روش اسان تبدیل زی کش به ریال

روش اسان تبدیل زی کش به ریال
1398/10/08
| 315

روش اسان تبدیل زی کش به ریال

روش اسان تبدیل زی کش به ریال

 

زی‌کش یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز همتا به همتا و یک ارز دیجیتال با واحد اختصاری ZEC است. این ارز دیجیتال انشعاب یا فورکی از بیت کوین بوده و تعداد واحدهای آن هم مانند بیت کوین محدود به ۲۱ میلیون واحد است. در واقع برای ساخت زی‌کش از کدهای بیت کوین استفاده شده است. زی‌کش مانند بیت کوین، بلاک چین مخصوص خودش را دارد و مبتنی بر استخراج (ماینینگ) است. قابلیتی که زی‌کش را از بیت کوین و بسیاری از ارزهای دیگر متمایز می‌کند امکان انجام تراکنش‌های خصوصی است.

نحوه­ ی عملکرد زی کش - روش اسان تبدیل زی کش به ریال

زی کش یکی از ارزهای دیجیتالی محبوب و با هدف افزایش سیستم رمزنگاری و حریم خصوصی کاربران در مقایسه با دیگر ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین ایجاد شد. این ارز دیجیتالی غیر متمرکز و متن باز با نماد ZEC همانند بیت کوین بر پایه ­ی تکنولوژی بلاکچین توسعه داده شده است. این پروتکل از پروتکل علمی Zerocoin ساخته شده است که برای تشکیل سیستم Zerocash به وجود آمده است.

زی کش و بلاکچین (ZCash) چه ویژگی‌هایی دارند؟ - روش اسان تبدیل زی کش به ریال

این سیستم قادر است هر 2.5 دقیقه یک بلوک جدید را تأیید کند. یک بلوک شبیه ظرفی است که بسته‌های مختلفی را حمل می‌کند. با این حال به‌جای حمل بسته‌ها، یک بلوک معاملات را انجام می‌دهد. سرعت تائید بلوک در بلاکچین زی کش بسیار بالاتر از بیت کوین است که به‌طور معمول 10 دقیقه برای تأیید یک بلوک زمان نیاز دارد. وقتی صحبت از هزینه ها می شود، سیستم زی کش (ZCash) بسیار ارزان است. اگرچه هزینه ها بسته به اینکه چقدر بلاکچین شلوغ باشد متغیر است، اما مطمئنا بیش از چند سنت هزینه ندارد. یکی دیگر از مزایای ارز دیجیتال زی کش (ZCash) نسبت به بیت کوین نحوه عملکرد ماینرها است. اگرچه هر دو از یک مدل اجماع به نام اثبات کار POW استفاده می کنند، اما پلت فرم ارز دیجیتال زی کش (ZCash) بسیار منصفانه‌تر است.

زوکو ویلکاس خالق زی‌کش - روش اسان تبدیل زی کش به ریال

 

زی‌کش در ۲۸ اکتبر سال ۲۰۱۶، به عنوان یک فورک بیت کوین کار خودش را آغاز کرد. خالق اصلی زی‌کش برنامه نویسی به نام زوکو ویلکاس (Zooko Wilcox) است. او ابتدا کار خودش را با کار بر روی بیت کوین شروع کرد اما به دلیل شفافیت تراکنش‌های بیت کوین، به فکر راهی رسید تا تراکنش‌های مخفی را برای کاربران شبکه به ارمغان بیاورد. او با تغییرات گسترده در کدهای بیت کوین، زی‌کش را خلق کرد. ابتدا نام این پروتکل زیروکوین (Zerocoin) بود و سپس به زیروکش (Zerocash) تغییر نام داد و در نهایت نام زی‌کش (Zcash) برای آن انتخاب شد.
 

تاریخچه زی کش (Zcash) - روش اسان تبدیل زی کش به ریال

 

زی کش در سال 2013 تحت عنوان پروژه ای با نام Zerocoin با هدف پرداختن به مشکل فقدان حریم خصوصی در تراکنش های بیت کوینی شکل گرفت. پروتکل زی کش، از تغییر و ارتقای پروتکل Zerocoin به سیستم Zerocash و در نهایت تبدیل این سیستم در 28 اکتبر 2016 به پروتکل زی کش، به وجود آمده است. این توسعه و تغییرات توسط شرکت Zerocoin Electric Coin صورت گرفته است که بسیاری از فعالین این حوزه به اشتباه آن را به کمپانی Zcash نسبت می دهند.

چگونه زی کش (ZCASH ) را می توانم با قیمت مناسب بخرم و بفروشم ؟ - روش اسان تبدیل زی کش به ریال

در سایت ما می توانید انلاین و اتوماتیک زی کش (zcash-zec) را با قیمت مناسب بخرید و بفروشید


(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید : جهت مطالب زیاد به عکس زیر کلیک کنید


ارزهای دیجیتال ، مطالب دیگر در ارزهای دیجیتال ، خرید بیت کوین ، خرید اتریوم ، خرید دوج کوین ، خرید لایت کوین ، خرید و فروش پرفکت مانی ، خرید و فروش وب مانی ، خرید و فروش بیت کوین گلد

 

جهت خرید انلاین و اتوماتیک زی کش - Zcash از ما به عکس  خرید در زیر ( کلیک کنید)

خرید انلاین و اتوماتیک زی کش - Zcash از ما

جهت فروش انلاین و اتوماتیک زی کش - Zcash به ما به عکس فروش در زیر ( کلیک کنید)

فروش انلاین و اتوماتیک زی کش - Zcash به ما


واژگان

روش اسان تبدیل زی کش به ریال ، زی کش انلاین ، زی کش خرید ، زی کش برای ایران ، زی کش ویکی پدیا ، زی کش ایران ، زی کش برای ایرانیان ، زی کش ثبت نام ، زی کش خودکار ،زی کش سایت ، زی کش قیمت ، زی کش شارژ ، زی کش فروش ، سایت زی کش انلاین ، روش اسان تبدیل زی کش به ریال ، خرید دلار زی کش انلاین ، حساب زی کش انلاین ، زی کش خرید بیتکوین ، زی کش خرید فروش ، خرید زی کش ارزان ، خرید زی کش برای ایران ، خرید زی کش انلاین ، خرید زی کش بدون کارمزد ، زی کش ایرانیان ، زی کش ایرانی ، زی کش در ایران ، خرید زی کش  برای ایرانی ، سایت زی کش ایران ، فروشگاه زی کش ایرانی ، خرید زی کش در ایران ، روش اسان تبدیل زی کش به ریال ، زی کش چیست ، حساب زی کش چیست ، دلار زی کش چیست ، درگاه زی کش چیست ، سایت زی کش چیست ، وب مانی و زی کش چیست ، سایت های زی کش ، قیمت زی کش امروز ، شارژ حساب زی کش ، فروشگاه زی کش ، فروش زی کش و وبمانی ، خرید زی کش انی ، خرید زی کش سریع ، خرید زی کش  اتوماتیک ، خرید زی کش یورو