کوتی چیست

کوتی چیست
1400/01/06
| 45
COTI (COTI) چیست؟

COTI خود را به عنوان اولین پلت فرم fintech درجه سازمانی که سازمان ها را قادر می سازد راه حل های پرداخت خود را بسازند و همچنین ارز دیجیتالی را برای صرفه جویی در وقت و همچنین پول به بازار می دهد.

COTI یکی از اولین پروتکل های بلاکچین در جهان است که برای پرداخت های غیرمتمرکز بهینه شده و برای استفاده توسط بازرگانان ، دولت ها ، DApp های پرداخت و صادر کنندگان پایدار بیت کوین طراحی شده است.

COTI Pay اولین برنامه است. این خود را به عنوان یک دارایی کاملاً شامل بلاکچین توصیف می کند. گروه COTI در مارس 2017 راه اندازی شد ، در حالی که پلت فرم Staking از 1 ژانویه 2020 راه اندازی شد.

این یک اکوسیستم است که به طور خاص برای پاسخگویی به همه چالش های مرتبط با امور مالی سنتی از جمله تأخیر ، کارمزد ، شمول جهانی و خطرات طراحی شده است. این کار از طریق معرفی پروتکل مبتنی بر DAG

و همچنین زیرساخت هایی کاملاً مقیاس پذیر ، خصوصی ، فراگیر و سریع انجام می شود.

اکوسیستم دارای بلاکچین مبتنی بر DAG ، الگوریتم اجماع اثبات اعتماد ، multiDAG ، GTS (سیستم اعتماد جهانی) ، یک راه حل پرداخت جهانی و یک درگاه پرداخت است.
بنیانگذاران OTI چه کسانی هستند؟

COTI توسط ساموئل فالكون و دیوید آساراف تاسیس شد.

ساموئل فالکان بنیانگذار COTI Group است و به عنوان معاون توسعه تجارت در COTI Group کار می کند. وی همچنین مدیر ارشد درآمد در Paywize و همچنین بنیانگذار Gil Scott Ltd.

دیوید آساراف یکی از بنیانگذاران COTI Group است و وی همچنین یکی از بنیانگذاران فرکانس و عضویت در هیئت مدیره یک شهربازی بود.


چه چیزی COTI را منحصر به فرد می کند؟

چیزی که COTI را منحصر به فرد می کند بستر COTI است.

این بستر شرکت ها را قادر می سازد تا محصولات زنجیره ای پیشرفته fintech را بی دردسر ایجاد کرده و در وقت ، داده و پول صرفه جویی کنند. پرداخت COTI می تواند هر نوع پرداختی را پردازش کند ، هم از نظر پرداخت آنلاین و هم آفلاین. این شامل ارزهای رمزپایه و پایدار و همچنین کارت های اعتباری و حتی سکه های بومی است. برای بهره برداری داخلی ، با سود حاصل از سپرده ها و وام ها بودجه داخلی در نظر گرفته شده است. این نیز با شبکه پرداخت برچسب سفید متصل می شود.

هزینه سیستم های پرداخت سنتی به طور سالانه هم برای بازرگان و هم برای مشتری تا میلیاردها دلار هزینه دارد. به همین ترتیب ، شبکه پرداخت برچسب سفید یک شبکه پرداخت جهانی برای کاربران و بازرگانان است که به صورت آزادانه در سراسر کیف پول دیجیتال ، سکه و موارد دیگر معاملات انجام می دهند.

COTI همچنین اولین پلتفرم جهان است که برای ایجاد سکه هایی با قیمت پایدار بهینه شده است. به این ترتیب ، یک کاربر توانایی انتشار سکه ثابت خود را دارد و کنترل کامل هم بر پول و هم بر داده های خود را بدست می آورد.

 

(( با کلیک به عکس زیر به کانال تلگرام سایت Exhadi بپیوندید ))  آوه چیست
 

جهت خرید انلاین و اتوماتیک کوتی COTI از سایت Exhadi به عکس خرید در زیر کلیک کنید :

آوه Aave


جهت فروش انلاین و اتوماتیک کوتی COTI به سایت Exhadi به عکس فروش در زیر کلیک کنید :

آوه Aave