طریقه خرید ریپل به ریال ارزان

طریقه خرید ریپل به ریال ارزان
1398/09/22
| 139

طریقه خرید ریپل به ریال ارزان

خرید ریپل

ریپل یک ارز دیجیتال است که به اختصار (XRP) نامیده و توسط شرکت Ripple Labs ایجاد شده و حمایت می شود. این شبکه در واقع یک سیستم پرداخت توزیع شده و متن‌باز است که هنوز نسخه‌ی بتای خود را تجربه می‌کند. ریپل تضادی آشکار با ارزهای دیجیتالی همچون  بیت کوین و لایت کوین – که ارزش واقعی آن متلعق به هر کسی است که آنها را خریداری می کند – دارد. این تضاد باعث می شود تا ریپل ارز متمرکز تری نسبت به سایرین باشد.  در حال حاضر طبق ارزش کل بازار، ریپل سومین ارز دیجیتال بزرگ محسوب میشود.

تاریخچه پیدایش Ripple # طریقه خرید ریپل به ریال ارزان

 

برای اولین بار در سال 2004 رایان فوگر پس از کار بر روی یک سیستم معاملاتی مبادلات محلی در ونکوور، Ripple را مطرح نمود. پروتکل پرداخت Ripplepay بعداً توسط فوگر توسعه یافت. همزمان در ماه مه 2011، Jed McCaleb شروع به ایجاد یک سیستم ارز دیجیتال کرد که در آن معاملات با توافق بین اعضای شبکه تأیید می شد، نه به وسیله فرایند استخراج که توسط شبکه بیت کوین استفاده می شد. در سپتامبر 2012، کریس لارسن و جید مک کالب شرکت OpenCoin را تاسیس کردند. OpenCoin شروع به ساخت یک پروتکل پرداخت جدید به نام پروتکل (Ripple Transaction Protocol (RTXP بر اساس مفاهیم رایان فوگر کرد. در سپتامبر 2013، OpenCoin رسماً نام خود را به Ripple Labs, Inc تغییر داد.

ایده اولیه سیستم پرداخت Ripple # طریقه خرید ریپل به ریال ارزان

 

وبسایت Ripple پروتکل متن باز خود را به عنوان “تکنولوژی زیربنایی برای معاملات بین بانکی – یک ابزار خنثی برای موسسات و سیستم های مالی” توصیف می کند. این پروتکل به بانک ها و موسسات غیر بانکی اجازه می دهد که پروتکل Ripple را به سیستم های خود اضافه کنند و بنابراین مشتریان خود را قادر به استفاده از این سرویس می کنند. در حال حاضر، Ripple نیاز به دو طرف برای انجام یک معامله دارد:

1) “موسسات مالی” که دارایی های مشتریان را نگهداری می کنند؛ 

2) “سازندگان بازار” مانند صندوق های صدور مجوز و معاملات ارز که نقدینگی مورد نیاز تجارت را فراهم می کنند. 

بر اساس هسته مرکزی آن، Ripple در اطراف یک پایگاه داده عمومی که محتویات آن توسط توافق تعیین شده، بنا شده است. در سیستم ریپل کاربران با استفاده از معامله های رمز گذاری و امضا شده در قالب ارز داخلی (XRP) پرداخت های خود را بین یکدیگر انجام می دهند. ریپل، عرضه کننده فن آوری بلاک چین، بر این باور است که زمان آن رسیده که بانک ها با همکاری با یکدیگر یک سیستم پرداخت بین بانکی موثر و فراملّی ایجاد کنند.

مزایای ریپل چیست؟ # طریقه خرید ریپل به ریال ارزان

از جمله آنها می‌توان سرعت بالا ، کارمزد بسیار پایین ، کانفرم سریع و ... می باشد.

************************
(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  
خرید و فروش بیت کوین


بیشتر بخوانید : جهت مطالب زیاد به عکس زیر کلیک کنید

ارزهای دیجیتال ، مطالب دیگر در ارزهای دیجیتال ، خرید بیت کوین ، خرید اتریوم ، خرید دوج کوین ، خرید لایت کوین ، خرید و فروش پرفکت مانی ، خرید و فروش وب مانی ، خرید و فروش بیت کوین گلد

جهت خرید انلاین و اتوماتیک ریپل - ripple از ما به عکس خرید در زیر ( کلیک کنید)

ریپل
جهت فروش انلاین و اتوماتیک ریپل - ripple به ما به عکس فروش در زیر ( کلیک کنید)

ریپل

واژگان

طریقه خرید ریپل به ریال ارزان ، حساب ریپل چیست ، دلار ریپل   چیست ، سایت ریپل چیست ، کیف پول ریپل چیست ، وب مانی و ریپل چیست ، شماره کیف پول ریپل  ، ساخت کیف پول ریپل ، ادرس کیف پول ریپل ، ادرس کیف پول ریپل ، شناسه کیف پول ریپل  ، ایجاد کیف پول ریپل ، شارژ کیف پول ریپل ، کیف پول های ریپل ، اموزش ساخت کیف پول ریپل  ، نحوه ساخت کیف پول ریپل ، ساخت کیف پول ریپل ، طریقه خرید ریپل به ریال ارزان ، طریقه ساخت کیف پول ریپل ، ساخت کیف پول الکترونیکی ریپل ، ادرس کیف پول در ریپل ، کیف پول ریپل ، کیف پول ریپل چیست ، نحوه شارژ کیف پول ریپل ، نرخ دلار ریپل ، نرخ روز دلار ریپل ، شارژ ریپل بدون کارمزد ، طریقه خرید ریپل به ریال ارزان ، اموزش شارژ ریپل ، روش شا رژ ریپل ، طریقه شارژ ریپل ، سایت اصلی ریپل  ، وبسایت ریپل ، وبسایت ریپل انلاین ، سایت رسمی ریپل ، ادرس سایت ریپل ، بهترین سایت برای خرید ریپل ، ریپل از ما ، ریپل  به ما