آموزش خرید زمین در جهان های مجازی متاورس

آموزش خرید زمین در جهان های مجازی متاورس

آموزش خرید زمین در جهان های مجازی متاورس ، خرید متاورس ، فروش متاورس ، خرید و فروش متاورس ، شارژ متاورس ، شارژ حساب متاورس ، خرید متاورس ارزان

اخبار خرید املاک متاورسی اخیراً دنیا را تحت تاثیر قرار داده است، اما خرید آن مانند معامله املاک در دنیای واقعی نیست. در اینجا نحوه انجام این کار برای شما آماده شده است.

روش خرید زمین در متاورس

هنگامی که در دنیای واقعی به دنبال املاک و مستغلات هستید، چند راه برای خرید وجود دارد. مانند استفاده از بنگاه مسکن یا تماس مستقیم با مالک زمین برای پرس و جو درباره کم و کیف قیمتی و سایر شرایط ملک. اگرچه متاورس هنوز بنگاه املاکی برای فروش املاک مجازی ندارد، اما روند آن چندان متفاوت نیست. در متاورس، هنگام خرید املاک و مستغلات بر اساس نحوه انجام تجارت، گزینه های مختلفی پیش رو دارید. پس بیایید در مورد اینکه معامله املاک در آن چگونه به نظر می رسد صحبت کنیم. در ادامه مراحل گام به گام خرید ملک در بسترهای متاورسی را باهم بررسی می کنیم.
یک مقاله مفید دیگر بخوانید: آینده ارز دیجیتال بیبی دوج

گام اول: کیف پول برای خرید در متاورس

شما نمی توانید بدون پول، ملک واقعی بخرید و همین امر در مورد املاک مجازی نیز صدق می کند. برای این کار شما باید روش پرداخت مناسب در متاورس را بلد باشید. شما نمی توانید با کارت اعتباری خود این کار را انجام دهید. برای خرید ارز رمزنگاری شده برای پلتفرمی که قصد خرید ملک در آن را دارید، به یک کیف پول ارز دیجیتال نیاز دارید. در همین رابطه می توانید به مقاله آموزش کیف پول تراست ولت مراجعه کنید.
آموزش خرید زمین در جهان های مجازی متاورس ، خرید متاورس ، فروش متاورس ، خرید و فروش متاورس ، شارژ متاورس ، شارژ حساب متاورس ، خرید متاورس ارزان

مثالی از روش خرید ملک در متاورس

به عنوان مثال، ارز Decentraland، که معمولا به عنوان MANA شناخته می شود، می تواند برای خرید املاک مجازی در آنجا استفاده شود. اما نه در پلتفرم های دیگر مانند سندباکس The Sandbox. برخی از پلتفرم‌ها وجود دارند که به شما امکان می‌دهند از اتریوم (ETH) به منظور مبادله ارز پلتفرم استفاده کنید. 
کیف پول دیجیتال شما خارج از متاورس شما میزبانی می شود و قبل از شروع ساخت امپراتوری املاک مجازی خود باید به حساب metaverse شما متصل شود. برخی از پلتفرم ها ممکن است کیف پولی را که باید استفاده کنید مشخص کنند. برخی دیگر ممکن است انعطاف پذیرتر باشند. یادتان باشد، قبل از هر کاری که می خواهید انجام دهید، هنگام باز کردن کیف پول، عبارات بازیابی را یادداشت کنید. زیرا در صورت گم شدن یا فراموشی آن ها، بازیابی کیف پول دشوار یا حتی غیرممکن است. از دست دادن کیف پولتان به معنای از دست دادن دارایی‌هایتان برای همیشه خواهد بود.

گام دوم: پلتفرم خرید خود را انتخاب کنید

برای خرید زمین چند گزینه دارید. شما می توانید انتخاب کنید که ملک خود را مستقیماً در یک پلتفرم متاورس خاص خریداری کنید، یا می توانید از طریق یکی از چند پلتفرم شخص ثالث محبوب که فرصت های خرید و فروش را ارائه می دهند، اقدام کنید. خرید داخل پلتفرم خوب است. زیرا می‌توانید حس خوبی نسبت به آنچه می‌خرید به دست آورید، از جمله اینکه ببینید همسایه‌ها چه کسانی هستند و چه نوع امکاناتی ممکن است در این نزدیکی ملک مدنظرتان وجود داشته باشد. با این حال، ممکن است پیدا کردن یک زمین مناسب با بودجه شما در یک پلتفرم خاص، کمی سخت باشد. در این صورت باید از برنامه های واسطه کمک بگیرید.
در همین رابطه بخوانید: بهترین ارزهای دیجیتال متاورسی

استفاده از بسترهای شخص ثالث

در این صورت، یکی از پلتفرم‌های شخص ثالث، مانند OpenSea یا NonFungible.com، گزینه‌های عالی هستند. می‌توانید قطعات زمین مجازی را در چندین پلتفرم مشاهده کنید (پیشنهادات ممکن است بین ارائه‌دهندگان شخص ثالث متفاوت باشد). همچنین می توانید قیمت درخواستی را در معادل ارز واقعی محلی خود مشاهده کنید. این می‌تواند راه ساده‌تری برای درک میزان هزینه‌های شما باشد، به خصوص که هر رمزارز مستقل از دیگران ارزش خاص خود را دارد.

ارائه پیشنهاد و بستن معامله

اگر قبلاً املاک فیزیکی خریده اید، می دانید که این قسمت می تواند یک کابوس در دنیای واقعی باشد. در دنیای مجازی، تقریباً اما چیزی نیست. وقتی جایی را پیدا کردید که دوست دارید و در حد بودجه شماست، به سادگی روی آن کلیک کرده و آن را خریداری می کنید. در برخی از پلتفرم‌ها، مانند Decentraland، می‌توانید پیشنهادی را در مورد ملک در پلتفرم ارائه دهید و مالک پیشنهاد شما را می‌پذیرد یا رد می‌کند.

نهایی کردن سفارش خرید

در هر صورت، هنگامی که بسته خود را انتخاب کردید، کیف پول خود را شارژ نموده و قیمت را تعیین کردید، کلیک کردن بر روی دکمه خرید به معنای واقعی کلمه بقیه موارد را جمع بندی می کند. فرآیند تامین مالی و انجام تراکنش در بلاک چین، در اکثر موارد فقط یک دقیقه طول می کشد و تراکنش با استفاده از یک حساب ناشناس برای کیف پول شما ثبت می شود که نشان می دهد اکنون آن NFT را در اختیار دارید. خب مالکیت شما کامل است. تا زمانی که کیف پول دیجیتال خود را در جایی که NFT های خود را ذخیره می کنید گم نکنید، همه چیز مال شماست.

ارزیابی املاک در متاورس

در حال حاضر، هیچ فرمول آزمایش شده و واقعی برای ارزیابی املاک مجازی وجود ندارد. اگرچه برخی از سرمایه گذاری های تجاری بزرگ در تلاش برای کشف آن هستند. نکته ای که باید در مورد املاک متاورس در نظر داشت این است که این بسیار جدید، بسیار آزمایشی و بسیار ناپایدار است. همین چند ماه پیش، تقریباً می‌توانستید مقدار زیادی ملک را در هر متاورس با چند صد دلار بخرید، اما امروز، فقط برای ورود حداقل به چند هزار دلار نیاز دارید.
یک مقاله مفید و جذاب دیگر بخوانید: ارزهای دیجیتال مناسب سرمایه گذاری 2022

سرمایه گذاری در متاورس امن است؟

از آنجا که تاریخچه طولانی تراکنش‌ها برای اکثر metavers ها وجود ندارد، سرمایه‌گذاری در آن ها بسیار سوداگرانه است. این بدان معنا نیست که نمی توانید با املاک مجازی برنده شوید. فقط این یک نوع بسیار جدید از دارایی است و ما هنوز متوجه نشده ایم که سقف قیمت و دوام آن چقدر است. یا چه میزان علاقه به یک متاورس خاص وجود خواهد داشت. همیشه این خطر وجود دارد که قیمت یک ملک مجازی به دلیل رها شدن پلتفرم به صفر برسد، بنابراین بسیار مهم است که هنگام خرید املاک مجازی این را در نظر داشته باشید. برخلاف املاک و مستغلات فیزیکی، که اگر همه چیز خراب شود، هنوز یک قطعه زمین باقی می‌ماند، اگر پلتفرم متاورس جمع شود و آفلاین شود، حتی آن زمین را هم ندارید.

 

خرید آنلاین و اتوماتیک ارز های متاورس زیر از ما به عکس خرید کلیک کنید

( دیسنترالند ، سند باکس ، ناکاموتو ، اکسی اینفینیتی ، …)

استبیل کوین چیست ، خرید و فروش استبیل کوین ، خرید استبیل کوین ، فروش استبیل کوین ، شارژ حساب استبیل کوین ، خرید استبیل کوین ارزان و اتوماتیک

فروش آنلاین و اتوماتیک ارز های متاورس زیر به ما به عکس فروش کلیک کنید

( دیسنترالند ، سند باکس ، ناکاموتو ، اکسی اینفینیتی ، …)

استبیل کوین چیست ، خرید و فروش استبیل کوین ، خرید استبیل کوین ، فروش استبیل کوین ، شارژ حساب استبیل کوین ، خرید استبیل کوین ارزان و اتوماتیک

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  

استبیل کوین چیست ، خرید و فروش استبیل کوین ، خرید استبیل کوین ، فروش استبیل کوین ، شارژ حساب استبیل کوین ، خرید استبیل کوین ارزان و اتوماتیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *