نحوه خرید ریپل انلاین و ارزان

نحوه خرید ریپل انلاین و ارزان
1398/09/22
| 154

نحوه خرید ریپل انلاین و ارزان

خرید ریپل

ریپل یک ارز دیجیتال است که به اختصار (XRP) نامیده و توسط شرکت Ripple Labs ایجاد شده و حمایت می شود. این شبکه در واقع یک سیستم پرداخت توزیع شده و متن‌باز است که هنوز نسخه‌ی بتای خود را تجربه می‌کند. ریپل تضادی آشکار با ارزهای دیجیتالی همچون  بیت کوین و لایت کوین – که ارزش واقعی آن متلعق به هر کسی است که آنها را خریداری می کند – دارد. این تضاد باعث می شود تا ریپل ارز متمرکز تری نسبت به سایرین باشد.  در حال حاضر طبق ارزش کل بازار، ریپل سومین ارز دیجیتال بزرگ محسوب میشود.

تاریخچه پیدایش Ripple # نحوه خرید ریپل انلاین و ارزان

 

برای اولین بار در سال 2004 رایان فوگر پس از کار بر روی یک سیستم معاملاتی مبادلات محلی در ونکوور، Ripple را مطرح نمود. پروتکل پرداخت Ripplepay بعداً توسط فوگر توسعه یافت. همزمان در ماه مه 2011، Jed McCaleb شروع به ایجاد یک سیستم ارز دیجیتال کرد که در آن معاملات با توافق بین اعضای شبکه تأیید می شد، نه به وسیله فرایند استخراج که توسط شبکه بیت کوین استفاده می شد. در سپتامبر 2012، کریس لارسن و جید مک کالب شرکت OpenCoin را تاسیس کردند. OpenCoin شروع به ساخت یک پروتکل پرداخت جدید به نام پروتکل (Ripple Transaction Protocol (RTXP بر اساس مفاهیم رایان فوگر کرد. در سپتامبر 2013، OpenCoin رسماً نام خود را به Ripple Labs, Inc تغییر داد.

ایده اولیه سیستم پرداخت Ripple # نحوه خرید ریپل انلاین و ارزان

 

وبسایت Ripple پروتکل متن باز خود را به عنوان “تکنولوژی زیربنایی برای معاملات بین بانکی – یک ابزار خنثی برای موسسات و سیستم های مالی” توصیف می کند. این پروتکل به بانک ها و موسسات غیر بانکی اجازه می دهد که پروتکل Ripple را به سیستم های خود اضافه کنند و بنابراین مشتریان خود را قادر به استفاده از این سرویس می کنند. در حال حاضر، Ripple نیاز به دو طرف برای انجام یک معامله دارد:

1) “موسسات مالی” که دارایی های مشتریان را نگهداری می کنند؛ 

2) “سازندگان بازار” مانند صندوق های صدور مجوز و معاملات ارز که نقدینگی مورد نیاز تجارت را فراهم می کنند. 

بر اساس هسته مرکزی آن، Ripple در اطراف یک پایگاه داده عمومی که محتویات آن توسط توافق تعیین شده، بنا شده است. در سیستم ریپل کاربران با استفاده از معامله های رمز گذاری و امضا شده در قالب ارز داخلی (XRP) پرداخت های خود را بین یکدیگر انجام می دهند. ریپل، عرضه کننده فن آوری بلاک چین، بر این باور است که زمان آن رسیده که بانک ها با همکاری با یکدیگر یک سیستم پرداخت بین بانکی موثر و فراملّی ایجاد کنند.

مزایای ریپل چیست؟ # نحوه خرید ریپل انلاین و ارزان

از جمله آنها می‌توان سرعت بالا ، کارمزد بسیار پایین ، کانفرم سریع و ... می باشد.

************************
(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  
خرید و فروش بیت کوین


بیشتر بخوانید : جهت مطالب زیاد به عکس زیر کلیک کنید

ارزهای دیجیتال ، مطالب دیگر در ارزهای دیجیتال ، خرید بیت کوین ، خرید اتریوم ، خرید دوج کوین ، خرید لایت کوین ، خرید و فروش پرفکت مانی ، خرید و فروش وب مانی ، خرید و فروش بیت کوین گلد

جهت خرید انلاین و اتوماتیک ریپل - ripple از ما به عکس خرید در زیر ( کلیک کنید)

ریپل
جهت فروش انلاین و اتوماتیک ریپل - ripple به ما به عکس فروش در زیر ( کلیک کنید)

ریپل

واژگان

نحوه خرید ریپل انلاین و ارزان ، خرید دلار ریپل ارزان ، ارزانترین ریپل ، قیمت روز ریپل ، قیمت خرید ریپل ، قیمت فروش ریپل ، قیمت ارز ریپل ، بهترین قیمت ریپل ، قیمت انلاین ریپل ، قیمت هر ریپل  ، قیمت روز دلار ریپل ، قیمت هر دلار ریپل ، قیمت لحظه ای ریپل  ، قیمت خرید دلار ریپل ، نرخ دلار ریپل ، قیمت دلار در ریپل ، نحوه خرید ریپل انلاین و ارزان ، قیمت لحظه ای دلار ریپل ، قیمت خرید و فروش دلار ریپل ، اخرین قیمت دلار ریپل ، نرخ روز دلار ریپل ، قیمت امروز ریپل ، نرخ روز ریپل ، قیمت خرید و فروش ریپل ، نرخ خرید ریپل  ، نرخ فروش ریپل ، نحوه خرید ریپل انلاین و ارزان ، خرید ریپل با کمترین قیمت ، ریپل   ایرانیان ، ریپل  ایرانی ، ریپل برای ایران ، ریپل  در ایران ، خرید ریپل برای ایرانیان ، نمایندگی ریپل در ایران ، نماینده ریپل در ایران ، سایت ریپل برای ایرانیان ، خرید ریپل در ایران ، ریپل ایران ، فروش ریپل برای ایران ، ریپل چیست ، ریپل چیست