نحوه خرید و فروش ریپل به صورت اتوماتیک

نحوه خرید و فروش ریپل به صورت اتوماتیک
1398/09/22
| 126

نحوه خرید و فروش ریپل به صورت اتوماتیک

خرید ریپل

ریپل یک ارز دیجیتال است که به اختصار (XRP) نامیده و توسط شرکت Ripple Labs ایجاد شده و حمایت می شود. این شبکه در واقع یک سیستم پرداخت توزیع شده و متن‌باز است که هنوز نسخه‌ی بتای خود را تجربه می‌کند. ریپل تضادی آشکار با ارزهای دیجیتالی همچون  بیت کوین و لایت کوین – که ارزش واقعی آن متلعق به هر کسی است که آنها را خریداری می کند – دارد. این تضاد باعث می شود تا ریپل ارز متمرکز تری نسبت به سایرین باشد.  در حال حاضر طبق ارزش کل بازار، ریپل سومین ارز دیجیتال بزرگ محسوب میشود.

تاریخچه پیدایش Ripple # نحوه خرید و فروش ریپل به صورت اتوماتیک

 

برای اولین بار در سال 2004 رایان فوگر پس از کار بر روی یک سیستم معاملاتی مبادلات محلی در ونکوور، Ripple را مطرح نمود. پروتکل پرداخت Ripplepay بعداً توسط فوگر توسعه یافت. همزمان در ماه مه 2011، Jed McCaleb شروع به ایجاد یک سیستم ارز دیجیتال کرد که در آن معاملات با توافق بین اعضای شبکه تأیید می شد، نه به وسیله فرایند استخراج که توسط شبکه بیت کوین استفاده می شد. در سپتامبر 2012، کریس لارسن و جید مک کالب شرکت OpenCoin را تاسیس کردند. OpenCoin شروع به ساخت یک پروتکل پرداخت جدید به نام پروتکل (Ripple Transaction Protocol (RTXP بر اساس مفاهیم رایان فوگر کرد. در سپتامبر 2013، OpenCoin رسماً نام خود را به Ripple Labs, Inc تغییر داد.

ایده اولیه سیستم پرداخت Ripple # نحوه خرید و فروش ریپل به صورت اتوماتیک

 

وبسایت Ripple پروتکل متن باز خود را به عنوان “تکنولوژی زیربنایی برای معاملات بین بانکی – یک ابزار خنثی برای موسسات و سیستم های مالی” توصیف می کند. این پروتکل به بانک ها و موسسات غیر بانکی اجازه می دهد که پروتکل Ripple را به سیستم های خود اضافه کنند و بنابراین مشتریان خود را قادر به استفاده از این سرویس می کنند. در حال حاضر، Ripple نیاز به دو طرف برای انجام یک معامله دارد:

1) “موسسات مالی” که دارایی های مشتریان را نگهداری می کنند؛ 

2) “سازندگان بازار” مانند صندوق های صدور مجوز و معاملات ارز که نقدینگی مورد نیاز تجارت را فراهم می کنند. 

بر اساس هسته مرکزی آن، Ripple در اطراف یک پایگاه داده عمومی که محتویات آن توسط توافق تعیین شده، بنا شده است. در سیستم ریپل کاربران با استفاده از معامله های رمز گذاری و امضا شده در قالب ارز داخلی (XRP) پرداخت های خود را بین یکدیگر انجام می دهند. ریپل، عرضه کننده فن آوری بلاک چین، بر این باور است که زمان آن رسیده که بانک ها با همکاری با یکدیگر یک سیستم پرداخت بین بانکی موثر و فراملّی ایجاد کنند.

مزایای ریپل چیست؟ # نحوه خرید و فروش ریپل به صورت اتوماتیک

از جمله آنها می‌توان سرعت بالا ، کارمزد بسیار پایین ، کانفرم سریع و ... می باشد.

************************
(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  
خرید و فروش بیت کوین


بیشتر بخوانید : جهت مطالب زیاد به عکس زیر کلیک کنید

ارزهای دیجیتال ، مطالب دیگر در ارزهای دیجیتال ، خرید بیت کوین ، خرید اتریوم ، خرید دوج کوین ، خرید لایت کوین ، خرید و فروش پرفکت مانی ، خرید و فروش وب مانی ، خرید و فروش بیت کوین گلد

جهت خرید انلاین و اتوماتیک ریپل - ripple از ما به عکس خرید در زیر ( کلیک کنید)

ریپل
جهت فروش انلاین و اتوماتیک ریپل - ripple به ما به عکس فروش در زیر ( کلیک کنید)

ریپل

واژگان

نحوه خرید و فروش ریپل به صورت اتوماتیک ، شماره حساب ریپل ، افتتاح حساب ریپل وریفای شده ، تایید حساب ریپل ، چگونه حساب ریپل بسازیم ، شماره حساب ریپل کدام است ، حساب ریپل چیست ، اموزش ساخت حساب ریپل   ، اموزش شارژ حساب ریپل ، اموزش تایید حساب ریپل  ، ساخت حساب ریپل در ایران ، نحوه خرید و فروش ریپل به صورت اتوماتیک ، ساخت اکانت ریپل ، ساختن اکانت ریپل ، اموزش ساخت حساب ریپل ، نحوه ساخت حساب ریپل ، طریقه ساخت حساب ریپل ، روش ساخت حساب ریپل ، ساخت حساب در ریپل ، چگونگی ساخت حساب ریپل ، اموزش ساخت حساب ریپل ، نحوه خرید و فروش ریپل به صورت اتوماتیک ، نحوه ساختن حساب ریپل ، شارژ اکانت ریپل ، نحوه شارژ حساب ریپل ، اموزش شارژ حساب ریپل ، طریقه شارژ حساب ریپل  ، روش شارژ حساب ریپل ، شارژ حساب با ریپل ، چگونگی شارژ حساب ریپل ، راهنمای شارژ حساب ریپل  ، شارژ حساب از طریق ریپل ، نحوه ی شارژ حساب ریپل ، شارژ حساب کاربری با ریپل