شبکه بلاک چین اجرا شود. هر یک از استانداردهای قراردادهای هوشمند شامل کتابخانه، قالب، نام ریجستری و غیره است.این استاندارد شرایطی را تعیین می کند که باید هنگام تهیه پیش نویس قراردادهای هوشمند رعایت شود تا بتوان آنها را در شبکه پیاده سازی کرد. تمامی مشخصات فنی به منظور ایجاد توکن با استاندارد شبکه bep20 باید به زبان Solidity نوشته شده و در کد قرارداد هوشمند قرار گیرد.برای درک کامل مکانیزم شبکه bep20 بهتر است ابتدا به شبکه های دیگر مراجعه کنید. bsc در دنیای ارز دیجیتال به چه معناست؟ حتما قبلاً در مورد Binance Smart Chain شنیده اید. زنجیره هوشمند بایننس که به اختصار bsc نامیده می شود، بسیار شبیه به بلاک چین اتریوم است و می توان آن را پلتفرمی برای نرم افزارهای غیرمتمرکز و قراردادهای هوشمند در نظر گرفت.این شبکه دو ویژگی منحصر به فرد دارد که می توان آن را به اجرای قراردادهای هوشمند بدون ازدحام شبکه نسبت داد. از آنجایی که این شبکه با ماشین مجازی شبکه اتریوم سازگاری بالایی دارد، می‌تواند قابلیت‌های قرارداد هوشمند را به اکوسیستم بایننس منتقل کند.

👍 درخواست نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارز دیجیتال خود در روی شبکه بایننس اسمارت چین BEP20 را در تماس با مهندسین فنی سایت Exhadi مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان سایت Exhadi ما پاسخ گوی شما باشند .

هزینه نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارزهای دیجیتال روی شبکه بایننس اسمارت چین Bep20 شما ، بر اساس نوع ارز دیجیتال شما در زمان تماس تلفنی ، برایتان توسط مهندسین فنی سایت Exhadi اعلام خواهد شد .

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس اسمارت چین (BEP20)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس اسمارت چین (BEP20)

مهندسین فنی سایت Exhadi برای نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارزهای دیجیتال روی شبکه بایننس اسمارت چین BEP20 شما ، هر روز هفته و حتی ایام تعطیل از ساعت 9 صبح تا ساعت 24 شب فقط با یک تماس تلفنی در خدمت شما مشتریان گرامی خواهد بود .

سوالات متداول خدمات نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارزهای دیجیتال روی شبکه بلاک چین بایننس اسمارت چین BEP20 شما :

بله – شما کاربر گرامی می توانید با تماس تلفنی با شماره تماس های زیر و یا ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت با مهندسین فنی سایت Exhadi درخواست نقدکردن و تبدیل به ریال و فروش ارز دیجیتال خود روی شبکه بایننس اسمارت چین BEP20 را داشته باشید .

شماره های تماس مهندسین فنی سایت Exhadi :

۰۹۳۳۷۱۶۱۹۸۵ – ۰۹۰۲۸۷۸۳۴۰۱

———————————————

ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

بله – در وضعیتی که قصد نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش  ارز دیجیتال روی شبکه بایننس اسمارت چین BEP20 خاصی و ویژه ای در داخل کیف پول ارز دیجیتال خود را دارید ، می توانید با تماس تلفنی با مهندسین فنی سایت Exhadi در ارتباط باشید .

بله – کاربر قبل از تماس تلفنی با مهندسین فنی سایت Exhadi حتما” باید در سایت Exhadi ثبت نام و احراز هویت کامل نمایند و سپس با تماس تلفنی با کارشناسان سایت Exhadi درخواست نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارز دیجیتال خود روی شبکه بایننس اسمارت چین BEP20 را نمایند .

ثبت نام در سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

بله – کاربر گرامی ، اگر شما قصد نقد کردن و تبدیل به ریال و فروش ارز دیجیتال روی شبکه بایننس اسمارت چین BEP20 خود را دارید که در لیست ارز های دیجیتال در این صفحه وجود ندارد ، می توانید با تماس تلفنی زیر و یا ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت با مهندسین فنی سایت Exhadi در ارتباط باشید .

شماره های تماس مهندسین فنی سایت Exhadi برای مشاوره و درخواست راهنمایی و حل مشکلات ارزهای دیجیتال کاربران :

۰۹۳۳۷۱۶۱۹۸۵ – ۰۹۰۲۸۷۸۳۴۰۱

———————————————

ارتباط با پشتیبانی آنلاین سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

BEP20 ، استانداردی برای بایننس کوین (BNB Smart Chain) و تراکنش‌ها در صرافی ارز دیجیتال بایننس است. این استاندارد برای ایجاد و استفاده از توکن‌های جدید در بی‌ان‌بی اسمارت چین (BNB Smart Chain) استفاده می‌شود.

آدرس‌ های کیف پول شبکه بایننس اسمارت چین BEP20 همیشه با عبارت 0x آغاز می‌شوند.

BEP2 یک استاندارد توکن‌سازی در زنجیره بایننس و BEP20 یک استاندارد توکن‌سازی در زنجیره هوشمند بایننس با هدف پشتیبانی از قراردادهای هوشمند است.

بله – شما کاربر گرامی در سایت Exhadi می توانید تمامی ارزهای دیجیتال ( بیت کوین – اتریوم – دوج کوین – تتر – بایننس کوین – لایت کوین – دش کوین – ترون – پاییر و … ) بصورت آنلاین و کاملا” اتوماتیک خرید و فروش و تبدیل نمایید و حتی از طریق کیف پول داخلی خود سایت Exhadi ارزهای دیجیتال خود را در سایت Exhadi بصورت رایگان نگه داری نمایید .

ثبت نام در سایت Exhadi ، با کلیک به عکس زیر :

——————————————————————————

با کیف پول ارز دیجیتال Exhadi می توانید تمامی خدمات دریافت ، ارسال ، خرید ، فروش ، تبدیل تمامی ارز های دیجیتال خود را تجربه کنید .

همین حالا با کلیک به عکس زیر کیف پول ارز دیجیتال خود را در سایت Exhadi بسازید :

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)
نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس (BEP20)

——————————————————————————

خرید آنلاین و اتوماتیک ارز های دیجیتال زیر از ما به عکس خرید کلیک کنید

بیت کوین  ، ترون ، لایت کوین ، اتریوم ، لایت کوین ، دوج کوین ، دلار پاییر ، زی کش ، بیت کوین کش ، دلار ادوکش ، روبل پاییر ، ریپل ، ترون ، نئو ، …)

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

فروش آنلاین و اتوماتیک ارز های دیجیتال زیر به ما به عکس فروش کلیک کنید

( بیت کوین  ، ترون ، لایت کوین ، اتریوم ، لایت کوین ، دوج کوین ، دلار پاییر ، زی کش ، بیت کوین کش ، دلار ادوکش ، روبل پاییر ، ریپل ، ترون ، نئو ، …)

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  

نقد کردن تمامی ارزهای دیجیتال بر روی شبکه بایننس کوین (BEP2)