آلفا فایننس لب چیست

آلفا فایننس لب چیست
1400/01/06
| 233
آزمایشگاه آلفا فایننس (ALPHA) چیست؟

Alpha Finance Lab یک پلت فرم بین زنجیره ای DeFi است که به دنبال جذب آلفا به کاربران در انواع مختلف بلاکچین ، از جمله Binance Smart Chain (BSC) و Ethereum است.

هدف این پلتفرم تولید یک اکوسیستم از محصولات DeFi است که نیازهای برآورده نشده صنعت را برطرف می کند در حالی که استفاده و دسترسی به آن ساده است. اولین محصولی که توسط آزمایشگاه آلفا فاینانس ساخته شده است ، آلفا وام (Alpha Lending) است که یک پروتکل وام غیرمتمرکز با نرخ بهره تنظیم شده توسط الگوریتم است.

پلت فرم بهره وری اهرمی آلفا هومورا دومین محصولی بود که توسط این پلتفرم راه اندازی شد ، در حالی که AlphaX - یک محصول تعویض همیشگی بدون سفارش - قرار است در سال 2021 راه اندازی شود.

ALPHA رمز نرم افزار بومی پلتفرم است. دارندگان توکن می توانند با تهیه توکن های ALPHA برای پوشش وام های پیش فرض ، سهمی از هزینه های شبکه را بدست آورند. سایر موارد استفاده از این توکن شامل استخراج نقدینگی و رأی دادن به حاکمیت است.

آزمایشگاه آلفا فاینانس از طریق یک سازمان خودمختار غیرمتمرکز (DAO) حاکمیت را اجرا می کند که به دارندگان ALPHA اجازه می دهد در مورد مشخصات آینده محصولات آلفا رای دهند و درباره نحوه همکاری آنها تصمیم بگیرند. این رویه حاکمیت به دو سطح تقسیم شده است: حاکمیت در سطح محصول و حاکمیت در سطح مالی ، که به دارندگان توکن کنترل زیادی بر آینده آلفا می دهد.
چه کسانی بنیانگذار آزمایشگاه آلفا فاینانس هستند؟

آزمایشگاه آلفا فایننس (ALPHA) در سال 2020 و پس از فروش توکن عمومی در Binance Launchpad راه اندازی شد.

این پلتفرم توسط Tascha Punyaneramitdee ، مسئول پروژه آزمایشگاه های Alpha Alpha و رئیس پیشین استراتژی Band Protocol تاسیس شد. پیش از سمت خود در آزمایشگاه Alpha Finance ، Punyaneramitdee تجربه گسترده ای را در کار با شرکت های مالی جهانی کسب کرد - اخیراً به عنوان یک تحلیلگر بانکداری سرمایه گذاری در جفریز از 2017-2018 و مدیر محصول در غول فناوری Tencent از 2018 تا 2020 کار می کرد.

علاوه بر Punyaneramitdee ، تیم اصلی Alpha Finance Labs همچنین شامل مهندس ارشد و محقق بلاک چین Nipun Pitimanaaree ، فارغ التحصیل ریاضیات و علوم کامپیوتر از موسسه فناوری ماساچوست (MIT) است که موفق به کسب مدال طلا در المپیاد بین المللی ریاضی (IMO) چهار سالها پشت سر هم

بر اساس صفحه رسمی LinkedIn ، در مجموع ، تیم Alpha Finance Labs حداقل از هفت عضو تشکیل شده است.

چه چیزی آزمایشگاه Alpha Finance را منحصر به فرد می کند؟

آزمایشگاه آلفا فاینانس با جستجوی فعال ، شناسایی و رسیدگی به نیازهای برآورده نشده در فضای DeFi با چرخه توسعه شگفت انگیز ، به نظر می رسد که خود را از سایر اکوسیستم های DeFi متمایز کند.

برخلاف سایر سیستم عامل ها ، آزمایشگاه آلفا فایننس اطمینان حاصل می کند که راه حل های آن نه تنها ابزار مورد تقاضا را ارائه نمی دهند بلکه کاربرپسند نیز هستند و به دسترسی بیشتر DeFi کمک می کنند. هر محصول توسعه یافته توسط Alpha Finance Lab همچنین با ارائه یک ابزار اضافی برای دارندگان توکن ALPHA ، کل اکوسیستم آلفا را تقویت می کند.

اولین محصولات آزمایشگاه آلفا فاینانس هر کدام ادعا می کنند که یک راه حل کاملا جدید به بازار ارائه می دهند. Alpha Homora اولین پلتفرمی است که مفهوم کشاورزی بهره وری را معرفی می کند و با راه اندازی Alpha Homora V2 در سال 2021 ، اولین قرارداد هوشمند را معرفی می کند که قادر است از یک قرارداد هوشمند دیگر (Cream Finance) به صورت کم وثیقه وام بگیرد .

چند سکه آزمایشگاه آلفا فاینانس (ALPHA) در گردش وجود دارد؟

توکن ALPHA در ابتدا با عرضه 174.1 میلیون توکن از مجموع 1 میلیارد ALPHA در بازار عرضه شد.

طبق مقاله تحقیقاتی Binance’s Alpha Finance Labs ، کل عرضه توکن های ALPHA به شرح زیر تخصیص داده شده است:

فروش Binance Launchpad: 10.00٪ از کل عرضه رمز
Binance Launchpool: 5.00٪ از کل توکن
فروش خصوصی: 13.33٪ از کل توکن
استخراج نقدینگی: 20.00٪ از کل توکن
تیم و مشاوران: 15.00٪ از کل توکن
اکوسیستم: 36.67٪ از کل توکن
علائم تیمی تا اوت 2021 قفل شده اند و تا مارس 2024 به طور کامل واگذار می شوند.

 

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  آوه چیست
 

جهت خرید انلاین و اتوماتیک آلفا فایننس لب Alpha Finance Lab از سایت Exhadi به عکس خرید در زیر کلیک کنید :

آوه Aave


جهت فروش انلاین و اتوماتیک آلفا فایننس لب Alpha Finance Lab به سایت Exhadi به عکس فروش در زیر کلیک کنید :

آوه Aave